Jump to content
mermaid

Kova mı? Boğa mı? Bu Adamın Burcu Ne !

Recommended Posts

Merhaba..ılkkez uzmanlık alanım olan bı konuyla ılgılı yardım ısteyecegım sızlerden..

erkek arkadasım dogum gunu ıtıbarı ıle kova burcu.ancak yukselenı boga..

ve kovaya pekde uydugu soylenemez.sımdı ben kovalardan alabıldıgıne nefret ederken,bogalara bayılıyorum ! nasıl anlayacagım hangısıne yatkın? ozellıklerıne baktım ıkısınınde anlayamadım objektıf olamıyorum...

koç burcuyum ben kovaysa başedemem flortoz olurlar ve fevri..

bı zahmet bana yardım edın fıkır belırtın..bu ıkı burcla ılgılı deneyımlerınızı yazın.yada ozellıklerını kısaca..

kovadan memnun olanınız varsa yazıversın :blink: uff delırıcım:blink:

Kova burcunun üzerine çok düşersen

Hep kovalamak zorunda kalırsın.İlgi beklersen görmezlikten gelir.Sorumlululuğunun bilincindedir ama yumurta kapıya gelmeden iş yapmaz yada keyfini bekler.

Çok dominantır.Her zaman en son lafı kendi söyler.Çokda baskındır bir ilişkide.Sıkıcı bir ilşkiye dayanamaz..

Olur olmadık zamanlarda şaşkınlık yaratır ..Ona üstün gelmeye çalışırsan tersi çok pistir.Hemen gönlünü alamazsın süründürür..

Kova burcuyum ben , dayanabileceksen eğer çok sadıktır ama sabrını zorlaman lazım.

Anlatılacak çok şey var ama senin kararın tabiki

Boğa burçları sakin olur ve inanılmaz güzel mantık yürütürler....Duygulardan çok mantık önemlidir onlar için... Kovalarsa çok konuşur bazen boş konuşur :))) Herşeyi ben bilirim havasındadır...Partneri üzerinde herzaman üstünlük yada baskı kurmaya çalışır...Sakin isteselerde olamazlar...Çünkü Hava burcu grubundandır....Boğalarsa topraktır aslında Kovayla aralarında bariz farklar vardır...

Boğa burçları sakin olur ve inanılmaz güzel mantık yürütürler....Duygulardan çok mantık önemlidir onlar için... Kovalarsa çok konuşur bazen boş konuşur :))) Herşeyi ben bilirim havasındadır...Partneri üzerinde herzaman üstünlük yada baskı kurmaya çalışır...Sakin isteselerde olamazlar...Çünkü ateş burcu grubundandır....Boğalarsa topraktır aslında Kovayla aralarında bariz farklar vardır...

Bende kovayım:(

Birçok arkadaşımda kova ben çok boş konuşanına denk gelmedim.

Kova burcunun üzerine çok düşersen

Hep kovalamak zorunda kalırsın.İlgi beklersen görmezlikten gelir.Sorumlululuğunun bilincindedir ama yumurta kapıya gelmeden iş yapmaz yada keyfini bekler.

Çok dominantır.Her zaman en son lafı kendi söyler.Çokda baskındır bir ilişkide.Sıkıcı bir ilşkiye dayanamaz..

Olur olmadık zamanlarda şaşkınlık yaratır ..Ona üstün gelmeye çalışırsan tersi çok pistir.Hemen gönlünü alamazsın süründürür..

Kova burcuyum ben , dayanabileceksen eğer çok sadıktır ama sabrını zorlaman lazım.

Anlatılacak çok şey var ama senin kararın tabiki

sorun şuki o benım ustume aşırı düşüyor hatta bogulcak oluyorum bazen..bende erkegın hafıf kaçanını severım kovalarda oyle bıldgm kadarı gızemlı ama bu cocuk pek degıl,oldugu gbı dıyebılırım.cok romantık,cok ılgılı,kıskanc sayılır.deılım dıyor ama bence kıskanc.korkum kovaysa flortozdur dayanamam ben cunku daha once sahıt oldum,nerdeyse arkadaslarına bıle sevgılı gbı davranabılıyor..bogaysa tam benım kalemım demek...

egerkı anlattgı gbıyse aşırı sadık ama oyle bırı kaldımı bılmem...

