Jump to content
Guest elacayib

Cin Tespiti (+18)

Recommended Posts

Guest Daphne
Kim demiş gerçek değil diye? Hiç kimse böyle rol kesemez. Hem ben hadisenin gerçek mahiyetini biliyorum.

gerçek değil derken şunu demek istedim tabi ki rol yapmıyolardır ama dediniz ya cin çıkarma seansı değil diye onu kastetmiştim 9_9

Guest nehircan

bu bır cın tedavısı degıl ayrıca hıpnozdur ınsan vucudunda bıo enerjıyı kulanmasını bılıyor arkadaslar yılardır ben bunun egıtımını gordum vede halaen egıtım alıyorum bu bır hipnozdur bioenerji ile kadın ev kadınıd egıl tırnaklara ustekıne dıkat edın yorum bu kadın bır ev kadını bu kadar tırnak uzatamaz vede bu kadın cınli degıl cinli kadın tırnak uzatmaz cunku kendısıne zarar vermekden korkar

Guest havasul havas

bana kalırsa adamın hızmetındekı şeytan ve ifrıtlerden olan cınler bu işi yapıyo bızlerde uzun yıllardır cınlere ugramıs ınsanlarla bırcok karsılasmamız oldu ama bana kalırsa burda zuhurat yok yonlendırme var emene saglıkkkkk

Guest elacayib
bana kalırsa adamın hızmetındekı şeytan ve ifrıtlerden olan cınler bu işi yapıyo bızlerde uzun yıllardır cınlere ugramıs ınsanlarla bırcok karsılasmamız oldu ama bana kalırsa burda zuhurat yok yonlendırme var emene saglıkkkkk

Bu konuya herkes farklı bir yorum getirmiş, senin yorumun da pek farklı.

Guest pinky

Ne olursa olsun çok korkutucu görüntüler :confused:

Guest crowley

ilginç ürkütücü korkutucu cinlerle falan ilgilenirim ama allah korusun

Guest star67

bu memişoğlu aslında cincidir ama çıktığı her programda yumuşak olsun üstüme gelmesinler diye enerji lafı kullanır ,bu bir enerjler savaşıdır der :D

havasul havas ta güzel bir noktayı yakalamış:thumbsup:

bana göre bu adam çoğu show olan görüntülerinin haricinde bu işi iyi biliyor ve üzerinide güzel örtüyor emeğe saygı göstermek lazım :D

Guest Ghost Girl

onlar napmaya çalışmışlarr:p