Jump to content
Guest TahaNyC

Om Mani Padme Hum

Recommended Posts

Guest Şaman
şu şekil cevap vermeliydin. sonuçta "om" kelimesi islamdan öncede vardı ve bu yüzden çoğu peygamberlerin, evliyaların Allah ın 99 ismiyle değil ama kendilerine verilen bir isimleri olduğunu söylemeliydin. onu- bunu boş ver. "om" kelimesini küçümsemiyorum. eğer bana benim dilimden cevap verecek olsaydın, "om" kelimesini küçümsemeyip ona nasıl yaklaştığımı anlardın.

"om" kelimesi bana göre, müthiş bir kelime. şöyle ki;

o ve mim kelimesinden oluşmuştur. mim in özellikleri;

MİM

otoritesi insanda ortaya çıkar. topraktır ve dünyayı temsil eder.

o yu elif olarak algılarsak;

elif, zaat, ruh benlik anlamlarına gelir. birleştiği isimle onun köprü kurar, bağlantı yapar, otoritesi bağlandığı isimle ortaya çıkar ve kendisinden özellikler katar.

şimdi "om" kelimesine bakalım.

dünya ile kainat dışından olan bir şeyle (ruh, tanrı ... vs.) bağlantı kurup, özünü kavramak ve bu yolda keşif yapabilmek anlamına geliyor. otorite insanda meydana geldiği için, "om" kelimesini doğru bir şekilde zikredersen sonucunda,

insanların ruhlarını ve geçmişe dayalı izlerini keşfedebilirsin.

bundan böyel sözlerimi iyice idrak etmeden, asla ama asla saldırı pozisyonuna geçmeyin.

afedersin ama herhalde om kelimesi hakkında verdiğim açıklama yetmemiş om kelimesi yaratıcılığım tüm gücünü taşıyan kelimedir dedim onların inancında.

birde neden senin üslubunla cevap vermeliyim onu anlamıyorum konuyu uzatmak yerine kısaca birşey söylemeyi tercih ediyorum

birde om kelimesini neden arap majisiyle açıklayayım ki senin yaptığın gibi.

eğer illa analiz tarzı diorsan ses majisine göre

O:evrendeki yaratıcılığı enerjinin yükselişinin anlatan sestir beyinden yoğun enerji dalgası çıkmasını sağlar

M: ortaya çıkan herhangi bir şeklin imgeye uygun kalıba girmesine yarımcı olur

OM: ses majisi analizine göre imgelenen vizyonun maddeselleşmesini yoğunlaşmasını sağlar

afedersin ama herhalde om kelimesi hakkında verdiğim açıklama yetmemiş om kelimesi yaratıcılığım tüm gücünü taşıyan kelimedir dedim onların inancında.

birde neden senin üslubunla cevap vermeliyim onu anlamıyorum konuyu uzatmak yerine kısaca birşey söylemeyi tercih ediyorum

birde om kelimesini neden arap majisiyle açıklayayım ki senin yaptığın gibi.

eğer illa analiz tarzı diorsan ses majisine göre

O:evrendeki yaratıcılığı enerjinin yükselişinin anlatan sestir beyinden yoğun enerji dalgası çıkmasını sağlar

M: ortaya çıkan herhangi bir şeklin imgeye uygun kalıba girmesine yarımcı olur

OM: ses majisi analizine göre imgelenen vizyonun maddeselleşmesini yoğunlaşmasını sağlar

budur işte teşekürler...

Guest TahaNyC

OM kelimesi şeytanin cağirimıdır.

şeytana davetiye göndermektir, acele gel demektir.

LüL

Guest Şaman
OM kelimesi şeytanin cağirimıdır.

şeytana davetiye göndermektir, acele gel demektir.

LüL

peki bunun kanıtı olarak ne gösterebilrsin

madem şeytanı çağırma o zaman söylendiğinde neden çakra bölgelerinde enerjik titreşimlere sebep oluyor?Madem şeytani bir kelime neden üretenler aslında şeytana hiiiiiiiççç inanmayan inançlarının şeytanla alakası olamayan kişiler?

Guest hanibal

Çok değerli bir bilgi olmuş bu

Guest TahaNyC
peki bunun kanıtı olarak ne gösterebilrsin

madem şeytanı çağırma o zaman söylendiğinde neden çakra bölgelerinde enerjik titreşimlere sebep oluyor?

şaman kardeşim, Hergun şaman dersen çakra bölgelerinde'de enerjik titreşimlere sebep olur.

Vesselam.

