Jump to content
Sign in to follow this  
roseraie

Şeytana Hizmet Eden Dünyaca Ünlü Şarkıcılar ve Sektörler

Recommended Posts

En bilinen şeytana hizmet eden şarkıcılardan birkaçı

beyonce, rihanna, madonna, justin bieber

lady gaga...

daha bir çok isim ve sektör, hollywood, disney cizgi filmleri vs vs..

kimlere neye hizmet ediyor dinlediginiz şarkıların gerçek manaları, herşey bu başlıkta

ünlü şarkıcıların kliplerinde masonic-satanist düzenin işaretlerini çok açık görüyoruz

neden durmadan tek gözlerini kapattıkları- neden keçi boynuzuna taktıklarını tek tek açıklıycam

videolar ingilizce, sarkılar tersten calınca cok manalı bir sekilde anlasılır bir ingilizce ile bu sarkıcılar şeytana taptıklarını

dile getiriyorlar

masonik, kabbalist, satanist illumunati kötü olan herşey birbirine girmiş bir halde bunlarda var

videoları ekliyorum

ingilizce bilen arkadaslardan vakti olan videolardaki figür ve diğer ögelerin açıklamasını yaparsa sevinirim

--- Sonraki mesaj ---

rihanna.. klibinde arkada dönen yazıda çok açık bir şekilde princess of illumunati yazıyor

kendiniz de görebilirsiniz

illumunati prensesiymiş şeytanın kölesi işte

--- Sonraki mesaj ---

herpinizi açıklıycam videolarınızı da koyucam:mad: birazdan geliyor...

bu adamları dinlemeyin bilinçaltı mesajı ile şeytana hizmet ediyorum onu seviyorum benim efendim odur gibi laflar ediyorlar

en arsız şeytan şarkılarını da beyonce yapıyor

beyonceden nasil korktum suan anlatamam yaa :D:rofl: devam bakamadin..

paylasim icin tesekkür ederim

kardes dunyada paylastıgın bu konuyu sarkıcılar ve ızledıklerı yolu bılmeyen yoktur herhalde :mad:

seytanın varıslerı turkıyedede cok fazla var

beyonce diva klibi

yavaşlatıldıgında ,im a diva değil de im a devil dediği açıkça duyuluyor

ayrıca klipte kullanılan sahneler

araba içindeki cansız mankenler ölü bedenler denizi denilen bir şeyi temsil ediyor illumunatide

bu cansız mankenler beyonce un hayranlarını temsil ediyor, beyonce üstlerine çakmağı atıp hepsini yakıyor

yani hayranlarının kendi kurbanları oldugunu klipte de söylüyor

--- Sonraki mesaj ---

--- Sonraki mesaj ---

illumunati işaretlerini de verelim

bu kliplerde gizli ve açık olarak bir üçgen şekli yapmaları, tek gözlerini kapatmaları

bazı renkler ve hayvanlar illumunati nin işaretleridir

imagesqtbnANd9GcQTd5I4URyeM5NgIIuQ2FNDAO-1.jpg piramidi temsilen ellerin üçgen bir bosluk bırakacak sekilde tutulması

imagesqtbnANd9GcTKvo1_3g8tBkXccXSTX_W0nt-1.jpg imagesqtbnANd9GcTpCP3X_JdI7QuX0CqHIADDSA-1.jpg imagesqtbnANd9GcQ4FuqvayrfNGieb3mavd0jor-1.jpg imagesqtbnANd9GcThmLjLsotWHEhRXSwWj7HqP1-1.jpgimagesqtbnANd9GcQVHUjlWW4bxQ0i4qMaY4EY0Y-1.jpg imagesqtbnANd9GcQSKXFr88xFtUKW1VH0fw7zzf-1.jpgmadonna

imagesqtbnANd9GcR_NvOr7IsE3LCjkhARuuOYPG-1.jpgbeyonce

deccalin tek gözünü temsilen bir gözün açıkta bırakılması diğerinin kapatılması ..saç, el veya başka nesne ile

veya tek bir göze vurgu yapılması, tek gözün ön plana çıkarılması

imagesqtbnANd9GcRQOgkiEzPfcnSyMTP5aeQhPu-1.jpg imagesqtbnANd9GcQsVrHvGpYX_9fTsj1McXz0Iv-1.jpg imagesqtbnANd9GcQDvH_axkkq9WMzXesdXlTyGy-1.jpg imagesqtbnANd9GcSr3Ljtu6EHERyiLJFHaZBuPi-1.jpg imagesqtbnANd9GcT2up5MDmjuRQcyB1sEQYW_Q4-1.jpg

imagesqtbnANd9GcT2up5MDmjuRQcyB1sEQYW_Q4-1.jpg imagesqtbnANd9GcS6itw6GdrOARPajkla5Vt5uG-1.jpg imagesqtbnANd9GcSzLJqDEpuEUUyQFRzykB6aEb-1.jpg imagesqtbnANd9GcSwpvhU8vhqWhkPX1k02BevTN-1.jpg imagesqtbnANd9GcS9eHypGCpHMDSstmjqjIOUdi-1.jpg imagesqtbnANd9GcQpDxkt5rOEtyyT4M_grlv9cq-1.jpg imagesqtbnANd9GcTcnN3A8gVUEfJbn7Ncut9hKA-1.jpg

