Jump to content
Guest elacayib

Cin Tespiti (+18)

Recommended Posts

Guest HERO
bana kalırsa adamın hızmetındekı şeytan ve ifrıtlerden olan cınler bu işi yapıyo bızlerde uzun yıllardır cınlere ugramıs ınsanlarla bırcok karsılasmamız oldu ama bana kalırsa burda zuhurat yok yonlendırme var emene saglıkkkkk

Şeytan ve ifritler; Peygamberler a.s ve gerçek Allah c.c dostları olan evliyalardan başkasının emrine girmez ve hizmette etmez. Tam tersi kendilerine hizmet ettirirler...

O kadar karşılaşmadan bunları öğrendiyseniz vaktinizede yazık...

tarihte bir çok majisyen onları emri altına sokup zorla istediğini yaptırmış hiçbir zararda görmeden işin içinden çıkmıştır. bazı tılsımlarla onların zarar vermesini engellemiş kendi enerjileriyle onları hapsetmiştir. peki bu neden oluyor yada nasıl oluyor bunu açıklayabilri misin...

Guest safran

slm sirius ben bu sitede bir forumda üç harflilerin kızdıkları insanı çarparlar ve ağzının burnunnun yerini değiştirirler die okumuştum bu galiba doğru ben iki yaşında ikenbu olay başıma gelmiş. iki hafta önce istihare yaptım ve üç harflinin ismini öğendim bu ismi şimdi size yazıyorum bu ismi sesli okumayın.belki ismini duyunca musallat olur . ALLAH korusun AMİN.oisim uhayzar

niye yazdın onu :) ekranı elimle kapattım :) keşke hızlı :rofl::rofl:okuma bilmeseydim ...

ne bu ya eski sevgilinin telefon numarasını mahalleye dağıtır gibi...

bişey olur mu hakkatten arkadaşlar ??

Guest safran

sesli söylemezsen bir şey olmaz . ayrıca bu forumlrdan biride üç harfli isimleri yayılandı onları okumadınmı.verdim rahatsızlık için seyyar diyari ve dier arkdaşlardan özür dilerim.

iyi de okuma diyince reverse psikoloji oluyorum ben başka olan yok mu ? bağırcam şimdi amaaaa

:D

hem bu isimde bisürü cin vardır bikerem, bunun mesleği, kimlik nosu, sigorta numarası filan yok mu

Guest safran

o kadar ayrıntıya girmedim sadece ALLAHIM bana bu kötlüğü yapan o kfrn adını .bildir die dua ettim .ve uyudum sabaha kadar beynimde bir ses bu ismi söyledi .ALLAH CCden o dediklerinide isteseydim onun bunları göstermeyede .gücü yeter ALLAH alimdir hakimdir onun her şeye gücü yeter.

--------------------

bu arada sirius siz neredesiniz benim yazdıklarıma sizinde yorumunuzu bekliyorum.

Guest HERO
tarihte bir çok majisyen onları emri altına sokup zorla istediğini yaptırmış hiçbir zararda görmeden işin içinden çıkmıştır. bazı tılsımlarla onların zarar vermesini engellemiş kendi enerjileriyle onları hapsetmiştir. peki bu neden oluyor yada nasıl oluyor bunu açıklayabilri misin...

Bu majisyenler dediklerin zorla öyle yapmıyorlar yapamazlarda... Sadece daveti edip karşılıklı işbirliği yapıyorlar sonrada bedelini ödüyorlar...Zarar vermeyi önleme majisyenlerin gücünden değil bilgi olarak çalıp kullandıkları İlahi isimlerin bazı sırlarındandır ama yinede tamamen etkili olmaz.

İstersen o majsyenlerin yöntemlerini sende bi dene gör...:)

Daha geçen urumun başına gelenleri unuttunuz herhalde...

Kendisi henüz farkına varmamış varmakta istemiyor değişik yorumlara sığınıyor ama onun için kara göründü...

Sende pek rahat sayılmazsın zaten. Zaman uzun ve onların aceleside yok. Yavaş yavaş hedefe yürürler beklede başına gelecekleri gör.. Siz daha iyi bilirsiniz .

Ne diyelim..? :)

Guest natilyus81
Linkler düzeltildi ve kondu ben de şimdi izliycem.

e ben hiç bişi göremedim açılmadı sen izledinmi

HERO urumun başına ne geldi neden