Jump to content
Guest majisyen

Kevser Suresindeki Özellik !!

Recommended Posts

bunu herhangı bır zamanda uyanmak ıcın de okuyabılırsınız. saat kurmus gıbı dakıkası dakıkasına uyanıyorsunz. kevser suresını okuyup su saatte kalkmak ıstıyorum deyın , uyanıyorsunuz.

Allah razi olsun bu bilgiyi bizimle paylastigin icin...

uyanmak yetmiyorr sonra yine yastığa başını koyma durumu var malesefff :) hele birde yorgunnn ve uykusuzsanızz :)))) yorumları okumadım, tavsiye eden olmuştur belki ama yine de söyleyim :) telefonun çalar saatini en yüksek sesiyle ayarlayıp yatağınızdan uzağa koymak da etkili :)

Guest *sibay*

Allah cc. razi olsun...

Guest ysmali

dün itaibariyle namaza başladım arkadaşlar allahım inşallah devamını kesmeden aralıksız gösterir sabahları kalkmakda zorlanıyorudum bu dua çok iyi oldu allah razı olsun

Hayırlı günler arkadasım, Kevser süresi ile sabah namazina kalkmaktan bahsetmişsin ama, benim bu konuda tecrübem oldu, onu yazayım.3 tane Kevser okudum ve niyet ederek yattım ve ne oldu biliyonmu, bütün gece uyuyamadim, sanki bisey beni tuttu.halbuki uykuyu severim,resmen tavşan uykusu modundaydim, ve bu çalısmayı bı kaç defa denedim ve hep aynı oldu. neden olduğunu arkadaslar açıklarsa sevinirim.

dün itaibariyle namaza başladım arkadaşlar allahım inşallah devamını kesmeden aralıksız gösterir sabahları kalkmakda zorlanıyorudum bu dua çok iyi oldu allah razı olsun

cok cok sevindim, hayirli olsun, rabbim dularini ve namazlarini kabul etsin, amin... :)

--- Sonraki mesaj ---

Hayırlı günler arkadasım, Kevser süresi ile sabah namazina kalkmaktan bahsetmişsin ama, benim bu konuda tecrübem oldu, onu yazayım.3 tane Kevser okudum ve niyet ederek yattım ve ne oldu biliyonmu, bütün gece uyuyamadim, sanki bisey beni tuttu.halbuki uykuyu severim,resmen tavşan uykusu modundaydim, ve bu çalısmayı bı kaç defa denedim ve hep aynı oldu. neden olduğunu arkadaslar açıklarsa sevinirim.

neden oldu bu anlattiklarin inan bir fikrim yok, boyle devam ederse yaz yine, belki bir arkadas bilir, ben bilemedim...:( ayetel kursi oku ilk once, sonra kevser suresini uku, bakalim ne olacak!! 9_9

--- Sonraki mesaj ---

Allah cc. razi olsun...

Rabbim sizlerden de razi olsun canim, amin...

Guest ysmali

allah razı olsum mormenekşem inşallah dualarımızı kabul eder rabbim cümlemizin

Guest m!brop

benim sorunum ezanı duyup bir türlü kalkıp namaz kılmamam hemen dalıyorum :(

--- Sonraki mesaj ---

allah kabul etsin çok sevind,m umarım ıilk başlarda sabah namazını kılıp kaçırmazsın ben kaçırıyorum:(hatta ilk defa namaz kıldıgım zamanlar 1 aydı sanırım sabah ezanı duyup kalkar kılardım gene duyunce gene kılardım bende bir gariplik var ne diye dşündüm camii imamına sordum sabah ezanları herkes aynı anda başlayıp bitirmezler arada saniler hatta 1-2 dakika olumuş tekrar namaz kılmana gerek yok dedi:)bende tek namaz kılıyorum:)

--- Sonraki mesaj ---

uyanmak yetmiyorr sonra yine yastığa başını koyma durumu var malesefff :) hele birde yorgunnn ve uykusuzsanızz :)))) yorumları okumadım, tavsiye eden olmuştur belki ama yine de söyleyim :) telefonun çalar saatini en yüksek sesiyle ayarlayıp yatağınızdan uzağa koymak da etkili :)

bende buda olmuyor kalkıyor telefonun alarmını kapatıyorum gelip gene yatıyorum:(

--- Sonraki mesaj ---

gerçi ramazandayız ama gene aynı:(