--- Sonraki mesaj ---

baphomet isimli keçi başlı şeytanın sembolik figürü hem beyonce un hem de lady gaganın kliplerinde durmadan sergiledikleri bir figür

(baphomet tapınak şövalyeleri ve onları izleyen bütün gizli örgütlerin tapındığı tanrıydı ve kara büyüde kötülüklerin kaynağı ve yaratıcısıydı; Sabbath cadılarının satanik keçisiydi ve Aleister Crowley tarafından koyulan bir isimdi.)

ladygagahandoffatimamannequin-1.jpgBaphomet-1.png

imagesqtbnANd9GcTDm2t1E9QAfEcGGgOfsLFUs3-1.jpgboynuzlara dikkat imagesqtbnANd9GcRxba5J590FudJ3_36RP1ifjv-1.jpg

imagesqtbnANd9GcRWIYXKHGwOcWz43nsX1lNM3g-1.jpg imagesqtbnANd9GcR1JXfpuOQxMYc3_UlelatrB_-1.jpg

BeyJayRihannaIlluminati-1.jpg

madonnanın yukarıdaki resmi yakından sırttaki piramid deseninne dikkat

madonnailluminati-1.jpg

--- Sonraki mesaj ---

imagesqtbnANd9GcTGHKXKtbgn2i2wWJkjNFhhcZ-1.jpg

hah türkiyeden de bir isim..

tarkan

imagesqtbnANd9GcSszySu_yUL28gBezP7TTigHN-1.jpg

--- Sonraki mesaj ---

tabi tarkanın ne maksatla yaptıgını bilmiyoruz ama.. bu tarz illuminati sembollerini kullanmada dikkatli olması gerekirdi

dünyaca bilinen şeyler

--- Sonraki mesaj ---

klipleri silmişler arkadaslar

youtube da illuminati beyonce rihanna madonna yazarak bulabilirsiniz

• Like 1

Abi ya neler neler var inanamazsınız 1 haftadır bu konuyu araştırıyorum aklım durdu..

Gelenler belgeselini tavsiye ederim mutlaka izleyin youtube'da aratın.

bunların klipleri yanında gelenler hiç kalıyor bence

gelenlerin de bir kısmını izlemistim 22 bölümmüydü kısa kısa videolardı o da

neden abartalım

biz abartıyoruz da elimize ne geçicek

neden sürekli tüm kliplerinde aynı hareketleri yapıp tüm dünyaca bilinen satanik masonik illuminatiye ait işaretleri kullanıyorlar

neden rihannanın klibinin arka fonunda koca harflerle illluminatinin prensesi diye yazıyor

madem değil o zaman yazdırmasın o yazıyı

harfler kafam kadar

ayrıca durmadan boynuz takmaları, elbiselerinde ve el işaretleri ve saçlarıyla, sürekli keçi boynuzu figürünü sergilemeleri de ilginc degil mi

bence abartı durmadan bunları kliplerinde yayınlamalarıdır

bizim bunu acıklamamız degil

kliplerin açıklamasını gece vaktim olursa tek tek isim isim vericem

--- Sonraki mesaj ---

bu aç yoksul, kimsesis kalmıs amerikali ve orta amerikalı tipler

sahip oldukları ün ve kitleleri etkileme gücleri nedeniyle şeytan tarafından kukla olarak kullanılmaktalar

şarkı sözlerini şeytan yazıyor, sanırım islamda şairler lanetlenmiştir-tekrar bakmam lazım

fakat bu ünlülerin söyledigi sarkıların özelligi, plak olarak tersten dinlendiginde anlamlı olarak şeytana tapma sözleri icermesidir

bu cahil aç amerikalı sonradan görme sarkıcılar da olaganustu olan herseyi kerametten saydıklarından seytanın bunlara

yaptıgı sufli yardımı kabul ediyor ve yola devam ediyorlar

biliyorsunuz amerikada para çok önemli birşey ve bunun için yapmayacaklari iş yok

ben bu sarkıcıların şeytanı bedenli olarak gördüklerine inanıyorum

İlginç...Bir aralar ses kayıtlarını tersten açalarak satanist,masonik mesajlar veriyorlar demişlerdi birileri için..

Kimse üstüne almasın ama yeni gelen nesil için vurguluyorum özellikle,biz kendi müziğimizi,kültürümüzü unutma noktasına geldik,zaten bu da bizim gibi ülkelere kasıtlı yapılıyor...İstediğiniz müziği dinleyin ama kim olduğunuzu ne olduğunuzu da unutmayın...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...