Jump to content
Guest Daphne

Rüyanda Kimle Evleneceğini Gör (Anahtar ve Tarakla)

Recommended Posts

Guest mavi umut
bak yine üzüldüm..böyle yazıyosunuz.üzüntü basıyo canım yaa.3 kişi çok sevecek.sende birini böyle düşünsek

valla nasıl düşünsek bilmiom ama durumum vahim.İnşallah dediğin gibi çıkar zaten bu gidişle öyle olcak

Guest simsiyah

ALLAH c.c. gönlüne göre en hayırlısını versin arkadaşım.herşey iyi olsun senin için.

Guest mavi umut

saol arkadaş.Cümlemize.Sana da yüreğindekilerin karşılığını versin

Guest

Arkadaşlar ben bu tuzlu ekmek olayını dün gece yaptım. Ama yanış yaptım galiba ben üç adet yaptım birinden bir parça yedim ve kalan kısımların hepsini yastığımın altına koydum. Rüyalar gördüm ama rüyalarımı hatırlayamıyorum iyi mi. :D

Sanırım yukarıda okuduğum kadarıylen o tuzlu ekmeğin hepsini yemek gerekiyormuş.

Bir de bi yerde okudum. Hıdrellez uygulamaları adı altında 5 mayıs gecesi erkekler tuzlu ekmek yiyip yatıyomuş.

Bayanlar ise bir elma soyup onu yastığının altına koyuyormuş. ve rüyasında evleneceği kişiyi görüyormuş, ne kadar doğru acaba bu uygulamayı bilen var mı arkadaşlar ?

--------------------

bir başka uygulamada yine aynı gece kız çeyizinden bir parçayı gül ağıcının dibine bırakırmış ve rüyasında kim onu gelip alırsa kız o kişi ile evlenirmiş. böyle uykuya yatıpta göreniniz ve rüyası gerçekleşeniniz var mıdır ki ? :ermm:

Guest erguvan

dediklerini bende biliyorum nalligul bunların hepsi hıdrellezde yapılıyo fakat nedendir bilemem ben bu zamanlarda hiç uyuyamıyorum o yüzdende rüya göremiyorum geçen gün tarahla anahtarı yaptım rüyamda aşık olduğum çocuğu gördüm belkide psikoloşik olabilir çünkü imkansız bişey

Guest safran

arkadaşlar hıdrellez gecesi evlen mek niyeti ile gelinlerin yüzüne örtülen kırmızı duvak örtüsünü gül dalına asın abdestli olun üç ihlas bir fatiha okuyun dileğinizi dileyin Allahım duamı kabul et deyin . sabah erkenden duvağı gül ağacından alın.kolay gelsin .

Guest simsiyah

kırmızı duvak örtüsü mü??? arkadaşlar bilmiyom ama bu zamanda varmı onlar yaaa.ben kimsede görmüyom artık.modern zaman farklı sanırım..birde taşlardan ev yaparsan ev sahibi olurmuşun.ve toprağa bir adam sureti yaparsan tez nasibin çıkarmış..sabah erkenden bozmalıymışşın ki kimse görmesin..

kaynak:komşu sabahat teyze

Guest crysania

Ben bunu yaptım sevdiğimi gördüm. Psikolojik bu sanırım...

Guest aylin

ben de uyguladım ama öyle birini görmedim.

Bencede sadece bunula bişey olacağını sanmıyorum

Bende şöyle biliyordum

Uyurken niyetleniyorsunuz 7 kere kevser suresini okuyorsunuz snra sağ tarafınıza yatıyorsunuz.Ayrıca gördükten snra akşam uyanıp yastığınızı ters çevirirsenizde rüyayı o evleneceğin kişide görüyormuş

Ben denedim bunu ve grdüm daha snra yastığımı ters çevirmiştim:)

Sonraları çok denemek istedim ama bir türlü sürekli sağ tarafıma yatamadm boyum ağrıdı her seferinde

Şimdi düşünüyorum da o gün nasıl uyuyabilmişim acaba diye

Bi kereye mahsustu yani bnmki:)

İnşallah gördüğüm kişidir...Ve inşallah sizlerde istediğiniz sevidğiniz insanı görürsünüz rüyanızda..