Jump to content
Guest Daphne

Rüyanda Kimle Evleneceğini Gör (Anahtar ve Tarakla)

Recommended Posts

o zaman Allah istediğin gibi gönlüne göre birini göstersin bi dahaki sefere:) yine denersin belki:)

benim bildiğim -yani büyüklerimizden duyduğum- mart ayının üçüncü çarşambası gece yatmadan önce tuzlu ekmek yenir.bunun yapımı çok kolay un,su ve booool tuz.elde edilen hamur yanmaz tavada falan pişirilip yenir ve su içilmeden yatılır.evleneceğin varsayılan kişi sana illa ki su vermesi gerekmez bir konuda destek olması ya da yardım ederken görmen de kafidir.gördüğün kişinin yüzünü anımsamıyorsan muhtemelen tanımadığın biridir. annem yapmış yıllar önce ve babamı ilk gördüğünde rüyasında gördüğü kişinin kıyafeti varmış üzerinde.

ben de denedim ilk denemem de sanırım 5 yıl önceydi :))) 1 oda ve odada 3 divan.hepsi dolu tanımadığım insanlarla ortada bir masa ve sürahi.ama herkes birbirine söyleniyordu hadi kalkın su verin diye ama kimse kalkıp su vermedi :)))

son denememde ise -2 yıl önce- rüyamda banyoda kapı arkasında prizle ilgili bir sorunu halletmeye çalışırken üzerine çıktığım merdiveni tutan birini gördüm tek anımsadığım kuzenime çok benzediğiydi zaten hemen peşi sıra kuzenimin küçüklüğünü gördüm.

gelelim yoruma...6 ay önce ayrıldığım yaşamımdaki gerçek tek aşkım elektrik mühendisiydi :))) ve kuzenimin birebir kopyası gibiydi.gözler,burun,ifade,ölü balık gibi bakışlar...

merak ettiğim ne olacak?hani o süreçte ayrıldığımızda ben de 10 yıl önce yapılan bir büyünün etkisi sözkonusuydu ama çaresini bulduk çok şükür...

bu yıl tekrar deneyeceğim...mart ayının üçüncü çarşambası arkadaşlar...

--------------------

ayrıca kimseyi görmezsen henüz evleneceğin vakte hayli var yorumu yapılır...

• Haha 1

Guest mkopl

Ben genelde herzaman yillardir anahtari yastigimin altinda uyurum,evlendigim kisiyi gormek icin degil aliskanlik,daha guvenli ve sabah kalktigim zaman kolay bulabilmek icin olmali ben kimseyi gordugumu hatirlamiyorum,taraga gelince taragam yok benim...zaten bende kismette yok ki ,evlenecegemi de hic sanmam,benim basima gelenler pismis tavugun basina gelmemistir ancak yasayan anlar ayrintiya girmeyim bu konu bana aci veriyor... aman aman hayirlisi olmayacaksa hic evlenmeyim daha iyi...niyet edip, dua okuyup,hayirlisini isteyip, abdestli falan yatmak gerekebilir...martin 3carsambasi ayin 19 'u o gun tuzlu ekmek yiyip yatiyoruz,tuzlu ayranda icelim mi?

Guest

peki ya ayın 19 u özel günlere denk gelirse, gelecek yılı mı bekleyelim. Yoksa yine tuzlu ekmek yapıp ta yiyelim mi :D

Guest simsiyah

hiç bişi görmedim.bu durumda evlenmiyorum..

Guest mavi umut

ben gördüm ama üç günde farklı insanları gördüm ikinci günde sevdiğimi gördüm.Üçüncü günde zenci gördüm korktum vazgeçtim daha da yapmadım:)

Guest simsiyah

üç evlilik demek olmasın o:)

Guest mavi umut

benimde aklıma gelmedi değil ama aklım fikrim bir başkasında olduğundan ve o başkası da başkasının olduğundan evlilik zor benim için:)

Guest simsiyah

bak yine üzüldüm..böyle yazıyosunuz.üzüntü basıyo canım yaa.3 kişi çok sevecek.sende birini böyle düşünsek