Jump to content
Sign in to follow this  
Guest RomantikUkaLa

'Şeytan'ın Resmi İncil'de

Recommended Posts

Guest RomantikUkaLa

Aslında benimde bir özür borcum var. Konunun buralara gelmesini bende istemezdim. Dediğim gibi bulduğum bi haberi paylaşmak istedim sadece. Tartışma çıkıcağını düşünemedim.Seninlede konuşmak güzel. Eline sağlık. Saygılar..

Guest BARON

Pek yakisikli degilmis hergele! Yogi Ayisi bundan cok daha Yakisikli!

Guest RomantikUkaLa

Aaaa yeter bee bi şeytan resmi koyduk kılıktan kılığa soktunuz herifi :rofl:

Aaaa yeter bee bi şeytan resmi koyduk kılıktan kılığa soktunuz herifi :rofl:

demi onun da bir onuru var:D bilseydi bu kadar alaya alacğaını bu kadar konuşacağınızı hiiiç yaptırmazdı resmini :D hayır çizen adamda picasso değil ki simetrik mükemmel çizsin bildiğin papaz yani nasıl çizmesini bekliyordun sanki siz çok güzel çizeceksiniz :) herkes kendi şeytanını çizsin o zaman başka başlıkta görelim yeteneklerinizi....

Guest vegeta

Ben bu resmin gerçek değildir diye düşünüyorum.Neden diye sorarsanız da;

Şöyle bir düşünün, şeytan sürekli olarak insanı imandan çıkartmak o olmazsa da günaha sokmak değil midir?Peki bu resim orda bulununca şeytanın varlığı kanıtlanmış olmayacakmı?Bu durumda da tek tanrılı inançlarda gerçekliği kanıtlanmış olacak.Bu durumdan dolayı şeytanın kendi resmini çizdireceğini düşünmüyorum.

Paylaşım için teşekkürler.

Konu yeterince dallanıp budaklanıp dağıldığına ve uyarılarımız aksine yorumlar yapıldığına göre artık değerlendirilmek üzere kapatılabilir herhalde.....:no:

--------------------

Konu değelendirilmek için kapanmıştı... Fakat görülüyor ki sitemizde defalarca konuşulmuş birçok kişiye uyarılar hatta cezalar verilmiş olmasına rağmen bu meseleyi çözmekte hala zorlanıyoruz.. Kişilerin inançları konu edilemez bu bizim ilgilendiğimiz bir durum değildir. Asla görmek istemediğimiz şekilde ifadeler görüyorum konuda. Konular nereye kayboluyor demeyin diye yazıyorum... bu konunun tekrar açılmayacağı gibi buna benzer şekilde gelişmiş bütün başlıklar kitlenmeyecek silinecektir..

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...