Jump to content
nargiz

Toplu Paraya İhtiyacı Olanlara

Recommended Posts

Nargiz hanım Allah razı olsun paylaşmınız için. Gece yarısından sonra mı okumak gerekiyor. Bi de ara vererek okusak olur mu?

Bir sorum daha var bunaltıyorum belki ama

7 gece okuduk bir gelişme olmadı dşyelim 1001 mo u-okumaya devam edelim 101 mi

Allaha emanet olun

101 okumaya devam edin dedi nargiz hanım.

1001 sadece 7 gece okunacakmış,sonra 101 e geçilecekmiş.

gece okunacakmış.

ara vermeden kimseyle konuşmadan...yemeden içmeden

ve içinizden okuyacaksınız,sessiz şekilde ağız kıpırdamadan

101 okumaya devam edin dedi nargiz hanım.

1001 sadece 7 gece okunacakmış,sonra 101 e geçilecekmiş.

gece okunacakmış.

ara vermeden kimseyle konuşmadan...yemeden içmeden

ve içinizden okuyacaksınız,sessiz şekilde ağız kıpırdamadan

Teşekkür ederim sorumu cevaplandırdığınız için

Siz de okuyor musunuz

7 sattmi sürüyor dediniz, peki 7 saat sürüyorsa sabah nasıl kalkıp işe gideceğiz, acaba bu 7 saati okuyupmu hesapladınız

--- Sonraki mesaj ---

yatsıdan sonra başlasak mesela gece 23 de, sabah 06 ya kadar sürüyor...???

--- Sonraki mesaj ---

7 saatmi sürüyor dediniz, 7 saat sürüyorsa nasıl sabah kalkıp işe gideceğiz, bu 7 saati okuyan arkadaşlarmı söyledi.. mesela gece yatsıdan sonra saat 23.00 gibi başladığımızı farsedelim sabah 06.00 da biter...???

Guest hulyaai
7 sattmi sürüyor dediniz, peki 7 saat sürüyorsa sabah nasıl kalkıp işe gideceğiz, acaba bu 7 saati okuyupmu hesapladınız

--- Sonraki mesaj ---

yatsıdan sonra başlasak mesela gece 23 de, sabah 06 ya kadar sürüyor...???

--- Sonraki mesaj ---

7 saatmi sürüyor dediniz, 7 saat sürüyorsa nasıl sabah kalkıp işe gideceğiz, bu 7 saati okuyan arkadaşlarmı söyledi.. mesela gece yatsıdan sonra saat 23.00 gibi başladığımızı farsedelim sabah 06.00 da biter...???

bencede nasıl olacak gün içinde yapılsa yine bi şekilde ara verilerek olabilir ancak bu şekilde çok zor ve 7 gece 1 gece hadi uykusuz kaldık diyelim ama 7 gece zor.

arkadaşlar deneyen oldu mu ya? bence 7 saat sürmez sanmıyorum ama denemedim bilmiyorum tabii. bu gece inşallah denemeye niyetliyim rabbim kabul etsin inşallah amin

--- Sonraki mesaj ---

konuyu açan arkadaşımızın türkçesi de pek yeterli değil bu yazdığı duada ya harf yanlışı varsa? doğrusunu bilen var mı? açıkçası tedirgin oldum ve bu şekilde okumayı düşünmüyorum. yardımcı olabilir misiniz?

• Like 1

Guest awaris38

okunuş hatalı... başka biri düzeltmiş. ordan bakın. ayrıca bu verilen terkip karma bir terkiptir. içinde birden fazla vird var. birbirlerinin etkilerini sönümlemeleride söz konusu. yinede söyleyim birlikte yapılması gerekiyor. Şuara x1001 Maidex1001 gibi değil. hepsi x1001 :) anlatabildim sanırım.. of nargiz ne hallere soktun bizi :D

*Allâhu latîfun bi ibâdihî yerzuku men yeşâu, ve huvel kavîyyul azîz(azîzu). (ŞÛRÂ Suresi - 19)

Meal: Allah, kullarına Lâtif'tir (lütufkâr). Dilediği kimseyi rızıklandırır. Ve O, Kaviyy'dir (kuvvetli), Azîz'dir (yüce ve şerefli).

*Allahümme ya Latifu ya Allah ya Kerimu ya Allah ya Ganiyyu ya Allah ya Fettah ya Allah ya Rezzak ya Allah

*Allahumme rabbena enzil aleyna maideten min'es-semai tekunu lena îden li-evvelina ve ahirina ve ayeten minke verzukna ve ente hayr'ur-razigîn." (Maide suresi - 114, Hz. İsa'nın (a.s) Rızk İçin Yaptığı Dua)

Meal: Allah'ım! Ey Rabbimiz! Bize gökten sofra indir, öncemiz ve sonramız için bir bayram ve Sen'den bir belge olsun. Bizi rızıklandır, sen rızık verenlerin en hayırlısısın

Guest awaris38

bu yüzden tümleşik okumak gerek. ayrı ayrı 1001 yaparsanız etkisni göremezsiniz (doğrusunu Allah bilir).

farklı rızk okumalarınıda deneyebilirsiniz.

Allah duaları kabul edendir.

Allahu Latifun bi ibadihi yarzuqu man yashau va huval' Kaviyyul aziz

Allahumme ya Latifu ya Allah ya Kerimu ya Allah ya Ganiyyu ya Allah ya Fetah ya Allah ya Rezzak ya Allah

Allahumme rabbena enzil aleyna maideten min'es-semai tekunu lena îden li-evvelina ve ahirina ve ayeten minke verzukna ve ente hayr'ur-razigîn."

Bunu her gece 1001 defa oku olacagini 7 güne kandin gorursun insaallah

oldugdan sonra her gun 101 gefa oku :rofl:

komik olan ne?:blink::blink::blink:

bu yüzden tümleşik okumak gerek. ayrı ayrı 1001 yaparsanız etkisni göremezsiniz (doğrusunu Allah bilir).

farklı rızk okumalarınıda deneyebilirsiniz.

Allah duaları kabul edendir.

Ben sizin önerinizi merak ettim.

Öneride bulunabilir misiniz