Jump to content
nevreste

Salavat Okuyup Etkisini Görenler...

Recommended Posts

Mutlaka herkes görmüştür etkisini,salavat-ı okuyup gönderdiğimiz kişi Hz Muhammed (s.a.v) Alemler O(s.a.v) için yaratıldı,ALLAH'ın sevgilisi ... Salavatı dilimizden düşürmemeliyiz...

Ben de salavatın etkisini görenlerdenim..Kii salavat okuyup da etkisini görmemek olmaz..Efendimizin(sav) yüzü suyu hürmetine tüm dualar kabul olur:)

bı kac yıl once 4444 tefrıcıyeyı okuyodum ankrada oturyorm otobusle eve donerken devamlı okuyum bırgun bırden bıre bana bı ses ulusta ın dedı bılenler bılır hacıbayram velı hz turbesı vardır cocukken annmlerle gıtmısımdır ama buyunce hıc gıtmedım ulustan korkarım bıraz neyse bırden ındım ramazan ayı ve yazın ortası kolum sacımda cıplak ordan hemen bı kac ortu alıp kapattıp turbeyevardım yanında camı var mahser gıbı kalabalık cadırlar kurulmus felan dıyorum burda bısey var herkez sıralara gırmıs gunduz vaktı yıycekde dagıtılmıyor bende bılmeden sıraya gırdım megersem sakalı serıf ankara gelmıs ve son gunuymus herkez sırada bebegıne surenımı ararsın sıfa rayanlarımı en son ben kaldım sırda amcaya yalvardım ben bılmeden geldım banada gosterın dıye ozaman salavatın gucune ınandım okudugm salavatın yuzu suyu hurmetıne bılmeden haberım yokken rabbım bana onu gormeyı nasıp ettı sukurler olsun

• Like 1

Nezaman tefriciyeyi okusam, bazen sırtım çok ağrıyor kızımı uyuturken,resmen bir el deymiş gibi tüm ağrılarım kayboluyor...önce bir sıcaklık oluşuyor sonra ağrıdan eser kalmıyor.kuş gibi hafifliyor

• Like 1

ne zaman salavatı fatih ve salavatı mechule okusam sıkıntım kaybolur

salavatın etkisini görmemek mumkunmu

• Like 1

namazda okunanan bi salavat var

onu hep 1000 kez okurum, özellikle regl donemlerinde cunku ayet okuyamadıgım için canım çok sıkılıyor

çok da etkilidir

1 dilek için 1000 kez unutmayın..:)

• Like 1

Günde mutlaka 21 Tane okurum..Tabiki etkisini gördüm,Fahr-i Kâinât Efendimiz Hz.Muhammed (SAV)'ın yüzü suyu nuru hürmetine tüm dualarım kabul oldu..

• Like 1