Madem şeytani bir kelime neden üretenler aslında şeytana hiiiiiiiççç inanmayan inançlarının şeytanla alakası olamayan kişiler?
şeytani bir kelime demedim. şeytani davet eder dedim.

sistemde bu tip kelimeler beyinde cinlerle irtibat istikâmette bir gelişme sağlar ve insan farkında olmadan CİNLER ile rezonansa girerek bir takım ilhamlar almaya başlar. Ve bunun sonunda, verilen ilhamlara göre, kendini, Sri Baba,Hintli Baba, Tibetli lO lO LAMA veya MEHDI veya PEYGAMBER veya ALLAH olarak görüp; çeşitli mantıksal bütünlükten uzak fikirler içinde heba eder. Bu kelime buna sebeb olur.

Zaten oylede olmuş.

Vesselam.

şeytanla alakası olamayan kişiler?

Destur diyelim. şeytanla alakası olamayan varmi bu dunyada..!

Unutmayalim herkesin bir şeytani vardir yaninda...! Heleki Om'cular, Mum'cular vs..tamamen şirk'deler.

şaman kardeşim, Rab’bimiz Allah tarafından bağıslanmayacak tek suç Allah’a ortak etmektir ( şirk / çoktanrıcılık ), din konusundaki en önemli konu budur ve bu nedenle de en iyi bilmemiz, en çok dikkat etmemiz, sürekli gündemde tutmamız gereken bir konudur. Eğer hayatımızda zerre kadar da olsa , Allah’a ortak etme varsa bu durum diğer tüm yaptıklarımızı değersiz kılacak bir suçtur, çünkü ayette ‘’Allah’a ortak edenlerin yaptıklarının boşa olduğu’’ ifade edilmektedir.

çakra bölgelerinde enerjik titreşimlere sebep oluyor?

Üstadim Onemli olan OM ILE BOM ILE çakralar ile ücüncü gözu acmak değil. Onemli olan doğruyu okuyabilmek.

çakra bölgelerinde enerjik titreşimlere A-Z den her harf ve kelime'lerde sebep olur. Lakin, Bir kelime diğer bir kelimeye bir harf diğer bir harfe göre daha fazla enerjisi olabilir. Buna birşey diyemem, Fakat sonuç.....ne!!!

Sonuç doğruyu okuyabilmektir. Her gözu acilan doğruyu okuyamaz. şeytanların oyunu ile, Belkide daha kötü yanlişlara musalla olur ki. Sonuda vehimdir.

Fe subhanallah...Onların tümünü toplayacağı gün: "Ey cin topluluğu insanlardan çoğunu (ayartıp kendinize kullar) edindiniz" (diyecek)...... (EN'AM SURESİ / 128)

~~~~~~~~~~~~~~Tekrar diyorum. Om ile şeytani davet eder dedim.~~~~~~~~~~~~~~~

Cünkü sistemde bu tip kelimeler beyinde cinlerle irtibat istikâmette bir gelişme sağlar ve insan farkında olmadan CİNLER ile rezonansa girerek bir takım ilhamlar almaya başlar DEDIM. Yine çünkü elinde ne bir terazi, ne bir ölçek varki ne ile ölçsün ilhamlarini....! O yuzden Allah(c.c) 124 bin peygamber göndermiştir. Doğru yolu bulsunlar diye....

Vesselam.

Guest Şaman

şaman kardeşim, Hergun şaman dersen çakra bölgelerinde'de enerjik titreşimlere sebep olur.

Vesselam.

şeytani bir kelime demedim. şeytani davet eder dedim.

sistemde bu tip kelimeler beyinde cinlerle irtibat istikâmette bir gelişme sağlar ve insan farkında olmadan CİNLER ile rezonansa girerek bir takım ilhamlar almaya başlar. Ve bunun sonunda, verilen ilhamlara göre, kendini, Sri Baba,Hintli Baba, Tibetli lO lO LAMA veya MEHDI veya PEYGAMBER veya ALLAH olarak görüp; çeşitli mantıksal bütünlükten uzak fikirler içinde heba eder. Bu kelime buna sebeb olur.

Zaten oylede olmuş.

Vesselam.

Destur diyelim. şeytanla alakası olamayan varmi bu dunyada..!

Unutmayalim herkesin bir şeytani vardir yaninda...! Heleki Om'cular, Mum'cular vs..tamamen şirk'deler.

şaman kardeşim, Rab’bimiz Allah tarafından bağıslanmayacak tek suç Allah’a ortak etmektir ( şirk / çoktanrıcılık ), din konusundaki en önemli konu budur ve bu nedenle de en iyi bilmemiz, en çok dikkat etmemiz, sürekli gündemde tutmamız gereken bir konudur. Eğer hayatımızda zerre kadar da olsa , Allah’a ortak etme varsa bu durum diğer tüm yaptıklarımızı değersiz kılacak bir suçtur, çünkü ayette ‘’Allah’a ortak edenlerin yaptıklarının boşa olduğu’’ ifade edilmektedir.

Üstadim Onemli olan OM ILE BOM ILE çakralar ile ücüncü gözu acmak değil. Onemli olan doğruyu okuyabilmek.

çakra bölgelerinde enerjik titreşimlere A-Z den her harf ve kelime'lerde sebep olur. Lakin, Bir kelime diğer bir kelimeye bir harf diğer bir harfe göre daha fazla enerjisi olabilir. Buna birşey diyemem, Fakat sonuç.....ne!!!

Sonuç doğruyu okuyabilmektir. Her gözu acilan doğruyu okuyamaz. şeytanların oyunu ile, Belkide daha kötü yanlişlara musalla olur ki. Sonuda vehimdir.

Fe subhanallah...Onların tümünü toplayacağı gün: "Ey cin topluluğu insanlardan çoğunu (ayartıp kendinize kullar) edindiniz" (diyecek)...... (EN'AM SURESİ / 128)

