Jump to content
siboson

Büyü Bozulurken Ne Gibi Belirtiler Olur Bilenler Bakabilirmi??

Recommended Posts

ilk üç gün kudurmuş köpek gibiydim birilerini kesmek doğramak istiyordum.. aşırı derecede vesvese,normalde hiç aklıma gelmeyen kişiler aklıma geliyor onlara sinirlenyorum.. sabah namazından sonra nefesim daralıyor boğuluyor gibi oluyorum.. ama bugün biraz daha iyiym kalbim yumuşadı o sinirli agrasif halimi düşünüp utanıyorum iyiki kimseye birşey yapmamışım Allah muhafaza:confused:

ilk üç gün kudurmuş köpek gibiydim birilerini kesmek doğramak istiyordum.. aşırı derecede vesvese,normalde hiç aklıma gelmeyen kişiler aklıma geliyor onlara sinirlenyorum.. sabah namazından sonra nefesim daralıyor boğuluyor gibi oluyorum.. ama bugün biraz daha iyiym kalbim yumuşadı o sinirli agrasif halimi düşünüp utanıyorum iyiki kimseye birşey yapmamışım Allah muhafaza:confused:

büyünüz bozuluyor inşaAllah kardeşim.bu gibi durumlar yaşamanız aslında hayırlıdır.çünkü bu yaşadığını tüm olaylar büyünün bozuluo olacağana işarettir...

ilk gün benim üstümden yorgan çekmişlerdi.. yani yorganım bacak kısmından çekiliyor hissiyle uyandım, hakikaten yorganım oynuyordu.. uyudum 1 saat sonra tekrar uyandım, yine bacak kısmımın üstünde ruzgar esiyordu, kalktım baktım camı kapatamadım mı diye.. kapalı ama bacağım diz hizasından buz kesmiş gibiydi..

ilk gün benim üstümden yorgan çekmişlerdi.. yani yorganım bacak kısmından çekiliyor hissiyle uyandım, hakikaten yorganım oynuyordu.. uyudum 1 saat sonra tekrar uyandım, yine bacak kısmımın üstünde ruzgar esiyordu, kalktım baktım camı kapatamadım mı diye.. kapalı ama bacağım diz hizasından buz kesmiş gibiydi..

ilk gün derken neyin ilk günü kardeşim ?

uyumadan önce kendinizi ayetel kürsi ile korumaya alınız ;

1. okumada sağına

2. okumada soluna

3. okumad önüne

4. okumada arkana

5. okumada yukarı

6.okumada aşağı

7. okumada sağdan sola daire çizerek okuduktan sonra üfleyin.

bunu normal zamanda da hergün yapabilir kendinzi her türlü cinsi ve şeytani varlıklardan koruma altına alabilrisniz kendinizi...

ilk gün derken neyin ilk günü kardeşim ?

uyumadan önce kendinizi ayetel kürsi ile korumaya alınız ;

1. okumada sağına

2. okumada soluna

3. okumad önüne

4. okumada arkana

5. okumada yukarı

6.okumada aşağı

7. okumada sağdan sola daire çizerek okuduktan sonra üfleyin.

bunu normal zamanda da hergün yapabilir kendinzi her türlü cinsi ve şeytani varlıklardan koruma altına alabilrisniz kendinizi...

ben bunu zaten yıllardır yapıyorum hatta ayetel kürsiyi okadar paranoya haline getirdimki yemek yemeyi unutuyorum ama bunu okumayı unutmuyorum sağıma soluma üfleyip koruma daireside yapıyorum. ama demekki musallat geçmemiş kardeşim özel birşeyler gerkmiş..

şimdi şöyle çok sevdiğin birsinin kılığına girip seni karabasanlar basabilir nefes darlığı çekebilirsin ağlama gibi olaylar oluyor büyü yapılıp ta bozduran birisi olarak bunları söyleyebilirim ama zamanla ağlaman varsa geçiyor iç sıkıntın bitiyor ve rahatlıyorsun benim son 5 günüm çok şükür

bana da nişanlımdan ayrılmam için yapılmış büyü beni hasta edip nişanın atılması için ama biz anlayınca direk nişanlıma yöneldiler ve bir gecede nişanlım benden soğudu kendi üstümdekini bozdurdum ama nişanlıma birşey yaptıramıyorum .:(

Guest

hiç belirtide olmayabilir bence bozdurmak için hocayamı gittin güvenilir biriyse zaten bakımlarda çıkar büyünün hala olup olmadığı olan etkilerde büyü etkisiyle işin rast gitmiyorsa o düzelir ama sanmamki pat diye olsun yavaş yavaş olur

ben büyüyü bozdurdugum zaman 7 gün sabah namazindan sonra ictim 1 defa banyo yaptim yani gusul abdesi aldim

yukarida belirtilen seylerin bendede oldugunu biliyiyorum sikinti namaz kilamamak dua okuyamamak sinir aglamak kapali yerlerden bunalmak toplumdan siklimak kacmak tabi yapilis sekline bagli sonra benimkini 8 ay sonra bozdura bildik.

Aslinda benim yasadigim ülkede Aslani fareye bogduran bir ülke hele müslümam türksen tamam isinbitik herhangi bir olayda %50 direkmen suclusun

bana büyüyü yapan bayan o zamalar aslan kesilmisti ama rabbimden tokatlari yiyince taci tahti basina gecince evini esyasini birakip kacmak zorunda kaldi. simdi burda geri geldi. simdi beni görünce kacak delik ariyor. yani sunu demek istiyorum hersey allahin elinde kimse büyü ile ceple bir yere varamaz sadece karsi tarafin hayatini fec eder sonunda yine yapan kisi kaybeder o benim canimi yakti rabim de onun canini yakti cocuklarin tek tek elinde aldi bende seyretim ve yüzüne söyledim. demek istediyim bunu okuyan biraz ders alir belki büyü yapmaktan vaz gecer diye düsünüyorum

• Like 1