Jump to content
Guest majisyen

Kevser Suresindeki Özellik !!

Recommended Posts

birtaneden fazla okumayın ama sonra hiç uyuyamıyorsunuz..

Demek geceleri o yüzden uyuyamıyorum:ermm:

Teşekkür ederim, bundan sonra 1 tane okuyayım:thumbsup::derisive:

Guest perfect

Kesinlikle uygulamanızı tavsiye ederim. bazen yorgun oluyorum uykum ağırlaşıyo inanın telefonun üç alarmını da ayrı ayrı kurmama ragmen hiçbirini duymuyorum ama sureyi okuduğum zaman muhakkak uyanıyorum sabah namazlarını böylece kaçırmamış olursunuz.

Doğrusunu bilmem ama bir kez okusam da üçkez okusamda uyanıyorum. Kimseyi melekleri ruhanileri karıştırmayın derim gerekte yok zaten uyanıyosunuz nacizane benim fikrim:)

Guest misbah

bende hep böyle uyanırım.3 tane okur dua eder yatarım.tam o saatte gözlerim açılır....

Guest berzah

bende 3 defa okunduğunu duymuştum ve öyle de yaptım ve uyandım.sanırım burda bir yerde okumuştum,abdestli şekilde okursanız daha iyi olurmuş yani uyanma şekliniz. sanırım prenses isimli bir arkadaş tesbih okuması ile ilgili yazdığı bir konunun içinde geçmişti,öyle hatırlıyorum.ama insan gerçekten uyanıyor.sevgiler

arkadaslar ben bunu cok onceden bilir ve uygularım oyle ki usengelik edip uyusanız bile size hadi kalk diyorlar ben bunu yasadım kalbim patlayacaktı..yani birde sesleniyorlar size

Guest kemtamin

seslencek duruma hıv gelmedım ama 3 defa yatar okurum coook kucuk yaslardan beri..dalgasıan bıle yaptıgım olmustu o zaman bıle hep uyandım.kesnlıkle cok tesırlı.ama tabı kı ınanarak yapılması sart.=)

Guest accessory

bir arkadaşım anlatmıştı yıllar evvel , bu sureyi uyanmak için okumuş ama uykusunu açamayınca , tutup yataktan aşağı atmışlar çok korkmuş... :) yani melekler kimse yüzünden allaha karşı sorumlu kalmayı göze alamazlar sanırım ... tutup adamı yataktan aşağı atarlar ...

bende size kevser suresinin başka bir sırrından bahsedeyim.

dileğin kabulu için yağmur yağarken 100 kevser okunuyor,

sık sık okuyan ahirette kevser suyundan kana kana içiyor.

ben bunu küçüklüğümde dua kitaplarından okumuştum (yanılmıyorsam Hattat Yusuf Tavaslı'nın dua kitabı)

Slm arkadaslar,

ben namaz vaktim icin calar saati ayarlardim söyleki ya sesini duyamama oluyor bende veya cok üsengeclik var üzerimde uyansam bile tekrar gözlerim uykuya daliyor. Yarim sene den beri Kevser suresini okuyorum harika bi sekilde kaldiriyorlar beni.. Yanliz Yusuf Tavaslinin kitabinda yaziyor : "Allahim meleklerin beni su su saat dakikada kaldirsinlar kaldirmazlarsa vebalim onlardan sorulsun" diye. Yani ben böyle okudum. Tuhafima gitmisti hatta. Yani arkadasin hatasi yok kitapta böyle yaziyor.

Guest miftahu'l gencine

dilek için olanı denediniz mi