~~~~~~~~~~~~~~Tekrar diyorum. Om ile şeytani davet eder dedim.~~~~~~~~~~~~~~~

Cünkü sistemde bu tip kelimeler beyinde cinlerle irtibat istikâmette bir gelişme sağlar ve insan farkında olmadan CİNLER ile rezonansa girerek bir takım ilhamlar almaya başlar DEDIM. Yine çünkü elinde ne bir terazi, ne bir ölçek varki ne ile ölçsün ilhamlarini....! O yuzden Allah(c.c) 124 bin peygamber göndermiştir. Doğru yolu bulsunlar diye....

Vesselam.

ben hala buna inanmıyorum çünkü om kelimesi imajineyi kuvvetlendirir ve beyinden yayılan titreşimleri belirli bir yere toplar bunu ben çok tecrübe ettim ve tecrübelerim sonucunda buna vardım

şeytanla işi olmayanlardan kastım öncelikle onların inancında şeytan olmamasıdır ikincisi ise kendilerini nefsten arındırma mücadelesidir.

günah-sevap iyilik-kötülük göreceli olduğu için pekte inanmadığım konular ve asla doğruluğu kanıtlanamayacak konular o yüzden bişey demek istemem.

peki madem doğruyu bulabilmek önemli olan doğru nedir????????doğru yalnızca kişisel veya grupsaldır ama asla evrensel değildir bana göre

Tahanyc kaynağın ne? BUnca zamandır bu kelime ile sezgiler ve çakralar düzenlenmiştir. Sen ALlah'In herşeyi gören kelimesini de zikredersen cinler saldırır bu onla alakalı değildir. Bu bazı açılımlar sonucu varlıkların istemdışı dikkat çekmektir.O sure evet doğru ama o tek sureyle herşeyi yalanlayamazsınız o zaman ben de o sureyi kanıt göstererek gönül gözü açılanlara cinler musallat olduğu iiçin açılıyor diyeyim. O sure der ki Cinlere dikkat edin oyunlarına dikkat edin. O surede omm cin çağırır. Çakraları bilmeden (ki tasavvuftada geçer, Kuran'da da geçer) onların işleyişlerini bilmeden adam hangi kelimenin ne olduğunu nereden bilebilebiliriz.. Sanskritçeyi araştır önce araştır bakalım sanskritçe dili neye göre oluşturmuş neden çakralarda titreşime neden oluyor??? Kimse burada Allah'ı inkar etmedi. Haşa bende inanıyorum. Ama herşeyi inlere cinlere bağlamayın. Evet onların rolleri var ama sen iradeni ortaya koyduuğun zaman ne cin kalır ne bişey.

Guest TahaNyC

Evrenin sistemini açiklayan engüzel yol Islam'dır.

Islam'da olmayan bir yol ancak ve ancak BATIL'DIR..! Vesselam.

"Om Mani Padme Hum"

"Oyna Mani Fadime Hum" benim icin aynıdır.

LüL.

BUnca zamandır bu kelime ile sezgiler ve çakralar düzenlenmiştir.

99 tane Esma-ül Hüsna varken...6666 tane... Allah(c.c) sozü olan Kur'an ayeti varken, bu kelime ile sezgiler ve çakralar düzenleyen ve eğer bu şahis ben müslumanim diyorsa ........ sözüm olmaz. Vesselam.