Jump to content
MiLiTaN

Dün Benim Doğum Günümdü

Recommended Posts

Dün, yani 26 Nisan benim doğum günümdü, buradan sadece bir kişi olmak üzere, Facebook'taki tüm arkadaşlarım olmak üzere doğum günümü kutladılar..

Doğum günümü hatırlayan ve hatırlamayan, farkında olan ve olmayan, kutlayan ve kutlamayan herkese en derin teşekkür ve muhabbetlerimi sunuyorum...........

• Like 4

gecmis dogum günün kutlu olsun nice mutlu huzurlu senelere :)

teşekkür ederim, hep beraber inşallah........

kıyamam...sitem de edermiş...:pdoğum günün kutlu olsun....dün babamın ve oğlumun...ve ilkokuldan bir arkadaşımın da doğum günüydü....ne çok 26 nisanlı varmış etrafımda....senin de doğum günün kutlu olsun arkadaşım...yeni yaşında herşey gönlünce olsun....;)

etme sıtem kardesım bılmıyoduk da ondan eee malum ıkı kelıme sohbet etmessen kardesınle bılmezuk deılmı ama

gecmıs dogum gunun kutlu olsun rabbım huzur ıcınde bır omur nasıp etsın sana kardesım......

Guest Îکє†

dün benim de doğumgünümdü... demek aynı gün doğmuşuz... happy birthday to you and me ... :D

kıyamam...sitem de edermiş...:pdoğum günün kutlu olsun....dün babamın ve oğlumun...ve ilkokuldan bir arkadaşımın da doğum günüydü....ne çok 26 nisanlı varmış etrafımda....senin de doğum günün kutlu olsun arkadaşım...yeni yaşında herşey gönlünce olsun....;)

teşekkür ederim, Allah babana, oğluna ve arkadaşına da uzun ömürler versin :)

nice mutlu, güzel yıllar dilerim kardeşime ... (gelecek sene 26 Nisanda tam gününde kutlamak üzere diyorum o zaman)

Yeni yaşın hayırlı olsun İNFAZ'cığım...:) Herşey gönlünce olsun...:)

etme sıtem kardesım bılmıyoduk da ondan eee malum ıkı kelıme sohbet etmessen kardesınle bılmezuk deılmı ama

gecmıs dogum gunun kutlu olsun rabbım huzur ıcınde bır omur nasıp etsın sana kardesım......

yok abi estağfirullah ne sitemi :) ben bu yıl konuyu kendim açayım da herkes doğum günümü öğrensin diye açtım konuyu :)

teşekkür ederim abi, cümlemize inşallah........