Jump to content
Sign in to follow this  
Guest elacayib

Cinler Alemine Seyahat

Recommended Posts

Guest omer1982

çıkamadın su seyahate

Guest elacayib
çıkamadın su seyahate

Bu hafta kesinlikle tekrar tecrübe edeceğiz. Tüm yaşadıklarımızı sizinle paylaşacağız. Bu iş bitecek bitmeli.

Guest sefamerve

giderken biraz sogan sarımsak götürün dönüşte işinize yarıycak :Dhaaa birde orda negöreceginiz belli olmaz ona göre yanınıza ultraprima bez alın karizma cizilmesin:D

Guest Hudhud

Hz.S.dan sonra kimse bu güce erisemez,erisemedide zaten.Yol yakinken fikrini degistir.Sen onlari kendine cezb edecegini zanettircekler sana,ama öyle olmicak,onlar sana hakim olcak,seninle alay halay etcekler.Senin halin sonunda jonny deppin oynadigi bi filmdeki gibi sona erebilir.Lütfen fikirlerime saygili olun.Kimse bu yazdiklarimdan sonra nefsi müdafaya girisip beni kötülemesin ve haksizcada bu yüzden beni yasaklayip,tatmin olmasin.Olgun düsünen olgun karar verir.

Guest omer1982

böyle bir konusmadan dolayı kimse sana ceza vermez sana gelene kadar kimler var kimler :D

Guest elacayib

Ben eğer inanıyorsam, karşımdaki kişilerin fikirlerinden çok kendi fikirlerime saygı duyan ve savunan bir şahsiyetim ve tek başıma daha verimliyim. Ayrıca madde kaydından kurtulabilecek bir güce de malikim.

Tanrı bana bazı şeyleri kimseciklerle paylaşamama nasibini biçti hamd ederim. Tabii bu fikirlerim karşısında muhallifler olacaktır, olmalıdır da. Tıpkı Galileo Galilei 'nin muhallif zihniyetleri gibi......

Guest Hudhud

elacayip sana yazdigim mesaji neden sildin? Ögrenebilir miyim?

Guest elacayib

Asılsız suçlamalar ve foruma yakışmayan bir üslubla konuşuyosun lütfen yazacağın şeylerin mahiyetini düşünerek yaz.

--------------------

Konu gerçek amacından çıktığı için kapatılmıştır.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...