Jump to content
AHFA

Rahmani mi? Şeytani mi?

Recommended Posts

abi videoyu tam izleyemedim ama tip kayık..sevmedim adamı

rahmani değilse şeytanidir herhalde

Guest selefi

Ben toplu zikrin bidat olduğuna dair sahih bir kaynaktan delil getirdim. Eğer Peygamber, Sahabeleri toplayıp Allah Allah Allah Hu Hu Hu çektirdiyse sahih kaynaktan bir delil yazın bizde bilelim.

rahmani kesin degiller..

seytani olup olmadigini bilemem..

kendi nefside boyle birseye gerek duymus olabilir kendi 70 gucundeki seytanimiz yani..

cezbe bu degil.. bunlar ucmaya calisior..

hakiki cezbelenen insan elinden geldigi kadar icinde tutar.. tutamazsa bile enazindan boyle disa vurmaz emin ol kurbanim ;)

hayyyy, hakkkkkk, allaaaaaah, huuuuuuu vs gibi hic birseyde duymadim.. olmak zorunda degil tabi ama inan her iddaya girerim bunlarin topu sirkteler allahu alem.. gorunen klavuz istemez.

İlginç bir zikir şekli:rolleyes:..Tipleri ve tarzları çok tuhaf,banada Rahmani gibi gelmedi...

Ben toplu zikrin bidat olduğuna dair sahih bir kaynaktan delil getirdim. Eğer Peygamber, Sahabeleri toplayıp Allah Allah Allah Hu Hu Hu çektirdiyse sahih kaynaktan bir delil yazın bizde bilelim.

selefi iste,

kardesim konu o degil konu bunlarin ne yaptigi..?kimse zikir varmi yokmu mrk etmior..birbirimizi irite etmeyeleyim lutfen.

rahmani kesin degiller..

seytani olup olmadigini bilemem..

kendi nefside boyle birseye gerek duymus olabilir kendi 70 gucundeki seytanimiz yani..

cezbe bu degil.. bunlar ucmaya calisior..

hakiki cezbelenen insan elinden geldigi kadar icinde tutar.. tutamazsa bile enazindan boyle disa vurmaz emin ol kurbanim ;)

hayyyy, hakkkkkk, allaaaaaah, huuuuuuu vs gibi hic birseyde duymadim.. olmak zorunda degil tabi ama inan her iddaya girerim bunlarin topu sirkteler allahu alem.. gorunen klavuz istemez.

cezbelenen çok gördüm ama bunlar gibi değildi:) dediğin gibi Allaah,Hayyy şeklinde yüksek sesle bağırıp hareketleniolardı...:thumbsup:

cezbelenen çok gördüm ama bunlar gibi değildi:) dediğin gibi Allaah,Hayyy şeklinde yüksek sesle bağırıp hareketleniolardı...:thumbsup:

ayrica kirmizi sakllanin icine birsey kacmis gibi bakior , allah bilir..

gercekten samimi olsa kamera asla giremez bilirsin..

Guest yakamozz

Çok ürkütücü...

ayrica kirmizi sakllanin icine birsey kacmis gibi bakior , allah bilir..

gercekten samimi olsa kamera asla giremez bilirsin..

hem öyle hem de ortalıkta paralar var,bilmiom dikkatiniiz çekti mi;)