Jump to content
nargiz

Toplu Paraya İhtiyacı Olanlara

Önerilen İletiler

akıncıbeyi
evet ben 3 kez tecrübe ettim her defasinda cok cok boyuk inanilmaz deracada boyuk para galdi. gozlamadigim ummadigim bir yerdan tam umudim kasildiyi zaman her seyi bitmis sandigim zaman. evet biz insanlar para galinca zikri unuturuz o yuzdan galdikdan sonra 101 defa devam edacaksin nardan galdigini unutmamaliyiz gevamli galsin

lütfen hızlı yazmayın yabancı değilseniz e harfi kullanacağınız yerlerde a harfi kullanıyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

*Allâhu latîfun bi ibâdihî yerzuku men yeşâu, ve huvel kavîyyul azîz(azîzu). (ŞÛRÂ Suresi - 19)

Meal: Allah, kullarına Lâtif'tir (lütufkâr). Dilediği kimseyi rızıklandırır. Ve O, Kaviyy'dir (kuvvetli), Azîz'dir (yüce ve şerefli).

*Allahümme ya Latifu ya Allah ya Kerimu ya Allah ya Ganiyyu ya Allah ya Fettah ya Allah ya Rezzak ya Allah

*Allahumme rabbena enzil aleyna maideten min'es-semai tekunu lena îden li-evvelina ve ahirina ve ayeten minke verzukna ve ente hayr'ur-razigîn." (Maide suresi - 114, Hz. İsa'nın (a.s) Rızk İçin Yaptığı Dua)

Meal: Allah'ım! Ey Rabbimiz! Bize gökten sofra indir, öncemiz ve sonramız için bir bayram ve Sen'den bir belge olsun. Bizi rızıklandır, sen rızık verenlerin en hayırlısısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ama bu olay ''Bir yerde paran olacak ki gelsin'' olayı değil midir?..

Yani bir yerden beklediğimiz para yoksa, bir alacağımız yoksa nasıl gelecek ki o para?.. Biraz açar mısınız rica etsem...

orasini Allaha burak nardan nasil Allah bilr

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rüzgargülü
orasini Allah burak nardan nasil Allah bilr

Şüphesiz Allah bilir... Paylaşım için teşekkürler...Allah razı olsun...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tabi ona inanıyorum ona ne şüphe yoktur.Allah dilerse sebepsiz de lutfeder.

nuh suresi 10-11-12.ayetlerde istiğfar edene Allahın mal ve evlat ve de rahmet ve yağmur vereceği müjdesi var.

peki size ihsan ettiği yüce Rabbimin böyle sebepsiz mi oldu?yoksa Allah bir yerden bir kapı açıp da imı oldu?inanılmaz olarak görünen yani insanların gözünde öyle görünen anlamında sebepsiz dedim.yoksa Allak dilerse ol der ve o şey hemen olur.

Allah razı olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
çok merak ettim yazılarınız bi acayip.türkçeyi bilmiyormusunuz siz? konu sahibi ?

yok ben turk degilim ve benim hocaya da ihtiyacim yok. zatendan yazilarim anlayacag deracada okumak da mumkun

--- Sonraki mesaj ---

paylasim icin tesekkurler

rica ederim inşallah sizleri de faydasini gorursunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nargiz kardeş,benim de bir dileğim var.

ancak maddiyatla ilgili bu dileğimin gerçekleşmesi için çok para gerekiyor.

şuan yaşadığım hayatta görünen bir sebep yok,zengin de değilim.

bu duaları okuyunca Allah bir kapı mı açtı sizde?

yoksa sebepsiz mi lutfetti onu merak ettim.

müşahedeerinizi paylaşırsanız sevinirim.

bir de hepsinde de yani 3 okumanızdada hep 1 hafta sonra mı geldi para?

Allah razı olsun

--- Sonraki mesaj ---

kardeş son olarak;

bunu hepsini birlikte mi 1001 defa okuyacağız?yoksa ayrı ayrı 1001er kere mi okuyacağız?

yani;

Allahu Latifun bi ibadihi yarzuqu man yashau va huval' Kaviyyul aziz

Allahumme ya Latifu ya Allah ya Kerimu ya Allah ya Ganiyyu ya Allah ya Fetah ya Allah ya Rezzak ya Allah

Allahumme rabbena enzil aleyna maideten min'es-semai tekunu lena îden li-evvelina ve ahirina ve ayeten minke verzukna ve ente hayr'ur-razigîn x1001 mi?

Allahu Latifun bi ibadihi yarzuqu man yashau va huval' Kaviyyul aziz x1001

Allahumme ya Latifu ya Allah ya Kerimu ya Allah ya Ganiyyu ya Allah ya Fetah ya Allah ya Rezzak ya Allah x1001

Allahumme rabbena enzil aleyna maideten min'es-semai tekunu lena îden li-evvelina ve ahirina ve ayeten minke verzukna ve ente hayr'ur-razigîn x1001 şeklinde mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tartışmaya sen de katıl!

Yorumunu şimdi yazıp, daha sonra üye olabilirsin. Eğer zaten üyeysen, GİRİŞ YAPI ve yorumunu yaz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...