Jump to content
tugce

Dünyanın En Çirkin Kadını

Recommended Posts

bu nasıl bır tiptir allahım neler yaratmış bence ibretlik

bu bir tip değil hastalıktır. bu kadının hayatını okumuştum. aslında normal bir kadın yüzüne sahipken evlendikten sonra akromegali hastalığının belirtileri başlamış ve çenesi genişleyerek yüzü değişmiş.

hastalığı olan birini en çirkin seçmişler ne mutlu guinness rekorlara.

çirkinlikten ziyade erkek görüntüsü var ve tabiki bir hastalık olduğu belli..insanların en çirkin kadın/erkek diye seçilmesi çok saçma ve gereksiz..

kesinlikle katılıyorum Queen....güzellik veya çirkinlik göreceli bir kavramdır....birine göre dünya güzeli seçilen bir bayan diğerine göre hiç te güzel olmayabilir....

sanırım insanları güzel olma yolunda yarıştıranlar belirli basma kalıp insan hayali peşinde koşan kişilerdir...sürekli kadınları belli ölçülere kalıplara sığdırma çabasından öteye geçmez güzellik yarışmaları....ne yani dünyada sadece kilosu az olan boyu uzun olan insanlar mı güzel??? neden bu yarışmalarda dürüstçe davranılmıyor...ben o kadar insan görüyorum boyu kısa ama çok güzel...şişman ama çok güzel....

bunların yaptığı güzellik yarışması değil...kendi kalıplarına uygun kızları bulup seçme yarışması sadece....