Jump to content
Guest Şaman

Üçüncü Gözü Açma Meditasyonu

Recommended Posts

Guest shadow

sahih bir klavuzsuz ömrün boyunca dene bir gün benim haklılığıma geleceksin.sizleri kırıp üzdüysem affola.ama yazılarda bile sizlerde kızmamayı öğrenin.kendinizi öğrenin ne olduğunuzuda,sizleri ilimlerinizle başbaşa bırakacam takip edicem ama yazmıcam.unutmayın ki birgün dönüp dolaşıp bana hakvereceksiniz

Guest Resureksiyon

verdiğiniz cevaplardan ötürü teşekkür ederimm.

ne göreceksem ve ne duyacaksam en hayırlısını dilerim...cümle alem adına.

"bismillahirrahmanirrahimmmmmmm"

Guest Daphne

Aslına bakarsanız son günlerde 3. göz hakkında detaylı araştırma yapmaya başladım. Birtakım şeyler hissettiğimden dolayı tabi kimse durduk yere böyle işlere girişmez ancak daha yolun başında olduğumu düşünüyorum ve şu an okuduklarımdan dolayı yukardaki egzersizleri yapıp yapmamak arasında kaldım.. Tehlikesinden bahsediyorsunuz... Yapan arkadaşlardan ricam lütfen sizi rahatsız eden durumlarla karşılaştıysanız eğer paylaşın ve bana birtakım önerilerde bulunun korkularımı yenmem açısından...

Teşekkürler...

bazı varlıkları görmen daha da kolaylaşacak bunları kaldırabilecek misin? evet ben cinlerin varlığını hissedince veya onların şekillerini (olduğu gibi olmasada) görmekten gkorkmama yada rüyamda bazı bilgiler veya geleceğe dair bazı vizyonlar aldığımda ben korkmayacağım diyorsan, göreceğin bazı şeyler seni korkutmayacaksa bir sorun yok. Zaten istisnalar dışında hemen zırt diye açılmaz. yavaş yavaş açılır önce sembolik rüyalar, bazı şekiller sonra yavaş yavaş daha da artar. Çok yüklemeden bu meditasyonlarla yavaş yavaş açarsın, temizlersin o çakrayı. Ama bazı mudra ve zikirler ani enerji yükleyerek ani veya yakın zamanda açılmaya sebep olabilir bu da kaldırmak konusunda seni sıkıntıya sokabilir. Meditasyonlar etkilidir ama çakra konusunda süreç biraz daha uzundur. tehlikesi her uygulama da ortak manevi alemde dikkat çekebilrirsin, bazı istemediğin şeyler görebilirsin, olasılık geleceğe karşı bazı vizyonlar olabilirsin bunları ve ileride daha ötesini kaldırabilmelisin.

Guest Daphne

Benim asıl korktuğum ya da çekindiğim şey bazı varlıkları görmek değil bu varlıkların bana zarar verme korkusu var çok fazla şeytani filmler izledim diye etkisinde kaldım sanırım yani musallat olmalarından, bana fiziksel ve ruhsal zararlar vermelerinden korkuyor ve çekiniyorum.. Bu çekincelerimin önüne geçersem yani bana zarar vermeyeceklerine inanırsam zaten hemen başlayacağım bu metotlara... Görmek beni korkutmaz zaten belki konuyla alakası yok ama ben yılandan korkmam yada köpekten korkmam hayvanlara sevgiyle ürkütmeden yaklaşırsam onları korkutmassam benle uğraşmazlar inancı taşır ve uygularım. Bu metot tabi farklı boyutlarda işe yarar mı bilmiyorum deneyimli arkadaşlar rahatsız olmadıklarını söylese yeter benim için...

sahih bir klavuzsuz ömrün boyunca dene bir gün benim haklılığıma geleceksin.sizleri kırıp üzdüysem affola.ama yazılarda bile sizlerde kızmamayı öğrenin.kendinizi öğrenin ne olduğunuzuda,sizleri ilimlerinizle başbaşa bırakacam takip edicem ama yazmıcam.unutmayın ki birgün dönüp dolaşıp bana hakvereceksiniz

shadow seni çok seviyorum hay sen çok yaşa emi...yaw neredeydin wallaha özlemişim. seni:D

yine başladın mülhimine denizine yaw şunu bi anlat yaw ne olursun..nerede bu deniz..nası gideriz otel motel varmı ne yer ne içeriz...anlata ögrenelim ne olursun...bildiklerini paylaş bizde kurtulalım şu kara cehaletten...bizde korkalım şu çin taifesinden..herşeyden onları bizde suçlayalım bizi bu lüksten alı koma ne olur

--------------------

eline saglık çok yararlı bir çalışma...

--------------------

sirius a teşekkur ettim yanlış anlaşılmasın

Guest pnkflyd

aslında 3. gözü açmak için meditasyona falan pek gerek yok tabi meditasyonun zararıda yok...SECDE 3.göz ü açmaya yeter...

Guest Şaman
aslında 3. gözü açmak için meditasyona falan pek gerek yok tabi meditasyonun zararıda yok...SECDE 3.göz ü açmaya yeter...

Eğer öyle olsaydı bence budist rahipleri bütün gün kafayı yerden kaldırmazdı.

iş kafanın yere değmesinde değil bence gönlün toprağa karışmasında

İş tesbihin elde durmaksızın dönmesinde değil kalp atışlarının tesbih olmasında

Guest pnkflyd

namaz olarak düzelteyim zaten kalbi Allah için atan herkesin işini tam manasıyla Allah rızası için yapanb insanın kalp gözü açıktır...Allah onun kalbindeki perdewyi kaldırır....

Guest Turksavascisi18

shadow senin mantigina gore o zmn bir cok evliyada cnlerin oyununa geldi kandirildi aslinda evliyalik diye birsey yok gibi fikirlerinde varsa gulerim sana kusura bakma amacim senle tartismak degil firavunun amaci farkli olabilir kotu niyeli olabilir ama biz Allaha inanan insanlariz ve bu tip seyleri yapmak istememizin amaci sadece merak ve bilimsel acidan onun disinda herkezin sonunun firavun gibi olacagini nereden biliyorsun boyle sacmalik olmaz