Jump to content
Mâze

İlluminati Şarkıcıları

Recommended Posts

Bende bazen böyle hareketlerde bulunuyorum.

Buna benzer pozlarımda var.Her belli pozları veren kişileri aynı kefeye koymak çok yanlış.

Guest playades
Bende bazen böyle hareketlerde bulunuyorum.

Buna benzer pozlarımda var.Her belli pozları veren kişileri aynı kefeye koymak çok yanlış.

Burada sözkonusu olan şey, bu tür pozları vermek değil... toplumda ön plana çıkarılıp halkın bilinçaltına İlluminatinin "kudret"ini işleyen mesajlar göndermekle görevli pop şarkıcısı, film yıldızı, vs popüler "seçilmiş" kişilerden bahsediyoruz...

Burada sözkonusu olan şey, bu tür pozları vermek değil... toplumda ön plana çıkarılıp halkın bilinçaltına İlluminatinin "kudret"ini işleyen mesajlar göndermekle görevli pop şarkıcısı, film yıldızı, vs popüler "seçilmiş" kişilerden bahsediyoruz...

Anlıyorum fakat her ünlü kişinin resmini koyup bu da onlardan biridir demek yanlış değilmi?

Bunu kastediyorum.

Modanna zaten kendi dinini benimsemediğini birçok röportajında belirtmiş kişi.

Britney spears'da kabala'ya inandığını vurgulamış biri.

Justin Bieber'ı annesi İlluminatinin kurtardığını onlarla bir bağlantısı olmadığının açıklamasını röportajlarda itiraf etmiş.

Eminem zaten onlara savaş açmiş biri vs..

Daha çok örnek verilebilinir.

kusura bakmayın ama saçma...konuları nerelerden nerelere getirmişler...şu insanları sürekli karalamayı bırakın artık

refleksif bir hareket de olabilir başka pozlar ve gösterdiği-taşıdığı masonik semboller var mı ona bakmak lazım...

Aynen bencede günah almayalım masonik semboller varmı kayafet ,takı vs lerinde.

sivrilmiş kişiler hemen illuminatinin kucagına düşer bunun da en bariz örnegi efendileri olan şeytana bağlılıklarını

elleriyle gözlerini kapatarak gösterirler

nedense bu hareketi durmadan tekrar ederler adamlar bagırıyor biz onun kölesiyiz diye hala birileri günah alıyorsunuz diyor

lady gaga

burda elini gözüne kapatmasını gerektiricek ne var?

Lady Gaga Mind Control Puppet, BBC's Jonathon Ross - The Vigilant Citizen - YouTube

türkiyede ünlülerin bu kucaga düsmesi yeni başladı

illa size heyy biz buyuz mu diyecekler?

çok sacma bir hareket, ve hiç gereksiz

ben bir tv programcısının bır spıkerın ekranda böyle bir hareket yaptıgını görmedim

Guest playades

internette lady gaga (bu yaratık nedense bende derin bir tiksinti hissi uyandırıyor) adındaki pop şarkıcısı hakkında illuminatiyle olan bağlantısını net olarak kanıtlayan tonla video ve yazı var...Ayrıca şeytani sembolleri taşıyıp bunlarla propaganda yapmayan kimseye birşey dediğimiz yok bizim. Bu arada, Münevver Karabulut cinayetinin şeytani bir ayinle gerçekleştirildiği bilgisi, yani bakire kız kurban edilmesi ritueli olduğu söyleniyor...Bu da ülkemizde gelinen nokta açısından biraz ürkütücü bir durum...

aman millet paraya tapar olmuş, deccal versin kim verirse versin umurları değil

ayda 15. 5 trilyon maas bile alırlar, ben türkiyede böyle bir rakam duymadım daha once

uzun zamandır bu konuları takip ediyorum ve çocukların izledikleri çizgi filmleri takip eder oldum

Trt çocuk ve yumurcak tv için tehlike yok çünkü Türk yapımı anismayonlar ve çizgi filmler çoğunlukla

ancaaaak cartoon network var inanılmaz derece bunlara bağlılar

çizgi filmlerin hepsini elbette izleyemiyorum ama bir tanesinde açıkça bunları işaretleri olan tek göz piramit vs. hepsi mevcut çizgili filmin adı birinci bölükmüş yani benim çocuklar öyle diyor

eğer yine dikkatimi çekerse onlarıda yazarım :)

Hero 108 3. Bölüm izle | Hero 108 izle

çizgi film bu ancak bu bölümde de varmı o bahsettiklerimden bilmiyorum

Guest playades

Valla bence evlerdeki tvleri ya şifreleyip sürekli kapalı tutmak lazım ya da en iyisi evde tv bulundurmamak lazım... Bu arada çocuklara hiç seyrettirilmemesi gereken şeylerin başında bence şu Japon animasyon ve çizgi filmleri geliyor...Bu kadar şiddet ve silah dolu, korkunç şeyleri çocuklara seyrettirmek başlıbaşına o tazecik bilinçlerin mahvedilmesi anlamına geliyor bence...