Jump to content
nergiso6

Nasıl Şişmanlayacağım..Hangi besinlerin kalorileri yüksek ?

Önerilen İletiler

Sütle bisküvi yemek istedim ama bisküviler tuzla buz oldu süte girince..Ve daha sonra da yiyemedim midem bulandı :(

Süt ve bisküviyi ayrı ayrı ye :D bu konu açıldığında ve bu tavsiye geldiğinde ilk işim markete gidip bebe büskivisi almak oldu hemde ballı muzlu :D :D onları bir kaseye sütüde büyük bir bardağa koyup afiyetle yiyorum sabah akşam bu gidişle ihtiyacım olmadığı halde ben alıcam kiloyu :D :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya aslında acele etmesen iyi olur...bekle kışın şişmanlarsın,hem sıcak tutar:D

(geçen dolmuşta şişko bi kadın tam yanıma oturdu Allaaaah sen blirsin!!! resmen kaynaştık burnuğum direği titredi ter kokusundan..offf dedim anlamadı,poff dedim anlamadı...en son kilo ver be teyze,yazık günah kemiklerine...dedim. teyze bi irkildi ...''' a aaa lokmalarımı mı sayıyon çocuum,....vırvır da vırvır'' (sanki sofradayız:D) dayak yemeden indim ama gülme krizinden geberdim...kafaya da takmış eşşek kadar meksika şapkası...hah bekle korur o koca gövdeyi güneşten

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ya aslında acele etmesen iyi olur...bekle kışın şişmanlarsın,hem sıcak tutar:D

(geçen dolmuşta şişko bi kadın tam yanıma oturdu Allaaaah sen blirsin!!! resmen kaynaştık burnuğum direği titredi ter kokusundan..offf dedim anlamadı,poff dedim anlamadı...en son kilo ver be teyze,yazık günah kemiklerine...dedim. teyze bi irkildi ...''' a aaa lokmalarımı mı sayıyon çocuum,....vırvır da vırvır'' (sanki sofradayız:D) dayak yemeden indim ama gülme krizinden geberdim...kafaya da takmış eşşek kadar meksika şapkası...hah bekle korur o koca gövdeyi güneşten

:rofl::rofl::rofl:

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yapılan öneriler mantıklı zaten en güzeli de doğal

yollardan kilo almak ama yine de alamazsanız size

B-12 vitamini öneriyorum tabi doktorunuza danışarak

kullanmanız şartıyla... daha çok vücudun üst kısmını

şişmanlatıyor, yanaklar falan epey gürbüzleşiyor :)

bir de saçları gürleştiriyor uzamasını sağlıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bebe büskivisi yada başka besin alarak şişmanlama yöntemini hayat telaşı yüzünden bırakmıştım ama bugün tekrar başladım..Kilo alamadım hala kızlar aynı kiloda duruyorum..Dün akşam sevmesem bile önceden yemediğim taze fasülyeden birazda olsa yemeye çalıştım bol ekmekle..Sabahta yumurta yedim..Bunlar benim için büyük gelişme çünkü hiç birini yemiyordum :) Elim yüzümün çöktüğünü farkettim şaftım kaydı zayıflıktan resmen :wacko: Off Off

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok kolay suplament kullan istemedigin kadar kilo alabilirsin... ama tabi düzenli ve abartmadan kullan ve bol su iç

sevgiler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap