Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
cansumm

Acil Cvp Allah Rızası İçinn :((

Question

selmun aleykum arkadaslar ben aylardır bas dönmesı yasıyorum bunun k.b.bogaza cıktım hap yazdı fayda etmedı sımdı nörolıjıye cıkıcam fakat ıyı bır nörolajı doktoru bılmıyorum izmirdeyım..... izmirde nörolojı doktoru bılen varsa yazabılırmı ALLAH RIZASI ICN sigortalıyım..... bu rahatsızlıgımdan kurtulmak ıstıyorum ALLAHIN ıznıyle cvp beklıyorum cokk tsklerr :(

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

bir de kan değerlerini ölçtür bakalım,kansızlık ve başka birşey olabilir...Allah acil şifalar versin...

• 0

ölçtürdum kansızlık yok tahlılım yapıldı sadece troıdım cıktı ve troıde baglı kolestrolum cıktıı sagol cvp ıcın ALLAH RAZI OLSUN :(

• 0
Guest Selamile

Bir doktorun lafıyla kalmayın bence. Nörolojiye de gitseniz en azından bir kaç doktor gezin derim ben. Denge ile ilgili bir şey sonuçta bu. Doktora güven olmaz demek istemiyorum yanlış anlaşılmasın da beşer şaşar yani... Rabbim acil şifalar versin.

• 0

haklısın dua edın benım ıcınn arkadaslar ALLAH RIZASI ICINN RABBIMIN BANA SIFA VERMESI ICINN yalvarırımm dua edın doktora cıktıgımda önmelı bısey cıkmaz ınsallahhh cok korkuyorummm :((

• 0

çok geçmiş olsun. nöroloji doğru seçenek ama korkma illa kötü birşey olacak değil. sinirsel olabilir boyunla ilgili olabilir bir gidin bakalım normal birşeyse tedeavi olursunuz kötü birşeyse yine tedavi olur erkenden önleminizi alırsınız ne olduğunu bilmeden böyle kendinizi yıratmayın. Allah'a tevekkel olun biraz ben kötü birşey çıkmayacağını düşünüyorum

• 0

Hemen kötüye yorma arkadaşım,bişeycik çıkmaz inşallah Allahın izniyle....

• 0

Babamda da var aynı sorun başı dönüyo sürekli bi anda sapsarı kesilip düşüyo.Gitmediği doktor kalmadı nöroloji kalp kulak yok hiçbişey demiyo kimse üstelik belirli bi teşhis sebep falan yok. Bizde napıcağımızı düşünüyoruz.

• 0
Guest reyna

selam bir ara benimde oyleydi devamli basim donuyordu yururken havada yuruyordum sanki bir tencerede su kaynak icine bir avuc isirdan otunu yika kaynayan tencereye at altini ocagi kapat o suyu ic 3 gune varmadan gecer bence gunde 4 bardak ic mesala ara ara yap bunu cok vitaminli ve icinde yuksek miktarda demir var iyi olursun insallah