Jump to content
Guest pyramid

Astral Seyahat Nasıl Yapılır? ( Deneyimler,Tecrübeler,Açıklamalar) Güncel

Recommended Posts

aslında aynı seyleri soyluyorz.. ama bı yerde anlasamadık yada yanlıs anlasıldık diym :) benım gecıstekı kastım maddesel gecıs ... goruntu verebılıyorlar bunda bı yasak yok ... karabasan hadisesinde cökmede yapıyorlar ama daha ilerisini yapamıyorlar.. aslında buna imkanları var nasılkı bız onların alemınde onlardan guclu oluyorsan onlarda bu alemden bedensel olarak guclu ... ama işte kendi alemlerinde bazı kural kaideleri var bunları cıgneyen bi çok kavım yok edildi bunları kolay kolay dıle getırmezler... bu yuzden genelde insanları kullanırlar gerek buyu yoluyla gerek diğer yonlendırmelerle kısmı gecısle zarar verırler...

Biz insanoğulları onları kullanmak için türlü türlü davetler yaparız bu davetler alemler arası geciçi kolaylaştır kapıyı açar. her davetle birlikte gelen varlıklarda müthiş bir enerji ile gelirler aynı şey bizde de mevcut durup dururken biz Cinler alemine geçemeyiz. Karşıdan bir davet geldiğinde gecişe musait insan o aleme geçer ama biz onların alemine geçtigimizde onların bize verdiği zarat gibi bizde onlara zarar vermiyoruz.

inan bana oradada bir bedenimiz var bizim irade ve bilincimiz bu bedendeyken o bedenimiz bizim istem ve isteklerimizle hareket eder şimdik diyceksin bizim ruhumuz madde alemindeki bu bedendeyken o alemdeki bedeni kim hareket ettirir. Cevap; yüzü beyaz insan suluetinde bir görevli (melek) kullanır ama dikkat et kesinlikle bizim istemlerimizle hareket eder o bedende. Biz o aleme gectiğimizde oradaki bedenimize geçeriz ama anlamayiz. Bu cevaplari bayağı uzun tecrübe etmelerimle vardim şüpheye düstüģümde istihare yaptim aslinda cok şeyler var.

saygı duyuyorm olabılır ama işte insanın bıde ysadıkalrı var cıkıs yapıp dıger bedene gectıgını gorse hah tamam diycem cıkısı anı anına yasıyor insan .. diğer alemdekı beden konsunda haklısın karın denilen bi beden var evet.. onu reddedmıyorm ama gecs herzamn oluyormu yoksa oldugunda daha farklı bır halmı alıyor onu tam bılmyorm.. belkıde senın anlattıgın cıkan ruhun dıger benle brlesmesınden sonrakı haldır... belkıde benim analttım ilk halıyken senınkı devamıdır bu yuzden farklı izah ettik .. en dogrusunu Allah bilir..

saygı duyuyorm olabılır ama işte insanın bıde ysadıkalrı var cıkıs yapıp dıger bedene gectıgını gorse hah tamam diycem cıkısı anı anına yasıyor insan .. diğer alemdekı beden konsunda haklısın karın denilen bi beden var evet.. onu reddedmıyorm ama gecs herzamn oluyormu yoksa oldugunda daha farklı bır halmı alıyor onu tam bılmyorm.. belkıde senın anlattıgın cıkan ruhun dıger benle brlesmesınden sonrakı haldır... belkıde benim analttım ilk halıyken senınkı devamıdır bu yuzden farklı izah ettik .. en dogrusunu Allah bilir..

Bu bedende diğer bedene geçtiğini hiç anlamıyorsun okadar hızlı ki. İraden ve bilincin yerinde bazen orada olayların icinde bulursun kendini biran anlamassın bile hangi tarafta hangi bedende olduğunu. Geçıs şartları var evet mesala kafa Relax olacak. bedende agri sızı olmayacak. Kalpte fitne fesat kötülük olmayacak bu şartlar oldugunda birde bakmışsın diger alemdesin...

Bu bedende diğer bedene geçtiğini hiç anlamıyorsun okadar hızlı ki. İraden ve bilincin yerinde bazen orada olayların icinde bulursun kendini biran anlamassın bile hangi tarafta hangi bedende olduğunu. Geçıs şartları var evet mesala kafa Relax olacak. bedende agri sızı olmayacak. Kalpte fitne fesat kötülük olmayacak bu şartlar oldugunda birde bakmışsın diger alemdesin...

geciç konuusnda rahatlık sart konsatre olmadan olmuyor ....

geciç konuusnda rahatlık sart konsatre olmadan olmuyor ....

