Jump to content
siboson

Büyü Bozulurken Ne Gibi Belirtiler Olur Bilenler Bakabilirmi??

Recommended Posts

Guest mélancolie

AAAAAA demek böyle seylerde varmis

yani benim bildigim tek eger yapilan büyüler ve dualar etki ediyorsa zaten hep 2 taraflidir diye biliyorum bende dua etdigim zamanlar bu tars seyler oluyordu demek ki bozarken de öyle oluyor mus

banada çok büyü yaptılar eşimle çok iyiyken hiç olmayan sebepler yüzüne birbirimize giriyoduk şükür birine denk geldim o bana okunmuş su verdi abdest aldım o suyla tüm sıkıntılarım gitti şükürler olsun yapılan büyülerde sahibine uğradı ...

21 günlük bir büyü bozma tedavsine girdim.büyünün bozulduğunu nerden anlayacağım? ne gibi belirtiler olur bilen arkadaşlar yazabilirmi.bugün 4.günümm..

kime yaptırdın??????

• Like 1

bişey danışmak istiyorum büyü yapılmış kişinin işleri ters gidermi duaları yerine ulaşırmı yani (karşı tarafta büyü yok fakat okuyanda var) sevdiği kişiye muhabbet vs. sonuç verirmi?

Esselamun aleyküm mümin kardeşlerim benim beynimde karıncalarnma oluyordu gözümü kapayıp uyumaya "çalıştığımda suretler görüyordum.vesvese mi dersiniz bilmem ben iyi yönde düşünürken benim bedenimde bir başkası sapık a ve kafir e setler söylüyordu yani bu varlıklar. Bir teyzeme 7defne yaprağına 7 yasin okudum suyu içtim şimdi baya sakinleştim sinirlilik hali yok ama gece yani suan size yazdığım anda dahil beynimde karıncalanma var düşünceleriniz nedir arkadaşlar bu konuda

Selamlar

bende yakın zamanda bir hocayla görüştüm bana içmem ve yıkanmam için dualar verdi. Muska hazırladı boynumda taşıyorum. Gerçekten rahatladım fakat şiddetli bel ağrım var. Hatta sağ bacağıma vuruyor adeta bacağım uyuşuyor. Acaba bu üzerimdeki kötü şeylerden kurtulduğum için mi? Bugüne kadar hiç belim ağrımazdı

Büyünün biri bozulurken biri daha başlıyor o zaman nasıl olcak çok yoruldum. 

Hamdiye, 22.08.2020 - 01:43 yazdı:

Esselamun aleyküm mümin kardeşlerim benim beynimde karıncalarnma oluyordu gözümü kapayıp uyumaya "çalıştığımda suretler görüyordum.vesvese mi dersiniz bilmem ben iyi yönde düşünürken benim bedenimde bir başkası sapık a ve kafir e setler söylüyordu yani bu varlıklar. Bir teyzeme 7defne yaprağına 7 yasin okudum suyu içtim şimdi baya sakinleştim sinirlilik hali yok ama gece yani suan size yazdığım anda dahil beynimde karıncalanma var düşünceleriniz nedir arkadaşlar bu konuda

Size musallat olmuşlar.cin ihraki konularını araştırın.