Jump to content
Guest Ayışıgı

Afformasyon Metodu (Dikkat Affirmasyon Değil)

Recommended Posts

ben burda okuduklarımdan sonra şunu dusundum; dıyor kı bılıncaltı hemen devreye gırer sacmalama daha gecengun kendını kucuk dusurdun vs vs . o zaman aynı bılıncaltı neden bu kadar zengınım dedıgınde de sacmalama sen zengınmısın açtavuk der. ama madem bılıncaltımızı devre dısı bırakmaya calısıyoruz dua etmek en etkılı cozum.cunku dua eden ınsan Allahın eger bırseyı dilerse ona ol der ve olur ayetıne ınanıyorsa cekimin alasını yapmıs olur. acizane düşüncem. dönup dolasıp duaya geliyoz iyimi . haydin herkes eller havaya . oturmaya mı geldik :)

• Thanks 1

beyaz zemin üzerine niye beyaz yazı yazılırki diye sordum????????????:devil:

bilinçaltım boşver sinirlenme dedi!!!!!!!!!!!!!

• Haha 1

benimki de modlara mesaj at her temada goruncek cınsten kırmızıya cevırsınler dedi. sonra da amaan zaten konu cok ılgınc deıl bosver kıme ne faydası var ki dedi :D

• Haha 1

bilinçaltını kandırmak nafiledir ve eğer bir yerden sonra devam eden kandırmaca süreci işe yarıyor ise siz kendini napolyon veya mehdi sananlardan olursunuz. mazallah... bilinçaltının terbiyesi diye bir yazı okumuştum ama kaynak veremem uzun zaman oldu ama hatırladığım kadarıyla bilinçaltının ancak itirazcı muhalefet yönünü biraz azaltabiliriz. bunun yolunuda ben duanın gücüne inanmak ile bulabiliyorum. şimdiye kadar inandığım ve gerçekleşen pozitifleri bağlayıcı yapıyorum ona itiraz etmesi yine de mümkün olsa da zaman alıyor en azından bilinçaltı için :)

mucizelere tanık olmadan inanmayız gibi bir yapıya meylimiz var ve her geçen gün inanç sistemi zararlı dış etkenler yüzünden zayıflıyor toplumsal olarak. mucizelere tanık olmuşluk gerçekleştirilebilen hayalleri yada düşünceleri sağlamlaştırıyor.

tam olarak düşündüğümü açıklayabilmiş değilim farkındayım ama kısaca önce bilinçaltının itiraz-ikna meselesini çözmemiz gerek bunu da dualar ve gerçekleşenleri ispat olarak ortaya çıkarark olabilir kanatindeyim. yoksa yararlı bir başlıkta arkadaşımızın anlattığı yöntem güzel ama tek başına yetmeyebilir. arkadaşımızın anlattığı şüpheye ucu açık kalmadan sanki öyleymiş inanılır bir şeyin varolduğunu ama nasıl var olduğunu sormak (zaten öyle ki) demeye getirmek yararlı ama illa ki bilinçaltı itiraz eder ispatsız ise.

Ben ne kadar da pozitif ve olumlu düşünen bir insanmışım meğer.

Verilen cevapları okuyunca daha iyi anladım bunu.

Neden bu kadar mutluyum ya da neden bu kadar zenginim diye sorduğumda , aklıma gelen tek cevap "çünkü şükürler olsun elim ayağım tutuyor, sağlıklıyım, ailem yanımda." oldu.

Zenginliği manevi açıdan ele aldım. Manevi açıdan ruhunu pozitifte tutan insan maddiyatı da bulur zaten.

Bu yöntemi sevdim yani. Çok güzel cevaplar veriyorum kendime. :)

Ve sahip olduklarımın değerini anlıyorum.

Bana göre sağlığı yerinde olan birinin mutsuzum demesi nankörlüktür.

Çünkü sağlık en başta gelir her zaman.

Ki sağlığı tam olmayıp da hayatı dolu dolu yaşayan, şükreden bir sürü insan da var.

İşime yarayacak bu. ;)

okuduğumda inanmaktan çok inanmama baskın... inanç ve güven!!!!! bunu nasıl anlatırım bilmiyorum ama inanmanız gerek. bir de adımlar gerek...

berresu, 04.03.2013 - 10:12 yazdı:

Neden böyle güzel ve büyük bir villada oturuyorum :D.

Bunu içten inanarak söyleseydin şu an o villanın içinde oturuyor olurdun. 

Belki de o villada oturuyorsun. 

Herşey gönlünce olsun... 

• Like 1

hacersş, 15 saat önce yazdı:

Bunu içten inanarak söyleseydin şu an o villanın içinde oturuyor olurdun. 

Belki de o villada oturuyorsun. 

Herşey gönlünce olsun... 

Demekki yeterince istememişim olmadı 

• Sad 1