Jump to content
nergiso6

Nasıl Şişmanlayacağım..Hangi besinlerin kalorileri yüksek ?

Recommended Posts

26 yaşındayım 42 kiloyum..Somalilere döndüm hatta ortaokul lise öğrencilerine benziyorum..Bıktım aldıklarımı daraltmaktan,bıktım safinaz gibi durmaktan :( Bende tombiş tombiş yanaklarımın olmasını istiyorum,kollarımın odun gibi değilde kalın olmasını istiyorum çok şey mi istiyorum :'(

Guest Isabelle

Bir arkadaşım da sizinle aynı durumdaydı, yemek yiyemiyordu, yemek yediği zaman midesi bulanıyordu. Senelerce doktor doktor dolaştı, sonunda iyi bir doktor buldu. Hastalığını tedavi ederek iştah açıcı ilaç vermiş doktor. Bir senede baya kilo aldı.

Sizde de mide rahatsızlığı var mı bilmiyorum fakat varsa onu tedavi ettirmeniz gerekebilir önce.

bebe bisküvisi ve sütü karıştır ve ye.Ben bugünlerde onu yapıyorum ve gözle görülür bir fark var...

Eğer bir hastalık yüzünden kilo alamıyor değilseniz , meyve önerebilirim size. Hep survivorda grdüğüm kırarak yedikleri Hindistan cevizini ilk kez cesaret edip almıştım :D Sonra bağımlısı oldum hep aldım. Hindistan cevizinin yağlı bi yapısı olduğu için kalorisi çok yüksek bi meyvedir. Bu yüzden kilosu fazla olan insanlar pek yemezler. Şahsen benim 1 -2 bütün yememle kilom anında arttı. Belki yardımı olur :)

Midemde ülser başlangıcı vardı stresten..başka da bi rahatsızlığım yok çok şükür..Ama doktorun dediği miden küçülmüş ve sık ama az yiyerek büyültmen lazım demişti..Ama ne zaman fazla yesem midem bulanıyor dediğiniz gibi..

Bebe bisküvisi iyi gelecekse hemen alayım zaten çok severim :)

Meyveyle de hiç aram yok plankton :( Alıyorum eve yiyeceğim diye sonra hepsi bozuluyor babamda bi güzel kızıyor :D

Şişko olmak istiyorum :((((((((( Dediklerinizi deneyeceğim hatta biraz sonra gidip alayım bebe bisküvisini..Bu arada hindistan cevizini nerden bulabilirim ki bide çok pahalı mı ?

Guest Isabelle

Büyük marketlerde vardır hindistan cevizi, fiyatı bikaç tl'yi geçmez heralde. Asıl mesele onu kesip yemek:)

Büyük marketlerde vardır hindistan cevizi, fiyatı bikaç tl'yi geçmez heralde. Asıl mesele onu kesip yemek:)

Çok mu zor :) İki dıkım canım var keserken inşallah onu da vermem :)

Guest blöf

Klasik Türk Kadınları gibi beslen. 1 seneye kalmaz fil gibi yayıla yayıla yürürsün...

Allah şifa versin canım 5 kilo filan yağ verebilirim valla herkesin derdi başka kimi zayıflıkdan kimi şişmanlıktan....

Guest Isabelle
Çok mu zor :) İki dıkım canım var keserken inşallah onu da vermem :)

valla biz bir keresinde almıştık da kırıp yemek için girmediğimiz şekil kalmamıştı:). Siz de iri birini bulup bu o iyiliği ona yaptırabilirsiniz.