Jump to content
Guest mervex1

Çok Önemli Bir Hacet Duası...

Recommended Posts

Arkadaşlar ihlas suresi bildiğiniz gibi şöyle:

Bismillahirrahmanirrahim

Kul hüvellâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

Altı çizili kısımı birkaç videodan dinledim. Sanki o kısmı "küllehü" şeklinde okuyorlar. yani "kün" değil "kül" gibi.

Ben mi yanlış anlıyorum. Yoksa yazılışı ve okunuşu farklımı?

Arkadaşım ihlas süresi yekül lehü diye okunuyor,selametle..

yani bence bu duayı 1 hafta uygulamak zor , hani 2-3 gün yapılabilir ama yani bir hafta boyuncaihlas süresini okadar okumak bana zor gibi geldi.acaba ne kadar sürüyor 1000 tane ihlas okumak

Guest mervex1
mesele salavat olarak salavat ı fatih okunabilir mi? yoksa bu yazdığınız salavat mı olmak zorunda?

konuyu ben paylastım arkadas allah razı olsun bole bı salavat yazmıs ama fark etmez ıstedıgın salavatı okuyabılırsın

--- Sonraki mesaj ---

[/color]arkadaslar benden sıze tavsıye ben cok ıstedıgım bısey ıcın dua ederken RABBIM HAKKIMDA HAYIRLA DEĞİLSE BILE İSTEĞİMİ HAYIRA CEVIRIP DUAMI ÖYLE KABUL EYLE diyorum ;)

çok hoşuma gitti :) bu metodla tesirini gördün mü peki ? evet gordum ALLAHA sukur

--- Sonraki mesaj ---

yani bence bu duayı 1 hafta uygulamak zor , hani 2-3 gün yapılabilir ama yani bir hafta boyuncaihlas süresini okadar okumak bana zor gibi geldi.acaba ne kadar sürüyor 1000 tane ihlas okumak

bu dua 2 2 bucuk saat cıvarıı suruyo

Guest lilith87

100 salavat, 79 inşirah, 1001 ihlas ve dahası...

4 saatten az sürmez bu:(

çok güzelmiş ama 1 hafta yapamam şahsen Allah'ın gücüne gitmesin ama:S

100 salavat, 79 inşirah, 1001 ihlas ve dahası...

4 saatten az sürmez bu:(

çok güzelmiş ama 1 hafta yapamam şahsen Allah'ın gücüne gitmesin ama:S

2,5 saat sürüyor.

Arkadaslar oncelıkle paylascagım bu duanın cahıl kımselere öğretılmemesını rica ediyorum Kıtapta sıkı sıkıya tembıh edılmıs kendım de sahsen cok kez denedım ve hayırlı sonuclara ulastım inşallah sizinde işinize yaracaktırher hangi bir farz namazından sonra ıssız bır yerde abdestli olarak 100 istiğfar 7 fatiha-ı şerife 100 defa resullah (S.A.V) efendımıze salavat 79 elem neşrah leke suresi 1001 defa ihlas suresi ve tekrar 7 fatiha-i şerife bunlar tamamlandıktan sonra tekrar resullah (S.A.V) efendimize salavat getirilir ve hacet ne ise istenilir ve murat ne ise o arzu edilir bu faydalı vırde 7 gun devam edılır 7 gunun sonunda istek 4 gunu asmadan gerceklesir

Kaynak : HAZİNETÜL ESRAR

Allah C.C. Razı Olsun

bunlar tamamlandıktan sonra tekrar resullah (S.A.V) efendimize salavat getirilir

Acaba yine 100 defa mı resullah (S.A.V) efendimize salavat getirilir ?

Başında ve sonunda 100+100=200 salavat mı?

Vereceğin cevap için teşekkür ederim :)

Bu zikir kutupların özel bir zikri olup sonsuz faydaları vardır her türlü hacet için bir hafta okunur. 100 istiğfar, 7 fatiha, 100 salavat, 79 inşirah suresi 1001 ihlas, 7 fatiha, 100 salavat, sonra hacetini dile bunda şek ve şüphe yoktur.

kaynak: hazinetül esrar

• Like 1

Yine superesin camuro.emegine saglik.birde o kitapta altin silsilesinin duasi var onu da yazsan.

--- Sonraki mesaj ---

cunku bu duayi ettikten sonra onuda akabinde okurlarsa bence cok guzel olur.ben hep okurum da.

3)hacegandan imam cafer sadık,ebu yezid bestami,ebu hasan harkani,ve şahı nakşibendiye uzanan diğer şeyhlerin zikri 100)istiğfar,7fatiha,(100)salavat,(79) inşirah,(1001)ihlası şerif (100) salavat murat için bir hafta müddetle okunur.

1 hafta devam edilmeli sanırım....tşklr.......