Jump to content
siboson

Büyü Bozulurken Ne Gibi Belirtiler Olur Bilenler Bakabilirmi??

Recommended Posts

21 günlük bir büyü bozma tedavsine girdim.büyünün bozulduğunu nerden anlayacağım? ne gibi belirtiler olur bilen arkadaşlar yazabilirmi.bugün 4.günümm..

Guest umutbey

24 günlük ne tedavisi

büyü bozmak için manevi tedavi.içilecek okunmuş su banyo edilecek okunmuş su.içinde ayet yazan tütsü vb.. 21 gün sürecek.

--- Sonraki mesaj ---

kimse bilmiyomu :(

Gülme,ağlama,sıtma,üşüme,titreme,isal.. ve kişide kuşlar kadar hafiflik hissi oluyor büyü bozulduğunda.Bunlardan birisini yada bir kaçını büyü bozulduğunda büyülü kişi yaşar.

Bozulurken rüyandaa rahatsız edilceğini düşünüyorum.Mesela köpek kılığına girmiş cinin seni kovalaması gibi..

2 gecedir rüyamda bi toplulukla savaşıyorum.aksiyon filmi gibi her seferindede kaybediyorum.

Rahatsız oluyor aldırma ona sen, manevi reçetene devam et kurtulursun inş.

Guest eagle33

ruh sıkıntısı varsa rahatlarsın ,iç huzurun olmaz muhtemelen mutluluk duymaya başlarsın , ibadetlerin kolaylaşır psikoljin düzelir vucudunda karıncalanma , saç dibinde kaşınmalar olabilir sana yapılanlara göre değişir bunlar zaten,

kişi bunları hisseder kardeşim sen tedavi şartlarına uy istiğfar ve duayı unutma bana da dua et

büyü bozulurken,maneyi reçetenizle uyguladığınız şeyler üzerinizdeki büyü savaş halinde olacaktır.bu size iç sıkıntısı,bunalma,rüyalrada sıkıntı,sıtrez gibi haller olacaktır.bu büyünün bozuluyo olacağına işarettir...uygulamanıza devam edin...ayrıca bu olgu sizde dönem dönem tekarar edecektir.mesala seneyede aynı tarihlerde bu iç sıkıntısı ve bunalmayi hissedebilrsiniz...

--- Sonraki mesaj ---

ayrıca bu büyü bozma uygulamanızı güvenilr bir kaynaktan aldığınız belli.bu tarif gerçekten büyü bozmada etkilidir...eğer iç sıkıntısı gelirse,elinizi gözgüsünüz ortasına koyun ve elemneşrah süresini okuyun.su grubuysanız bu daha etkili olacaktır...

• Like 1