Jump to content
Sign in to follow this  
Guest RomantikUkaLa

'Şeytan'ın Resmi İncil'de

Recommended Posts

Guest NightWolf

Şu Lucifer'ın melek kanatlı muhabbeti hep sürüyor zaten :whistling:

Şeytan bir zamanlar melekti, evet! Ama kovuldu ve cehenneme sürgün edildi.

Cennet'ten kovulup cehenneme giden bir varlığın görüntüsü herhalde "Nur yüzlü dede" lere benzemez. :derisive: Laneti de birlikte gelir. O yüzden Lucifer'ın melek kanatlı ve yakışıklı görüntüsünü unutun :thumbsup: Belki bir zamanlar öyleydi ama Adem ve Havva yaratıldıktan sonra Cennet'ten kovuldu ve lanetlenip cehenneme sürgün edildi..

Guest IHERAI
Işığın Tanrısı yoktur. Tek Tanrı vardır. şeytanıda Tanrı yaratmıştır.. Konuyu saptırmayın!..

o senin düşüncen bu benim ben sana saygı duyuyorsam sende duymak zorundasın ben senin inancına inanmıyorum ama senin allahın yok bnm tanrılarım gerçek demiyorum sende saptırma bence :S

Guest RomantikUkaLa

Senin Tanrı dediğin şeyle, benim Tanrım farklı. İstersen düşüncelerini başka bi konu açarak paylaş. Bak forumda yüzlerce yazı var önce onları okumanı tavsiye ederim.

Guest IHERAI
Senin Tanrı dediğin şeyle, benim Tanrım farklı. İstersen düşüncelerini başka bi konu açarak paylaş. Bak forumda yüzlerce yazı var önce onları okumanı tavsiye ederim.

forumda okumadığım tek sayfa kalmamıştır heralde önce sen bir baksaydım keşke şeytanın resmi olduğunu düşündüğün bir resim koyuyorsun bende başka bir resim koyuyorum konuyu saptırma yoktu yani forum kirliliği konusunda haklısın bunun için özür dilerim

Guest RomantikUkaLa

Ben öyle olduğunu idda etmedim. İnternetteki bir haberi paylaştım sadece. O resim gibi yada değil, değişiklik olsun diye paylaştım.

Guest siLent coRpse

Arkadaşlar forumda (ikili) tartışma yapmak yasaktır.. Bilginize ..

Guest karahulk

iherai burada inanç konusunda bi polemiğe girmek istemem ama ben anlamamışımdır ben senin inancına saygı duyuyorsan sende benimkine duymak zorundasın diyenleri zaten inanmayarak diğer inanamadığın inanaçları hiçe sayıyor ve saygısızlık ediyorsun demi... ayrıca dikkat et kendine olur mu tek bir Allah'a inanmaman ya az bildiğinden kaynaklanıyoo ya da çevrenden... bu da benim düşüncem:p iyi düşün benim inanacıma göre küfür içindesin.... ya ben haklıysam...

Guest RomantikUkaLa
iherai burada inanç konusunda bi polemiğe girmek istemem ama ben anlamamışımdır ben senin inancına saygı duyuyorsan sende benimkine duymak zorundasın diyenleri zaten inanmayarak diğer inanamadığın inanaçları hiçe sayıyor ve saygısızlık ediyorsun demi... ayrıca dikkat et kendine olur mu tek bir Allah'a inanmaman ya az bildiğinden kaynaklanıyoo ya da çevrenden... bu da benim düşüncem:p iyi düşün benim inanacıma göre küfür içindesin.... ya ben haklıysam...

Budur.. Eline sağlık..

Guest IHERAI
Arkadaşlar forumda (ikili) tartışma yapmak yasaktır!.. Bilginize ..

canım uzamaması için özür diledim daha ne diim :) hala uzatılıyor

Tanrı ile Allah karıstırılmamalı ikisi farklı

Bu arada kendisinin müslüman oldugunu düşündügüm bi arkadas seytan onceden melekti kovulmus demis şunu unutmayın ki islam dinine göre şeytan hiçbir zaman melek olmadı ayetler ve hadisler gayet güsel cin oldugunu acıklıyor...

Bu sözlerim sadece müslüman olanadır.Diger dinleri benimsemis insanlara degil...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...