Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
menekşe

Ailece Tatile Çıkıcaz,Gittiğiniz Önerebileceğiniz Yer?

Question

Arkadaşlar temmuzun ilk haftası ailece tatile çıkmak istiyoruz.Altınova,iyneadası,güneyli köyü,karasu,kıyıköy buralardan apart tarzı ev tutmak istiyoruz.İstanbula yakın yerler sayılır.Oteller çok pahalı.Giden bilgisi olan varmı? Yada gittiğiniz bir yeri önerebilirmisiniz.Teşekkürler.

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

gemlik kumla da ada pansiyon vardı apart 4 kişilik aileler için şirin bahceli denize nazır bir yer, herkes kendi balkonunda verandasında mangal yapar birbiriyle paylaşırdı. fiyatlar gecen sezon 150-160 tl/gün gibiydi. deniz otobüsleri var istanbuldan 1 bucuk saat. şimdi nasıldır bilemem ama nette aratırsanız daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. eğer yakın yerler isterseniz.

• 0
gemlik kumla da ada pansiyon vardı apart 4 kişilik aileler için şirin bahceli denize nazır bir yer, herkes kendi balkonunda verandasında mangal yapar birbiriyle paylaşırdı. fiyatlar gecen sezon 150-160 tl/gün gibiydi. deniz otobüsleri var istanbuldan 1 bucuk saat. şimdi nasıldır bilemem ama nette aratırsanız daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. eğer yakın yerler isterseniz.

Öncelikle teşekkür ederim.Ne zaman gitmiştiniz.Denizi temiz mi,derinmi ,sahili kum mu vs.nasıldı acaba?

• 0

Deniz olarak marmara :) ama istanbuldan iyidir. geçen yıllar belediye iyi çalışmalar yapmış mavi bayrak sahil kenarlarına spor parkları gibi. ben 2010 da gitmiştim. benim için sıkıntılı bir dönemde birden cennet gibi arkadaşlarımla eğlence kumlarda geceleri oturmak vs. gibi. iyi gelmişti. hatta içerilere eski kumla denilen büyük kumla ve doğal arazisine ile yürüyüşler yapmıştık. kücük bir pınar vardı su kaynagı. denizi derin degil git git beline geliyor kum dökmüşler özellikle yıllardır. ama uzun bir sahil şeridi hemen herkes istanbul bursa eskisehir tatilcileri. zaten 10 binlik nufus 30 bin oluyormuş yazın sahilde sıralanmış bir çok site..

ben bu resimleri ekleyeyim ama netten küçük kumla diye aratırsanız daha cok resim görebilirsiniz. biz 4 arkadaşa kişi başı 250-300 tl felan harcamıştık 5 günde. yol masrafları dahil.

bursalilar-sahillere-akin-etti-01.jpg

B-844.jpg

bursakumla.jpg

• 0

Çok teşekkür ederim.Bayağı kalabalık oluyor anlaşılan.Zaten sakin ve bakir bir yer bulmak imkansız artık sanırım.

• 0
Guest blöf

Eğer arabanızla gidecekseniz ve otel tatil köyü gibi ekstra bir donanım olmasa da doğa ile iç içe bir tatil yapmak isterseniz bungalow tarzı mini evlerde kalarak Olympos'a gitmenizi tavsiye ederim.

oda1-1.jpg

olympos-1.jpg

• 0
Guest Beray.

Öncelikle Güzel bir tatil diliyorum size ve ailenize..:)

Ben size Ayvalık Sarımsaklıyı öneriyorum....Otel istemiyorsanız ev kiralayabilirsiniz.....:)

Sarimsakli-1.jpg

• 0
Öncelikle Güzel bir tatil diliyorum size ve ailenize..:)

Ben size Ayvalık Sarımsaklıyı öneriyorum....Otel istemiyorsanız ev kiralayabilirsiniz.....:)

Sarimsakli-1.jpg

Evet ev istiyorum.Altınova da biliyorsunuz aynı bölge.Kumu ve denizi çok güzelmiş.Bilmediğimden bilen birileri varsa uygun bir ev bulmak amacım.Ben senelerdir altınıoluğa gidiyordum.Şimdi oldu taş oluk tabii.Tavsiye üzerine çok insan tanıştı orayla ve tuttuğum evle.Tutuğum ev internette yok mesela.İnternet üzerinden gidildiğinde nelerle karşılaşıyor insan.Buraya yazmamın amacıda internette olmayan kişilerde var evlerini veren.Böyle yerlerde kalıpta tavsiye eden tel veren olur düşüncesi.Sevgiler,teşekkürler.

• 0
Eğer arabanızla gidecekseniz ve otel tatil köyü gibi ekstra bir donanım olmasa da doğa ile iç içe bir tatil yapmak isterseniz bungalow tarzı mini evlerde kalarak Olympos'a gitmenizi tavsiye ederim.

oda1-1.jpg

olympos-1.jpg

Herkese teşekkürler.Olimpusa yakın adrasana gittik.Olimpus denizi kirlenmiş.Üzeri mazot tabakası olmuş o yüzden sessiz ve sakin bir yer olduğu söylenince adrasanda karar kıldık.Güzel ve temiz bir koy.Dağlarla çevrili yeşil ve mavinin birleştiği yer.Sahil de sadece otel ve pansiyonlar var.Çok katlı değil.Ev yok.Henüz bozulmamış yakında bozulur.Rant kavgası başlamış son 3-4 yıldır.Sadece dinlenmek,güneşin ve denizin tadını çıkarmak için gitmek isteyenlere tavsiye ederim.Özellikle çocuklu ailelerin rahat edeceği bir yer.