Jump to content
Sign in to follow this  
Guest elacayib

Cinler Alemine Seyahat

Recommended Posts

Guest blackmagic

eminmisin böle bişey olduğundan çok saçma gelio

Guest filozof

hele bi denesin olup olmayacağı anlaşılır 500 yıl önce kimse insanın uçabileceğini düşünmüyodu bile

Guest blackmagic

o ayrı bu çok farklı bi konu bence

Guest BARON

Ilginc Olay!"

Guest elacayib

şimdilik şunu söyleyeyim ki, bu zaman ve mekan kaydının dışında bir yolculuk olacak.

Guest atmaca03

peki ne zaman olacak bu elacayip bu konu açılalı sanki yıllar oldu gibi geliyo bana artık mesela dün neden olmadı ? ne zaman kalkışacaksınız?

saygılar

Guest steve

nasil yani cinler alemine seyahat bunu bir mantıklı açıklaması olmalı

Guest biggang

Sey, imm ne zaman cikacaksiniz, nasil olacak bu seyehat, merak saldi beni? dalga gecmiyorum ama nasil olacak yani, hadi biz c'giller alemine yolculuga cikiyoruz deyip mi olacak bu is? geri doneceginizin bir garantisi var mi? cok ilginc ve merakla bekliyorum sonucu.

iyi yolculuklar ve iyi sanslar..

Guest koorbonik

elacayib nasıl olacak dogrumu benı hatırlamasın belkı ama unutmatım senı arkadasım benı yarı yolda bırakmıstın hatırlatınmı kımseyı kırmam ıstemem ama hayırlısı tasacuq unutmatım 7 yıde kolay gelsın elacayıp

Guest elacayib

İlk etap da, kaba madde formumdan kurtulup seyyal bir yapıya dönüşeceğiz. Böylece madde kaydından kurtulmuş olacağız.Bu aynı zaman da bizim zaman ve mekan kaydındanda kurtulmamız demektir.

Yani o aleme perisperimizle (Işınsal beden) geçiş yapacağız. Zaten cinler ''insandaki astral bedenle'' aynı özelliklere sahiptirler...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...