Jump to content
Guest Lir

Galatasaray da Şikeye Bulaştı (Video)

Recommended Posts

İster taraf gazetesi yazsın ister başka gazete GS'nin kendi yazarlarıda şike yaptığını konuşuyor programlarda

gece izle kanalları.

Şike yapmıyan takım yok şimdi kimse yapmadı etmedi demesin.Önemli olan şike yapanları tek tek ayırıp klupleri temizlemek geriye kalan emek veren insanların ne günahı var.

Ya Mira. Emniyet müdürlüğü alır o zamanın Galatasaray başkanını koyar metrise (sizin başkanın yanına) o zaman derim ha tamam biz de yapmışız. Ama kaydırık bir gazetenin şamata yorumcusuna tabii etmenin mantığını bi allahın kulu anlatamaz bana burda.

peki galatasaraydan gözaltına alınan varmı ??

Gizaltına alınmadı diye suçsuzmu? ayışığı

Şuan beşiktaştan gözaltına alınam var sırayla tek tek gidiyorlar.Herkesde büyük takımların şike yaptığını biliyor.

Türk futbolu çok ağır bir şaibe altında. Toplumumuzu sadece sportif açıdan değil sosyal açıdan da alt üst edecek kadar derin ve yaygın olduğu anlaşılan büyük bir sorunla karşı karşıyayız.

Göreve yeni başlamış olan Türkiye Futbol Federasyonu’nun ne denli ağır bir sorumluluk altında olduğunun bilincindeyiz. Kararların geciktirildiği her gün Türk sporuna zarar vermektedir. Bilelim ki dünyanın saygın bir gücü olmaya soyunmuş bir ülkesi olarak asıl verdiğimiz sınav etik değerlere sahip çıkma konusundaki kararlılığımızdır.

Galatasaray olarak biz, Türk futbolunun içine düştüğü bu karanlıktan bir an önce çıkarılması için tüm mercilerin, gerekirse liglerin bir süre ertelenmesi kararı dahil, üzerlerine düşen tüm görevleri zaman kaybetmeden yerine getireceklerine ve kararın verilmesi için gerekli bilgi ve delillerin Federasyon’umuza ivedilikle iletilerek sürecin hızlandırılacağına inanıyoruz.

Galatasaray camiası olarak alınacak her karar ve uygulamanın en yakın takipçisi olmaya devam edeceğiz.

Ünal Aysal

Başkan

Galatasaray Spor Kulübü

Başkanımız yeterince açık konuşmuş :P

Fotomaç şike dediğinde oluyor Taraf değince olmuyor öylemi.. Bence beraber gidelim o lünaparka oynarız :)

Benim takımımın başkanı metriste değil arkadaşım. Bu sebepten dolayı konuşmaya biraz yüzünüz olsun derim.

Ya Mira. Emniyet müdürlüğü alır o zamanın Galatasaray başkanını koyar metrise (sizin başkanın yanına) o zaman derim ha tamam biz de yapmışız. Ama kaydırık bir gazetenin şamata yorumcusuna tabii etmenin mantığını bi allahın kulu anlatamaz bana burda.

Beni gazete ilgilendirmez. Tvlerde şahit olup yazarlar konuşuyormu? konuşuyor bitti

Şuan tek tek sıçrıyor tüm takımlara bu ikinci dalgaydı 3. dalgada neler olacak bakalım

Bu kadarda savunam istersen ağzı kavgası yapmıyoruz adamlar biliyor ki konuşuyor

Gizaltına alınmadı diye suçsuzmu? ayışığı

Şuan beşiktaştan gözaltına alınam var sırayla tek tek gidiyorlar.Herkesde büyük takımların şike yaptığını biliyor.

ortada bir suç varsa gözaltıda olur ancak sadece bir röpotaja göre konuşmak ne kadar acayip bişey ki :D

ateş olmayan yerden duman çıkmaz misali :)

Beni gazete ilgilendirmez. Tvlerde şahit olup yazarlar konuşuyormu? konuşuyor bitti

Şuan tek tek sıçrıyor tüm takımlara bu ikinci dalgaydı 3. dalgada neler olacak bakalım

Bu kadarda savunam istersen ağzı kavgası yapmıyoruz adamlar biliyor ki konuşuyor

Adalar neyi biliyor da konuşuyor alasen. Ya bu adamlar biliyor emniyet müdürlüğü bilmiyor öyle mi? :rofl: kör kütük savunma bari. Şu metrisin önü bir uzun alan diyim sen anla :)

Benim takımımın başkanı metriste değil arkadaşım. Bu sebepten dolayı konuşmaya biraz yüzünüz olsun derim.

Nasıl bir uslup bu konuşmaya yüzünüz olsun.

Ben senle seviyesizcemi konuşuyorum da o şekilde konuşuyosun.Yüzümüzü karartıcak ne yaptık söylermisin.

Saçma saçma konuşma istersen düzgünce yorumlar yapıyoruz aynı şeyi sende yap lütfen.

Şike yapan içeri girer bu kadar , yanlışı savunacak değilim.

ben bir gs li olarak parasızlıktan şikeye karışamamışızdır diye düşünüyorum ama yinede herşey olabilir