Jump to content
nevreste

Salavat Okuyup Etkisini Görenler...

Recommended Posts

bebe abdest alıp kıbleye karşı 1000 kere

esselamu aleyke eyyuhen nebiyyu ve rahmetullahi ve berekatuh

okuyup başında ve sonunda dileğimizi söylüyoruz.

bu şekilde mi? uyguladın

canım ben abdestsiz de okudum, yanı gusul abdesti vardı namaz abdesti yoktu, ya da regl donemi

ama abdestli okursan daha bi etkili oluyor, kılbeye karşı nadir otururum, çünkü oturarak okuyamıyorum genlde odanın içinde dolaşırım

canım ben abdestsiz de okudum, yanı gusul abdesti vardı namaz abdesti yoktu, ya da regl donemi

ama abdestli okursan daha bi etkili oluyor, kılbeye karşı nadir otururum, çünkü oturarak okuyamıyorum genlde odanın içinde dolaşırım

bende aynen odanın içinde genelde dolaşırken okurum.

1000 salavatı bir haftada okudum dileğim gerçekleşti.Abdestli okudum.Bir salavatı 100 kere okuyunca başka bir salavata geçtim yani 10 ayrı salavat okudum.

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin tehullü biha ukdeti ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim

Bu salavatın mucizevi gücüne inanıyorum çok faydasını gördüm

• Like 3

hangilerini okudun jasmin?

bir de günde 1000 er okudun yanı 7000 bin adet okumus oldun demi?

iki sene önce 4444 tefriciye okumaya niyetlendim toplu sayıda okuyup kaç tane okuduğumu bir kağıdım vardı ona yazıyordum mesela 90 yazıyordum 15 yazıyordum vs.. ama hiç sayıları toplayıp kaç olmuş diye bakmadan ilerliyordum ve o kağıt bir gün kayboldu evi bahçeyi her yeri didik didik ettim ve bulamadım kaçta kaldığım halde en ufak fikrim yoktu fakat bitirememiş olmama rağmen işlerim yoluna girdi hem kpss.ye hazırlanabileceğim hem harçlık çıkaracağım bir iş buldum o gündür ben bu salavatı her gece yattığımda okuduğum dualar arasına ekledim okumadığım gün hemen hemen yok gibi bi kez okurum her gece

• Like 1

Niyet o kadar önemli ki bunun en güzel örnegini ben yasadim.

Yeni yolla girmisim ve o zamanlar yeni yeni ögreniyorum.

Peygamber efendimizi (s.a.v.) rüyasinda gören cennete gidecegine dair yazilar okudum ve kendimi cuma gününe birkac günden önce hazirlamaya basladim.1-2 Gün öncede hep Allahima (c.c.) bana bunu nasip kilmasi icin dua ediyordum.

Nitekim Cuma gecesi kalkip herkes uyurken boy abdesti aldim, namaza niyet ederken Peygamber efendimiz icin niyet ettim ( o zamanlar daha cok safdim, keske öyle kalabilseydim) namazin ardindan dizlerim üzerinde 1000 kere sallallahu aleyhi ve sellem dedikten sonra ellerimi acip Allahima (c.c.) niyetimi belirttim.

O hafta icersinde rüyamda iki cok güzel olay yasadim, birinde nefsimin ve cahiligimin kurbani oldum digerinin anlamini ise Rabbimin izni ile 2 sene sonra idrak edebildim.

Simdiler Salat-i Tüncinayi okuyorum

Allah (c.c.) yardimcimiz olsun

• Like 1