Jump to content
Sign in to follow this  
Guest elacayib

Cinler Alemine Seyahat

Recommended Posts

Guest sylar

zamanında bizim köyde bi adam akşam ezanı vakti ormanlık bi yerden geçiomuş daha sonra ağaçların arasından mee leyen bi koyun görmüş yanına doğru gitmeye başlamış daha sonra birden mekan değişmiş kalabalık bi mevkiye gelmiş çözememiş şaşkınlıktan sonra bakmış herkesin ayakları ters sonra anlamış tabii koyun felan yok cin aldatmış bunu daha sonra dua etmeye başlamış ve bi yandan da ilerliyormuş ilerlerken daha sonra karşısına iri yarı bi ifrit çıkmış demiş ona senin burada ne işin var diye o da durumu anlatmış daha sonra ifrit senin buraya gelme ya da burayı görme hakkın yok seninle oynanmış demiş ve bunu bir şamar vurmuş daha sonra bu adam kendine geldiğinde sabah olmuş kuşlar cıvıl cıvıl ötüyomuş fakat bu hala etrafı puslu puslu görüyomuş ve zamanla hiç görmemeye başlamış.

Bu %100 gerçek bizim köyde olan bi olay 1. şahıstan dinlediğim için rahat anlatabiliyorum.80 lerde olan bi olay sizlerle paylaşayım dedim

oraya ulaşınca:

bir çarşıya gidecek ve önü beyaz kumaştan tenteli bir dükkan önünden geçerken .uzun entarili kırmızı kuşaklı, başındaki başlıktan kırmızı bir sarıksarkan 50 veya 60 yaşlarınsa biri ey insler bize neler getirdiniz dicekler sizde buraya gelecegimizi söyledigimiz adını bilmedigimiz biri size selam gönderdi biz onu getirdik deyin..

sizi bir kahve içmeye çagırınca siz de biz sedece bir kahve içimi kalabiliriz kahvemiz bitince bizi uyarın ve lütfen tekrar dükkanın önüne kadar bizi yolcu edin deyiniz..

hadi bakalım selametle...

not hiç bir şeyden korkmayınız hayret göstermeyininiz büyüklük taslamayınız...

Guest sylar

Düşünsene giderken direkt onların alanına giriyosun her taraf cin kaynıyo bunu anlatmamdaki amacım cinler alemine seyahat mümkün olabileceğidir

Guest lurthz
oraya ulaşınca:

bir çarşıya gidecek ve önü beyaz kumaştan tenteli bir dükkan önünden geçerken .uzun entarili kırmızı kuşaklı, başındaki başlıktan kırmızı bir sarıksarkan 50 veya 60 yaşlarınsa biri ey insler bize neler getirdiniz dicekler sizde buraya gelecegimizi söyledigimiz adını bilmedigimiz biri size selam gönderdi biz onu getirdik deyin..

sizi bir kahve içmeye çagırınca siz de biz sedece bir kahve içimi kalabiliriz kahvemiz bitince bizi uyarın ve lütfen tekrar dükkanın önüne kadar bizi yolcu edin deyiniz..

Gittiysen birazdaha ayrıntılı anlatırmsın efsane anlatırmış gibi diil ama lütfen.

Guest zoberyum

insanın dalga boyuna geçebilceğini sanmıyorum ama kolay gelsin

Guest elacayib
oraya ulaşınca:

Sen böyle bir tecrübeyi nerden edindin,biraz daha açar mısın konuyu?

Çok ilgimi çekti.

Guest Locked

her insan aynı yaratılışla doğar ve hepsi tek bir ruhtan üfürülmüştür bilindiği üzere. İnsanların görebileceği ve yapabilecekleri ruhsal ve bedensel olarak kuran'da verilmiştir. Peygamberlik verilmemiş bir insan bana kalırsa ölmeden önce zamandan ve mekandan münezzih olamaz. Bunu yapabilen ne medyum vardır ne de bilgeler.. Çünkü zamandan ve mekandan bağımsız olmak sadece Allah'ın elinde olan bir kudrettir. Ve en mantıklı açıklamasıda bir kaç peygamberin göğe çıkartılması , resullullahın cenneti ve cehennemi ahireti görmesi bu olaya örneklerdir. O yüzden kardeşlerim bunu her insan yapabilseydi yani cinlerle irtibata geçebilmek kolay olsaydı,dünyayı çoktan allak bullak olurdu...Şu an yaşadığımız dünya gibi olmazdı.Bilimin açıklayamacağı bir durum şu anda Astral seyahat konusu ama bana kalırsa gerçekçi bir konu ancak nereye kadar ve ne kadar ilerleyebilir insan ona imkan tanınmazsa.. Belki tüm dünyayı dolaşabilir. Ama ilerisine ve boyutlararası iletişime izin verileceğini sanmıyorum..

Yine de size iyi denemeler diyorum..

Guest elacayib

Bu açtığım konu yüzünden dün cinlerin taarruzuna maruz kaldım. Yüzüm hala uyuşuk bir durumda üstelik konuşmamda bozukluklar oluştu. Fakat ben yılmadan, bıkmadan ve sabırla yoluma devam etmek istiyorum. Ne pahasına olursa olsun bu tecrübeyi edineceğim. Şunu da belirteyim yolculuğumuz derin bir hipnoz sayesinde gerçekleşecek.

Guest Azazel

nasıl bir taarruz bu:devil::ermm:

Guest Locked
nasıl bir taarruz bu:devil::ermm:

:ermm:yoksa?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...