Jump to content
Mâze

İlluminati Şarkıcıları

Recommended Posts

walt disneyde açık açık bu farkedilebiliyor....

vodafone logosuna dikkat ettinizmi Logoyla beraber kullnılmış ve o ların yerine bu logoyu koyunca ne görüyorsunuz bu şekilde kullanıldığını gördüğüm fotolar vardı nettte. . bu logo 6 ya benzemiyormu sizce

Guest playades
vodafone logosuna dikkat ettinizmi Logoyla beraber kullnılmış ve o ların yerine bu logoyu koyunca ne görüyorsunuz bu şekilde kullanıldığını gördüğüm fotolar vardı nettte. . bu logo 6 ya benzemiyormu sizce

resmen 6...

Michael Jacksonun Dangerous albüm kapagi cok ilginc Dangerous bildindigi gibi tehlikeli anlamini tasimakta..

Albüm kapagina bakacak olursaniz kralicenin tepesinde perileri pentragami bir cok sembolleri farkedeceksiniz.

b0006633_4dad068924814.jpg

Michael Jacksonun Dangerous albüm kapagi cok ilginc Dangerous bildindigi gibi tehlikeli anlamini tasimakta..

Albüm kapagina bakacak olursaniz kralicenin tepesinde perileri pentragami bir cok sembolleri farkedeceksiniz.

[ATTACH=CONFIG]22467[/ATTACH]

Bu resmi koymanız güzel oldu ben şundanda emin oldum tavuz kuşu ,bazı insanlar yavuze şeytan derler ,Demekkiş tavuz kuşuda onun bir sembolü.

Michael jackson kesinlikle mason degildir ama masonlar tarafindan hükmedildi kullanildi. Abisi jermain Jackson ile samimi olmasini yasakladilardi jermainin dedigine göre nezaman Michaeli arasa görüsmek istedigini söylediginde suan müsait degil yada sizle görümek istemiyor derlermis buyüzdende aralari acilmis taa nezaman sonra baristiklarinda bunlari konustuklarinda olayin gerceklerle alakasi olmadigini anlamislar.

Michalein invicible adindaki album ic kapak resminide Uri Geller hazirlamis Geller bir numarali Yahudi mason. Michael i cinleriyle etkilemeye calismis Michael abisi tarafindan defalarca ondan uzak durmasi icin uyarilmis onun seytanlarla is birligi icinde oldugunu ögrenince aralarinda kopukluklar baslamis daha dogrusu Michael islama yönelince müslüman olduktan sonra bunu etrafina belli etmek istemesede Uri ve digerleri degisimin farkindaydilar. Michael müslüman oldu tam bunu basin önünde acikliyacakken öldürüldü doktoru tarafindan doktoruna masonlar para verip anlastilar.

Buda Inviciblenin kapagi Invicible demek yenilmeyen yok olmayan yerle bir olmayan gibi anlamlari tasimakta ingilizcesi iyi olanlar anlarlar buda resim.

cover1.gif

resimde tek göz israil ufo ve Michael ismi altinda angel yazmakta Michael Mikail melegin ismi eleven yazisi bir cok mesaj icermekte hepsini cözemesemde birazinin ne mesajlar verdigini biliyorum.

resimde eleven eleven 11.11 bu sayinin anlamlari bu sitede ingilizce olarak anlatilmis benim ingilizcem iyi olmadigindan link ekliyorum.# http://holyspiritvictorious4ever.blogspot.com/2009/03/1111-phenomenon-links-2012-to-baghdad.html

Guest güzelbayan

of hep fav şarkıcılar yaa

Hepsinden o kadar nefret ediyorum ki...lady gaga, beyonce, rihanna ve jayzi daha nefret ediyorum..Ayrıca beyonce gerçekten hamile bile değildi, milleti kandırıyo ve bütün hastanenin doğum bölümünü kapattıkları için halktan biri yeni doğmuş bebeklerini bu gereksiz mahlukatların yüzünden gösterilmesine izin verilmemiş