Jump to content
Guest Daphne

Rüyanda Kimle Evleneceğini Gör (Anahtar ve Tarakla)

Recommended Posts

Guest Melinda
elmayı soyun koparmadan..sonra yarısını yiyin ..kalan yarısını kabuklarını ve bır tane aynayı ..aynın yuzu yukarı gelecek sekılde seffaf bı posete koyup yastığın altına koyup yatın.ben büyle biliyorum..yaptım..bırını gordüm..ama eski isteyenlerden birirydi..ve onunla olma ıhtımalı yuzde sıfır bile degıl... ama denemekte fayda var....

yuzde yuz sonuc verıyor denemez

valla ben şahsen aynada göreceğim şeye pek güvenmem. Allah korusun. çokta korkarım böyle aynada suda orda burda yüz falan görebileceğim şeylerden. deneyemem bile ama ilginçmiş.....

ayna bazı negatiflerin gelmesine sebep olur,bence aynasız sadece elma koysak..gerçi nimet gibi şeylerin yastıgın altına konması beni korkutuyor,daha öncede bazlamanın konulması falan vardı..çarpılmayalım hakikaten:D

Ya birini görcem diye.Başka biişeler görmiyelim ya.Bunu deneyen olursa yazsın arkadaşlar ya:) bu gün bi kaç cesareti olan yapsın bakalım:)

teşekkürler. bunu bende duymuştum daha önce. denemekten ne çıkar ki.. deneyin sonucu görün.

hem ben inanmıyorum öyle ayna koyunca negatiflerin gelmesine. bırakın arkadaşlar cin peri bizden gelir:D

bu arada yastığın altına girmeyen kalmadı aynalar elmalar bazlamalara çörekler :D

Guest SimSiyahh
nasıl yani ben anlamadım,kabuklarınımı tek parça halinde soyuyoruz.

yastıgın altına kabukmu konulacak elmamı:) ben anlamadım daha detaylı anlatsana olcayyyy:D

Evet bu kısmı bende anlamadım.

teşekkürler. bunu bende duymuştum daha önce. denemekten ne çıkar ki.. deneyin sonucu görün.

hem ben inanmıyorum öyle ayna koyunca negatiflerin gelmesine. bırakın arkadaşlar cin peri bizden gelir:D

bu arada yastığın altına girmeyen kalmadı aynalar elmalar bazlamalara çörekler :D

rüya görmeye mi gidiyoruz piknigemi.:Drüya görücez diye hakikaten yastıgın altına girmeyen kalmadı :D

sadece kabukları konuluyor arkadaşlar bu arada çarpılırsanız lahuti kazazedesi olursunuz artık Allah muhafaza şaka bi yana bu tarz şeyler bana inandırıcı gelmiyor ama yinede deneyen arkadaşlar yazsın bakalım merak ettim