ılgısınden sıkılmaktan korkuyorum :wacko: ve hayal kırıklıgından..son sozu ılla kendı solemek ıstıyo ama ben başedıyorum ..genelde fevrı davranıp sonra ozur dılıyor..

Boğa burçları sakin olur ve inanılmaz güzel mantık yürütürler....Duygulardan çok mantık önemlidir onlar için... Kovalarsa çok konuşur bazen boş konuşur :))) Herşeyi ben bilirim havasındadır...Partneri üzerinde herzaman üstünlük yada baskı kurmaya çalışır...Sakin isteselerde olamazlar...Çünkü Hava burcu grubundandır....Boğalarsa topraktır aslında Kovayla aralarında bariz farklar vardır...

sakinlıgı ne ıcın soledın blmıyorum ama cok konusuyor :D telefonum ıflas etcek msjlardan :D ustumde baskı dan cok benı ustun tutuyor,işte encok kullandıgı ıfadeler:benımle gurur duydugu ve dunyanın en şanslı erkegı oldugunu soylemesı...boşta konusmuyo her konuda bılgısı var ama gorunurde çaktrmıyor genel kulturu tavan bırısı...

cokta heyecanlı bırı..napıcam kızlar bu adam kovaysa geçicidir hevesi ama bogaysa evlenırım ben onunla :P son olarak bu ıkı burc aılesının agzına bakarmı gecmişi irdelermi_?

sorun şuki o benım ustume aşırı düşüyor hatta bogulcak oluyorum bazen..bende erkegın hafıf kaçanını severım kovalarda oyle bıldgm kadarı gızemlı ama bu cocuk pek degıl,oldugu gbı dıyebılırım.cok romantık,cok ılgılı,kıskanc sayılır.deılım dıyor ama bence kıskanc.korkum kovaysa flortozdur dayanamam ben cunku daha once sahıt oldum,nerdeyse arkadaslarına bıle sevgılı gbı davranabılıyor..bogaysa tam benım kalemım demek...

egerkı anlattgı gbıyse aşırı sadık ama oyle bırı kaldımı bılmem...

ılgısınden sıkılmaktan korkuyorum :wacko: ve hayal kırıklıgından..son sozu ılla kendı solemek ıstıyo ama ben başedıyorum ..genelde fevrı davranıp sonra ozur dılıyor..

sakinlıgı ne ıcın soledın blmıyorum ama cok konusuyor :D telefonum ıflas etcek msjlardan :D ustumde baskı dan cok benı ustun tutuyor,işte encok kullandıgı ıfadeler:benımle gurur duydugu ve dunyanın en şanslı erkegı oldugunu soylemesı...boşta konusmuyo her konuda bılgısı var ama gorunurde çaktrmıyor genel kulturu tavan bırısı...

cokta heyecanlı bırı..napıcam kızlar bu adam kovaysa geçicidir hevesi ama bogaysa evlenırım ben onunla :P son olarak bu ıkı burc aılesının agzına bakarmı gecmişi irdelermi_?

Kovaysa bağımsızlığına düşkündür her zaman onun gerçekleri ve doğruları ön plandadır.

Ailesiyle arası iyidir ama ailesini değilde sadık olduğu kişiye önem verir.gerçekten seviyorsa ve sahiplenmişse her zaman iki kişilik plan yapar.

boğa ise Allahım sabrını Artırsın demekten başka bi şeyyim yoktur:rofl:

boğa ise Allahım sabrını Artırsın demekten başka bi şeyyim yoktur:rofl:

Kovalar daha beter.

Her zaman mesafe vardır insanı çatlatırlar.

Seni seviyorum kelimesini bile söylemekten hiç hoşlanmazlar.

Kovalarla uğraşmak çok zordur.Bilgi vardır ama hazır cevapları da çoktur.

Guest indiGoo

kova burcu için söylenecek tek şey özgürlük çok sevecendir onu kıracak davranışlardan uzak dur ve onu sevdiğini belli et oyunlar oynayacaktır seni deneyecektir.. ilgisiz kalma ona yeter belli et sevgini evlenmeyi düşünüyorsan işin zor bir kaç yıl sürer ikna etmen