Jump to content
lunaticman

Astral Seyahat Çok Tehlikeli Bir İştir İnanmıyorsanız Girip Bakın.

Recommended Posts

İnsanları olur olmaz yönlendirmeye çalışmayın, burada sırlarımı açıklayamam ama astral seyahatte iken nefes tutulduğunu söyleyen biriyle ilk defa karşılaşıyorum! Öncelikle astral veya ether alemde cinlerin yaşadığı alemdir, onları görebilmeniz doğaldır fakat "ruhunuzla değil" astral bedeninizle çıkarsınız oraya...

Bence konuya dair öğrenmeniz gereken çok fazla şey var kusura bakmayın yanılıyorsunuz!..

siz astral yapan birisiyseniz şimdi ordan istediğiniz yere gidebilirmisiniz istediğiniz zaman istediğiniz yerde bulunabilirmisiniz?

Guest Ashriel
cinler çok mu korkunç görünürler..yani duyduğuma göre ayakları ters olumuş ama korkunç derken nasıldır..cinler yardımıyla ruh bedenden çıkıyorsa ,zaten görmüş olmuyor mu cinleri sonrasında korksun..biraz karışıkmış..

Cinlerin yardımı ile çıkılmıyor :) Ama cinlerle normalde uğraşıyor ise musallat olurlar çoğunlukla bu tür uygulamalarda.

Görünümleri ise istedikleri kılıkta görünebilirler şöyle açıklayım :

Cinler , insan , yılan , akrep , deve ve sığır kılığına bürünüp muhtelif şekiller alırlar.Hatta katır ve merkep şekline girdikleri , kuş kılığına bürünüp havada uçtukları görülmüş<

Adem oğlu kılığına bürünür.Nitekim Şeytan , Kureyşe , Suraka bin Malik b. Ca'şem kılığında gelmiştir. (Bedir savaşına hazırlanırken olmuştur bu husus)

Şeytanlar kendi kendilerine şekillerini değiştiremezler.Buna güç ve takatleri yoktur.Ne var ki Allah onlara bazı kelimeler ve işler öğretmiştir.O kelimeleri söylediklerinde ve yahut işleri yaptıklarında Allah onları bir halden diğer bir hale veyahut bir şekilden başka bir şekle sokar.Bunları görenler de Cinlerin kendi kendilerine tebdil-i kıyafet yaptıklarını sanırlar.Oysa onları bir halden diğer hale çeviren kendileri değil Allahtır. Çünkü kendi kendilerine bunu yapamazlar.Böyle bir şey yapmaya kalkıştıklarında bünyeleri param parça olur ve hayat debilen bir şey kalmaz.Öyleyse böyle bir şey yapmalarına imkan yoktur.

İblis'in Suraka bin Malik'in şekline girdiği , Cebrail'in Dihye'nin kılığına büründüğü meselesi de böyledir.

Allah onu bir sözü söylemeye muktedir kılmıştır ve o bu sözü söyleyince o kılığa kolayca girebilmiştir.

--Tabiyiki bu Allah'ın izni ve inayetiyle olmuştur--

Ebu Bekir İbni Ebid-Dunya (Mekayiduş-Şeytan) aslı kitabında şöyle rivayette bulunmuştur :

''Yesir B. Amr anlatıyor : Bu hususu Ömer'in yanında konuşuyorduk.Ömer (R.A.) dedi ki : Hiç kimde , Allah'ın yarattığı şekilden başka şekile giremez.Ne var ki , onların sizin sihirbazlarınız gibi sihirbazları vardır.Onları gördüğünüzde , hakikati söyleyiniz''

Abdullah b. Ubeyd b. Ümeyr'den nakil edilmiştir :

''Allah'ın Resulune (S.A.V.) sordular.Şöyle cevap verdi : ''O , cinlerin sihirbazıdır''Bu hadis , İbrahim Bin Harese Cerir bin Hazim'den , o da Abdullah b. Ubeyd'den o da Cebir (R.A.) rivayet ve vasl etmiştir''

Ebu Bekir MEHAMMED B. mUHAMMED B. Süleyman, Mücahidden yapılan bir rivayet nakl ediyor : '' Namaza kalktığım zaman , Şeytan bana İbni Abbas'ın kılığında görünürdü.Bir defasında yanıma bıçak aldım aynı kılıkta yine bana görününce hücum ettim ve bıçağı vurduğum gibi , büyük bir gürültü ile yere düştü.Ondan sonra onu bir daha görmedim''

İmam-ı Şibili 'den alıntıdır.

Bunlar gibi çok örnekler verilebilir.Yani demem o ki musallat durumlarında bizi en çok korkutucak şekilde görünmeyi seçmeleri muhtemel.Eh ters ayak muhabbeti de iyi yayıldı neden o şekilde görünmesinler :)

Guest blood.thief

Abi ben anlamıyorum yok vücuda giriyormımış ta yok ruhu ele geçiriyolarmışta hepsi yalan.Sadece biri büyü yapmışsa sana gelir varlık karşılığında büyü yapandan birşeyler götürür.Kaldıki hiç bir varlık sizin bendeninize siz yokken yaklaşmaz çünkü benden bir hapisane ve geri çıkamama şansı var bunu hiç biri göze almaz.En önemlisi astrale her insan çıkamaz.Astrale çıkmak için belirli bir enerjiyi aşmış olmak gerekir.En kötü kısmıda vücudunuz istemli olarak komaya girer.Yani geri geldeğinizde en az 30dk katatonik durumda(kıpırdayamadan) kalırsınız.

Guest blood.thief

Genelde astralde normal görüş gibi birşey görmezsin.Ve çıktığın yer boşluktur.Buradan uzaklaşırsanda artık cehnnemin katlarına hoş geldin buradan çıkabilirsende güzel şeyler var yukarılara doğru; yani çıktığında bu dünyayla alakabitiyo.Ama illaki bu dünyada biryerleri görücem diyosan duru görünü geliştir(eğer biraz olsun varsa).

Kaç kez çıktım varlık falan görmedim,musallat durumu da olmadı. Ha biraz uğraşmış olabilirler. :D ama o astralden öncede oluyordu. onların bulunduğu boyuta gidersen dediğin şey mümkün olabilir belki. nasıl cinler buraya dünyamıza geliyor evimizin içine kadar giriyor bizde onların boyutuna yaşadığı yere gidebiliriz ama ne gerek var. :D