Jump to content
Guest Lir

Galatasaray da Şikeye Bulaştı (Video)

Recommended Posts

Adalar neyi biliyor da konuşuyor alasen. Ya bu adamlar biliyor emniyet müdürlüğü bilmiyor öyle mi? :rofl: kör kütük savunma bari. Şu metrisin önü bir uzun alan diyim sen anla :)

Çok ciddiyim saygısızlaşmıyorum saygı sınırını aşma istersen.

Savunuyormuşum iyi oku yazdıklarımı.

Beni gazete ilgilendirmez. Tvlerde şahit olup yazarlar konuşuyormu? konuşuyor bitti

Şuan tek tek sıçrıyor tüm takımlara bu ikinci dalgaydı 3. dalgada neler olacak bakalım

Bu kadarda savunam istersen ağzı kavgası yapmıyoruz adamlar biliyor ki konuşuyor

Fenerin şike yaptığı ortada olduğu halde hayır kesinleşmedi suçu yargılamayın hemen diyordun şimdi bir gazete haberine bakarak Galatasaryı fenerle bir tutmaya çalışıyorsunuz bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ?

Nasıl bir uslup bu konuşmaya yüzünüz olsun.

Ben senle seviyesizcemi konuşuyorum da o şekilde konuşuyosun.Yüzümüzü karartıcak ne yaptık söylermisin.

Saçma saçma konuşma istersen düzgünce yorumlar yapıyoruz aynı şeyi sende yap lütfen.

Şike yapan içeri girer bu kadar , yanlışı savunacak değilim.

O yorumun muhatabı sen değilsin. Kaldı ki seviyesizce yorum yapana aynı şekilde karşılık verdiğimi çok iyi bilirsin. Yüzünüzü karartacak bir şey yapmadıysanız başkanınız neden cezaevinde tutuklu? bunu açıklayabilir misin bana?

Fenerin şike yaptığı ortada olduğu halde hayır kesinleşmedi suçu yargılamayın hemen diyordun şimdi bir gazete haberine bakarak Galatasaryı fenerle bir tutmaya çalışıyorsunuz bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ?

Benim yazdığım diğer mesajları dikkatli oku istersen civciv

Burda taraftar tartışması yapmıyoruz.

Bütün takımlar şike yapmıştır diyorum.Dikkatli okursan perhizin lahanayla bir olmadığını anlayacağını düşünüyorum.

tartışma amaçlı paylaşım yapmıyoruz.

Benim takımımın başkanı metriste değil arkadaşım. Bu sebepten dolayı konuşmaya biraz yüzünüz olsun derim.

Benim takımımın başkanının şikeden içerde olmadığını ikimizde çok iyi biliyoruz.. Şike yapan bir başkan değildir bir yönetimdir. Dolayısıyla Bütün Takımdır.. Ve şike eğiliminde bulunan her takım küme düşürülme cezasına çarptırılır.. Bir gs li olarak böyle düşünmen normal. Her bilinçsiz gsli bunu böyle düşünür.

Biraz okuyup biraz görürseniz gerçeği sizde kabul etmek durumunda kalırsınız..

Kalbini kırmak istemem ne senin nede bir başkasının ama.. Ne demiş ;

Alimle konuş tartış erersin mertebe, cahille konuş ama tartışma dönersin merkebe...

demiş atalarımız...

Onun için Susmak gerek. Gerektiği yerde..

Çok ciddiyim saygısızlaşmıyorum saygı sınırını aşma istersen.

Savunuyormuşum iyi oku yazdıklarımı.

Benimle konuşacaksan konuştuklarımı çarpıtma Mira. Saygı sınırını aştığım falan yok. Kaldı ki sen saygısızlığı görmezden gelip bana şu dediklerimi saygısızca nitelendiremezsin. Adminsin diye sana yorum yazmayacak değilim.

O yorumun muhatabı sen değilsin. Kaldı ki seviyesizce yorum yapana aynı şekilde karşılık verdiğimi çok iyi bilirsin. Yüzünüzü karartacak bir şey yapmadıysanız başkanınız neden cezaevinde tutuklu? bunu açıklayabilir misin bana?

Yazdığın mesajın farkındamısın?

Şike yapmıştır diyorum ve tüm kluplerde şike yapanlar temizlenmelidir mesaj yazdım bir önceki mesajı oku istersen.

Guest Yanlızca Sitem

Kanunun çıkış tarihi belli. o tarihten önce yapmadım diyen çarpılır bence :) Ama bu sene için de Galatasaray a şike yaptın diyenin aklından zoru vardır sanırım :)

Benim takımımın başkanının şikeden içerde olmadığını ikimizde çok iyi biliyoruz.. Şike yapan bir başkan değildir bir yönetimdir. Dolayısıyla Bütün Takımdır.. Ve şike eğiliminde bulunan her takım küme düşürülme cezasına çarptırılır.. Bir gs li olarak böyle düşünmen normal. Her bilinçsiz gsli bunu böyle düşünür.

Biraz okuyup biraz görürseniz gerçeği sizde kabul etmek durumunda kalırsınız..

Kalbini kırmak istemem ne senin nede bir başkasının ama.. Ne demiş ;

Alimle konuş tartış erersin mertebe, cahille konuş ama tartışma dönersin merkebe...

demiş atalarımız...

Onun için Susmak gerek. Gerektiği yerde..

Hadi başkanının şike yapmadı... Asbaşkanın? Futbolcun? Yardım direktifin? Bunlarda mı yapmadı?

Benimle konuşacaksan konuştuklarımı çarpıtma Mira. Saygı sınırını aştığım falan yok. Kaldı ki sen saygısızlığı görmezden gelip bana şu dediklerimi saygısızca nitelendiremezsin. Adminsin diye sana yorum yazmayacak değilim.

Şuan çarpıtan sensin ben seviyeli bir şekilde yazıyorum beni anladınmı?

Şuan senle yazarken üyeyim ben bunu unutma etiketi bir kenara koy.ben ciddi ciddi seviyeli saygılı yaklaşımda bulunuyorsam karşımdaki kişiyi tahrik etmeden bunu yapabiliyorsam sohbet ettiğim insanında aynı şekilde karşılık vermesni beklerim beni üzen bu sanırım anlatabildim.

Konu bir anda nereye geldi.Daha fazla konunun gerilmemesi adına susuyorum.