Jump to content
Guest Şaman

Üçüncü Gözü Açma Meditasyonu

Recommended Posts

Guest ERBEHILM

sirius ben sizin tarif etmis oldugunuz teknigi bu sayfada ogrendikten sonra uygulamaya basladim.Fakat sizin basetmis oldugunuz ucuncu gozden nefes verir gibi yaptiktan belli bir sure sonra bu bolgede agrilar basladi.Yani Alnim agrimaya basladi.Bu durum normal mi yoksa ben mi bazi seyleri yanlis yaptim?Bu agrilari cekmeden sizin tarif etmis oldunuz meditasyonu nasil yapabilirim?Ayrica bu teknik degisik cakra bolgelerindede uygulanabilir mi?Yoksa sadece ucuncu goz icin mi gecerli bir yontem?

uygulanabilri ben buraya durugörü duruişiti duruhis durubiliş açma tekniklerini vermiştim oralardan araştırabilrisin teknikleri. Bahsettiğin şey olabilir. Ağrı, baskı, yanma hissi, uyuşma vb. şeyler açılma ve alıştırmada doğaldır.

--------------------

eğer ağrı çok yoğunsa fazla yüklenmeden devam edin.

slm arkadaslar bu 3. göz acılması olayından bahsettık ii güzel de bu 3. göz nerdedir tam olarak ve bununla neler yapılabilir

Guest Razzputin568
uygulanabilri ben buraya durugörü duruişiti duruhis durubiliş açma tekniklerini vermiştim oralardan araştırabilrisin teknikleri. Bahsettiğin şey olabilir. Ağrı, baskı, yanma hissi, uyuşma vb. şeyler açılma ve alıştırmada doğaldır.

--------------------

eğer ağrı çok yoğunsa fazla yüklenmeden devam edin.

link koyabilir misin ya böle şeylere çalışmaya yeni idraklar seviyelerine ulaşmak istiyorum gerçi belki korka bilirim ama,bir de tüm yedi chakrayı acmayı öretebilir misin ya da öyle bi yazın var mı?

öncelikle şunu bilmelisiniiz arkadaşlar çakralarımız zaten açıktır. YAlnız negatiflik çakralarda tıkanmalara nedne olur. Burada hergün çarşamba çakra dengeleme çalışması yapılıyor. Ona katılarak tüm çakraları dengeleybilirsiniz. Ayrıca forumda tüm çakralar için meditasyon olacaktı. Arama butonundan arama yapabilirsiniz forumda. Benim açtığım konularıda aynı şekilde arama butonundan bulabilirsiniz.

Guest lailaminor

Sevgili Sirius 3-4 gundur bu sitedeyim. Tesadufen girdigim bu sitede okudugum ilk msj senindi. Inanilmaz akici, anlasilir ve okurken insani rahatsiz etmeyen ilginc konularda msj'lar yaziyorsun. Tsk'ler.

Guest erkan89

Shadow lafı söylüyor açıklamasını tam olarak yapmıyor tam olarak bu konuda aydınlanma istiyoruz özellikle astral seyahat...

Hepsini hayal gücüüzle üretiyorsunuz maalesef . Kusura bakmayın bu benim düşüncem.

Öyle olmasaydı yöntemleri değilde sonuç olarak işe yarar verilerinizi paylaşırdınız . Varsa böye bişey dinleyelim. Yoksa bende şimdi gözümü kapatınca:

Saydam bir küre içinde uzayı geziyorum. şimdi çok parlak bir gezegene yöneldim. Ama oda ne kırmızı bi gezegen görünüyor. Merak ediyorum acaba burada yaşayan bir uygarlık varmıdır diye ışık hızıyla oraya yöneliyorum. O da ne birden bir manyetik alana yakalandım. Beni hızla volkanımsı bir vadiye çekiyorlar. Acaba bunu birileri mi yapıyor yoksa gezegenin manyetik gücünden mi kaynaklanıyor. Neyse pisijik güçlerimi kullanarak zar zor o manyetik alandan kurtuldum . Daha dikkatlli olmalıyım.Her ne kadar saydam kürem Nükleer patlamadan bile etkilenmyecek bir yapıda olsada bu sonu görünmeyen uzayın gizeminden ürperiyorum. İlerliyorum dua eden bir insanı andıran galaksi kümesinin renk cümbüşüne yönelmekte içiimde garip bir çekicilik hissi uyanıyor. Işık hızından hipersonik hıza geçtim. Şunlara bakın ne kadar garip ! Etrafımdan ışıktan varlıklar geçiyor. Geri dönmek istiyorum ama çok acayip güzel ve insanda merak hissini yoğunlaştıran bir melodi yankılanıyor kulaklarımda. Galiba beni görmüyorlar bu varlıklar . Bana aldırış etmeden yollarına devam ediyorlar............

Neyse bu da benim hayal gücüm isterseniz devamı çok daha heyecanlı bir şekilde getirebilirim.

Guest Muhabbetci

su kafatasindaki iki göz acilsinda bir cogunda, kalp gözüde acilmayi versin ....

Nice kör gezenler var bu alemde,daha kafasi üstündeki gözü acamamis..Bunlara bin yil zikirde ögretseniz ise yaramaz...

Sözüm meclisden disari..

birgün bir meclisde biri hoca nasreddine sormus " Dünyanin altinda öküz var diyorlar buna ne buyurursun hocam" diye...

Hoca nasreddinde dönmüs demiski" Oglum altini maltini bilmem ama, üstünde pek cok öküz var bu kesin!";)

Gülmüyorum cünki pek aci bir gercek:)

Guest hayalperest

anlatımlar ve uyarılar için teşekkürler. :)