Jump to content
Sign in to follow this  
canelif

Kaşık Pastası

Recommended Posts

kakao markası vermişsiniz. İyi niyetinizi anlıyorum fakat marka vermek reklam yapmaya kaçıyor sanırsam, benden söylemesi yöneticiler görmeden değiştirin :P bizde yaparız bu pastayı çok güzel oluyor gerçekten:) emeğine sağlık:)

--- Sonraki mesaj ---

hee bir de ceviz yerine muz ya da istediğiniz meyve çeşitlerini koyabilirsiniz ben muz koyuyorum tadı çok güzel oluyor:)

Teşekkür ederim kardeşim. Yalnız bir sorunum var. Nasıl düzeltirim onu bilmiyorum. Valla yöneticiler kızmasın. Eğer markayı silebiliyorlarsa silsinler. Ama markayı yazmassam da başka markayla olunca hiç güzel olmuyor. :( Reklam amaçlı değil, damak tadıyla ilgiliydi bu. Neyse yöneticilerden özür dilerim.

Teşekkür ederim kardeşim. Yalnız bir sorunum var. Nasıl düzeltirim onu bilmiyorum. Valla yöneticiler kızmasın. Eğer markayı silebiliyorlarsa silsinler. Ama markayı yazmassam da başka markayla olunca hiç güzel olmuyor. :( Reklam amaçlı değil, damak tadıyla ilgiliydi bu. Neyse yöneticilerden özür dilerim.
rica ederim canım benim :)

altta mesajı düzenle var tatlım oradan düzeltebilirsin kötü oluyor diyosun ama yapcak birşey yok :)

eline Sağlık Sarmaşık Kardeş. Ben bulup düzeltene kadaaarrr. Herhalde elime baston alıp tın tın ortalıkta dolaşırdım :)

Ben cok severim tatlilari ....tsk ler canim paylasdigin icin ...aklima düstükce bende yapiyorum bunu :) artik sisko olucam tatli yiye yiye :P uuuu Allahim korusun ..

Ben cok severim tatlilari ....tsk ler canim paylasdigin icin ...aklima düstükce bende yapiyorum bunu :) artik sisko olucam tatli yiye yiye :P uuuu Allahim korusun ..

afiyet bal şeker olsun. Şişko olacaksanız o zaman yaramasın diyelim :)

dün yaptım evdekiler çok beğendi ......paylaşım için teşekkürler....mükemmel...

dün yaptım evdekiler çok beğendi ......paylaşım için teşekkürler....mükemmel...

Afiyet bal şeker olsun kardeşim. Yarasın hepinize..