Evet, yattığınin yatakta çok rahat pozisyon da olmalısın vücut kesinlikle terlememeli sıcaklık ortamını cok dengeli ayarlanmanlı...

Birde niyyet ettinmi o tarafdaki farkındalığın artıyor

Evet, yattığınin yatakta çok rahat pozisyon da olmalısın vücut kesinlikle terlememeli sıcaklık ortamını cok dengeli ayarlanmanlı...

Birde niyyet ettinmi o tarafdaki farkındalığın artıyor

aslında alıstırma yapmak gerek :) ama pasladık sankı eskıden daha bi meraklıydım kafam daha bı rahattı şimdi uyurken bile calısıyor beyın :)

:) aynen...

Sıkıntü stress çok. ..

az bi spor yapayım diyorum 2-3 gündür oram buram ağrıyor

Bu halde bile ben 2 gece de bir o alemde bir olayin icinde buluyorum kendimi sorgulama yapiym falan derken enerji bitiyor zırt bu tarafta uyanıyorum...

:) aynen...

Sıkıntü stress çok. ..

az bi spor yapayım diyorum 2-3 gündür oram buram ağrıyor

Bu halde bile ben 2 gece de bir o alemde bir olayin icinde buluyorum kendimi sorgulama yapiym falan derken enerji bitiyor zırt bu tarafta uyanıyorum...

kısada olsa gecıyon en azından :) bende o da yok .... arada bu tarafa gecenlere takılıyor gözüm :)

Arkadaşlar baştan yaklaşık 10 sayfa okudum.

Daha önce msj yazdım mı bilmiyorum.

Ben de çocukken saçma bir ruh haline sahiptim.

Uykuya dalarken kendimce bir eğlence bulmuştum.

Hayal kurmak. Ama öyle böyle değil, çok yoğun bir hayal kurma eylemi.

Bunu gerçek gibi algılayıp haz alıyordum.

Çocukça sapkınlıklar da olmuyor değildi hayallerimde.

Sonra böyle hayallere derin bir şekilde dalmışken birden kendimi bilinçli bir rüya içinde bulurdum.

Şimdi okuyanlar diycek ki; sen rüyayla hayali karıştırmışsın.

İkisi birbirinden çok farklı şeylerdi.

Hayalimdeki herşeyi kendim oluşturuyordum ama

İstemsiz daldığım bu rüya aleminde olaylar ürkünç derecede ve elimde olmayan olaylardı.

Gözlerim kapalıydı bilincim rüyadaydı ve farkındaydım rüya olduğunun.

Sonra korkunç rüyalar görürdüm.

Rüyanın en acı sahnesinde kendimi zorlayarak kendimi uyandırırdım.

Hayal kurmanın zaman zaman böyle bedelini öderdim.

Bu neydi tam olarak bilmiyor ve merak ediyorum.

Arkadaşlar baştan yaklaşık 10 sayfa okudum.

Daha önce msj yazdım mı bilmiyorum.

Ben de çocukken saçma bir ruh haline sahiptim.

Uykuya dalarken kendimce bir eğlence bulmuştum.

Hayal kurmak. Ama öyle böyle değil, çok yoğun bir hayal kurma eylemi.

Bunu gerçek gibi algılayıp haz alıyordum.

Çocukça sapkınlıklar da olmuyor değildi hayallerimde.

Sonra böyle hayallere derin bir şekilde dalmışken birden kendimi bilinçli bir rüya içinde bulurdum.

Şimdi okuyanlar diycek ki; sen rüyayla hayali karıştırmışsın.

İkisi birbirinden çok farklı şeylerdi.

Hayalimdeki herşeyi kendim oluşturuyordum ama

İstemsiz daldığım bu rüya aleminde olaylar ürkünç derecede ve elimde olmayan olaylardı.

Gözlerim kapalıydı bilincim rüyadaydı ve farkındaydım rüya olduğunun.

Sonra korkunç rüyalar görürdüm.

Rüyanın en acı sahnesinde kendimi zorlayarak kendimi uyandırırdım.

Hayal kurmanın zaman zaman böyle bedelini öderdim.

Bu neydi tam olarak bilmiyor ve merak ediyorum.

Samimi ve gerçek anlatımlarınız için teşekkür ederim..

Hayal kurmak güzeldir,İnsanoğlu bu seviyeye kurulan uçuk kaçık hayalleri sayesinde gelmiştir..Hayallerimiz olmasa tekerleği bile icat edemezdik..

Sizin durumunuz Bilinç yarı açık iken ruhun bedenden ayrılması,Rüya alemine dalması..Bunların hepsi lucid başlığı altında toplanır.