Jump to content
Guest Lir

Galatasaray da Şikeye Bulaştı (Video)

Recommended Posts

galatasaray ve beşiktaştan beklemezdim. ama doğru olabilir.

futbol hiçte masum bir spor değil. o kadar paraların uçuştuğu yerde mümkün mü rahat durmaları.

onlar alttan alta planlarını yapsın paraları götürsün bizim fanatiklerde dünyayı unutup birbirini yesin.

Guest text
Zaten Dün ve bugün 5-6 takımında şike olayında olduğu söylenmişti.

İllaki şike yapmıştır yapmıyan takımmı? var.

GS'nin 2005 yılında beşiktaşlı birine kim tam çıkaramadım araba hediye ettiğini tüm yazarlar biliyor..

ck dogru..

cok geriye gitmeye gerek bile yok geçen yıla bakmak yeterli, gönül şikeleri bu durumda hangi gruba giriyor???...l.trabzon gçen yıl kimler için hangi gönul şikelerini yaptı, yada bursa ile kanlı bıcaklı olan besiktaş nasıl oldu da son maçta yenildi??????

2005- 2009 yıllarında adnan polat ın yanında çalışmış biri olarak şikelerin nasıl ve ne sekilde yapıldığını görseniz sizler de galatasarayı bu kadar hararet ile savunmazdınız.... en basit örnek vereyim size serhat uluerenin beden eğitimi öğretmeni olan eşi şerife deniz ulueren e (657 ye tabi ögretmen olakar bir okulda görev yaparken) adnan polat ın baskanı oldugu bir kurumdan sigortası yapılıp her ay 10 bin dolar (2004-2009) para gönderildiğini ve ki bu 657 ye tabi kişiler için suçtur başka bir kurumda sigortalı çalışamaz, ahmet çakar a 2004-2009 yılları arasında hesabına her ay çok yüklü bir meblağ yattıgına bire bir şahitim.... mali polis hesapları incelese anında görecektir, kimler nasıl beslendi.... ve serhat ulueren galatasaray klubu adına hangi kluplere hangi paraları canta içinde teslim etti....

ben fenerbahçeliyim ve diyorum ki eğer şike yaptıysak cezamız ne ise çekelim, oyle digiturk istedi klupler birliği istedi diye cezamız hafifletilmesin fakat küme düşmemiz grekiyors düşelim....ama bu işin içinde olan bütün kluplerinde cezaları ne ise çekmesi gerekmektedir sadece biryıl baz alınarak bazı klupler günah kecisi haline getirilip sonra aaa bakın lig temizlendi demek sadece kendimizi kandırmak anlamına gelir.... bu olaylar çıkınca gerçekten çelişkiye düşüyorum galatasarayın yaptığı şikelere birebir şahit biri olarak gidip savcılığa suç duyurusunda bulunup bulunmamakta.....

Benim başkanım özgürce dolaşıyorsa sıkıntı yok. Metris'e yolumuz düşmedi henüz...

herkesin yolu heran düşebilir metrise :)

kriteri metris e yolu düşüp düşmemekle sınırlamayı sana hiç yakıştıramadım dep:)

Emniyet müdürlüğünün bilmeyip de gazetecilerin bildiği bir şeyi genellikle asparagas olarak görüyorum :) o yüzden rahatım.. Tabii şimdilik. Böyle millete sarabiliyorum :D:D

yok bende asla suan daki bilgi kirliliğinden söz etmiyorum.... mehmet baransu denilen muhabrin solediklerini baz alarak konuşmadım ben cunku acıkca ben o adamdan doğru bir soz cıkacagını sanmıyorum, emniyet ne duyulmasını ne solemesini istiyorsa onları veriyor ona bilgi diye dogru oldugunu dusunmuyorum soledikleri cogu seyin....

ben kendi yaşadıklarım göre yazdım dep, mehmet baransu denilen kişinin soledikleri uzerine yazmadım.....

Anladım ben seni :) dediğim gibi. alsınlar koysunlar bizimkilerden birini hapse şeytan taşlar gibi taşlarım burda hepsini :rofl: ama şimdilik bu konuda kafam rahat :D