Jump to content
uzak_kuzey

Bayramda Çocuklar icin...Lutfen !!!

Recommended Posts

Hasiyin baska kimse yokmu?Dua edenler sevap yapmak isteyenler en buyuk sevap yoksul cocugu sevindirmek...

Ben de gönderirim ama ne gönderecem ki, fikri olan var mı..Bana da adres verebilirsin ve cinsiyet yaş durumunu da söylersen iyi olur..

Ben de gönderirim ama ne gönderecem ki, fikri olan var mı..Bana da adres verebilirsin ve cinsiyet yaş durumunu da söylersen iyi olur..

sana ozel mesaj yollayamiyorum :( ne istersen yollayabilirsin terlik ayakkabi tshirt pantolon mendil bile oyuncak

tamam canım ben de varım ama bir sorum olacak.tamam yeni şeylerde alırım ama mesela yiğenimin kullanmadığı yepyeni kıyafetler de var mesela bizlerin kullanmadıkları da var yanına onları da ekleyebilir miyiz. bir de adres senin adresin olsun sen paylaşımı yapar

--- Sonraki mesaj ---

tamam canım ben de varım notunu aldım yeni şeyler mutlaka alırız ama kullanılmayan yepyeni şeyler var onları da eklesek daha iyi olmaz mı mesela çocuk için anne için veya baba için inanın kullanılmayan yep yeni giysiler bunlarda ekstra olamaz mı. bir de sen bütün eşyaları toplayıp kişilere uygun olacak şekilde dağıtacaksan daha iyi olur ihtiyaca uygun dağılım olur.

--- Sonraki mesaj ---

site kafayı yiyor bazen yazıyı yazıyoruz sorun çıkartıyor.bakıyoruz yazımız yok tekrar yazıyoruz. sonra iki yazıda karşınızda.

bana aynı yazıdan bir tane daha var diyip başka yere yönlendirme yaptı. şimdi şuna bak iki tane aynı yazı sinir oluyorum ay hem de daha yazıyı bitirmeden kendi kendine onay yapıyor.

Petunyacim, cok eski olmamak sartiyla giyilmisler bile olur,Ben yurtdisinda oldugum icin bana gelmiycek AMA ordaki yakinim ilgileniyor...ozellikle kislik palto soruyorlar lutfen giymediginiz kullanmadiginiz herseyi postalayin cok buyuk sevap

ben adresi aldım ama yaşlarını öğrenebilirmiyim. ona göre bir koli hazırlıyacağım. birde kargoyla göndericez heralde.