Jump to content
Guest majisyen

Kevser Suresindeki Özellik !!

Recommended Posts

Guest majisyen

Belli bir saatte ve dakikada uyanmak icin illa da calar saate mi ihtiyaciniz var?

Ihlasli bir mümin, yatmadan önce KEVSER suresini okur ve söyle dua eder:

„Ya Rabbi, bu sure-i serifedeki Ruhaniler ve Melaikeler beni, falan saat falan dakikada uyandirmazlarsa, ahirette vebalim onlardan sorulsun“.

Hikmet-i Ilahi, kisi tam o vakitte uyanir, uyandirilir.

Guest abcde

tarafımdan defalarca tecrubeyle sabittir...teşekkurler

Guest yayeterama34

evet bende belli saatte uyanmak için okunduğunu biliorum ama bu şekilde dua edip onları mecbur bırakınca içim burkuldu...gerçekten...

Guest HERO

Vebal yüklemeye gerek yok...Eğer kötü bir iş için uyanmak gerekmiyorsa :) ''Allah c.c rızası için beni uyandırın'' diye rica edin. İnşaallah seve seve o vazifeyi yaparlar zaten..

hepimizde biyolojik saat denen bir olgu mevcuttur. Bu tür formüllere bile ihtiyacınız yok. Saat 7.00 da uyanacağım deyin mesela bu telkini sürekli gerçekleştirin. BU telkini yeterince gerçekleştiğinde ertesi gün tam saat 7.00 da uyanırsınız. NEdeni ilk öncede söylediğim gibi biyolojik saat. Bilimadamları bu saati biliyorlar ama hala daha tam açıklanabilmiş değil. Takdiri İlahi..

Guest

Evet ama diyelim ki her zamankinden farklı bi saate kalkacaksak biyolojik saatimiz hemen çalışmaya başlar mı ki :)

Bir soru: sabah namazını kaçırdığınızda uykusunda o vakitlerde kendini abdest alırken ya da namaz kılarken göreniniz oldu mu ? :D

Guest BuzzKalpli

nalligul ben henüz o mertebeye ulaşamadım ama o saatlerde abdest alıp namaz kıldığını nerden bilecek insan ...

:)

ben bu dua ile uyanma olayını ilk defa duyorum paylaşım için tşk ederim ....

Guest natilyus81

ben istediğim saatte kalkabiliyorum bu özelliğinde bir tek bende olduğunu sanıyordum:D

Guest

duayı da denemem lazım ama biyolojik saat olayını bende tecrübe edinmişimdir.

Guest

nalligul ben henüz o mertebeye ulaşamadım ama o saatlerde abdest alıp namaz kıldığını nerden bilecek insan ...

Benim mertebem yok ki ama :D

Bende teşekkür ederim paylaşım için, sınav zamanında özellikle çok yararlı olacak bi uygulama. Ben büyük sınavlar öncesi uyuyamıyom da, doğal olarak sabah da uyanamıyom. Özellikle bu tür problemleri olan sınava girecek insanlar için çok yararlı. Ama yine de telefon alarmını kursunlar yinede :D