Jump to content
Sign in to follow this  
Guest apocalypse

2011'in En İyi 5 Oyunu!

Recommended Posts

Guest apocalypse

2011'in şimdiye kadarki en iyi oyunları!

 

2011 yılında piyasaya çıkan en iyi 5 oyun sizce hangileriydi? Peki ya en kötü oyun? İşte cevaplar.

attachment.php?attachmentid=20938&stc=1

Neowin, 2011'in ilk yarısında tanıştığımız en iyi oyunları bir araya getirdi. 2011'in ilk yarısını tamamladığımız şu günlerde gelin isterseniz yılın ilk yarısında PC'ler ve konsollar için yayınlanan en iyi ve en eğlenceli oyunlara göz atalım. İşte Neowin'e göre 2011'in en iyi oyunları:

Bulletstorm: 1990'ların sonlarının inanılmaz action oyunlarını hatırlatan shooter, oyuncuya basit kafa vuruşlarından çok daha fazlasını sunuyor. Oynanabilirlik ve inanılmaz aksiyon tek ve çok oyunculu modlarda hiç sıkılmadan vaktinizi geçirmenizi sağlıyor.

Mortal Kombat: Nisan ayında yeni dağıtıcısı Warner Bros Interactive ile geri dönen oyun, aynı geliştirici takımı tarafından kodlanıyor. Oraya çıkan oyunda ise, oyunu Japon dövüş oyunlarından farklı yapan 2D seviye tasarımı, oynanabilirlik, birçok ek işlev ve tabi ki "Fatality"ler mevcut.

 

Portal 2: Valve, oyun dünyasında en iyi geliştirilerden biri olduğunu Portal 2 ile yine kanıtladı. Oyun, özenle meydana getirilmiş tek oyunculu oyun modunun yanında size zor ancak sıkıcı olmayan bulmacalar ve büyük bir eğlence vaadediyor.

LA Noire: 1940'larda Los Angeles'da gerçek dünyada geçen oyun, aksiyon yerine dedektiflik üzerine yoğunlaşıyor. Size etkileyici hikayeler anlatan ve düşünmenizi sağlayan oyunlar hoşunuza gidiyorsa, La Noire tam size göre.

 

The Withcer 2: Satış rekorları kıran oyunun devamı niteliğindeki The Witcher 2, PC RPG hayranlarına derin bir hikaye çizgisi, bir çok görev, inanılmaz görünen bir oyun motoru ve bunun yanında yetişkin içerik sağlıyor.

2011'de bir çoğu için büyük düş kırıklığı yaratan Duke Nukem: 15 senedir beklediğimiz oyunun eski grafiklerini yok saysak dahi, oyunun seviyeleri sıkıcı ve esprileri o kadar da komik değil.

 

veteknoloji

20110706023340_game.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...