Jump to content
yakamozz

Kim? Nasıl Zayıflıyor?

Önerilen İletiler

aşık olun yeterli geliyor,o heyecan kilo verdiriyor,bi haftada 10 kilo gider ve geri gelmez,hemen aşık olun:rofl::rofl:

sarmaşık şimdi aşk mı arıyacaz

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aşık olun yeterli geliyor,o heyecan kilo verdiriyor,bi haftada 10 kilo gider ve geri gelmez,hemen aşık olun:rofl::rofl:

sen öyle san o heyecan başta zapzayıf yapıyor okey tamam yüzüm bile öyle güzelleşmiştiki gözlerim resmen ışıldıyordu saçlarıma hergün bakım yapardım kıyafetlerime özen gösterirdim.sonra ne oluyo birliktelik eskiyo yada birliktelik bir şekilde yıpranıyo ama kalbindeki aşk dahada büyüyor olan oluyor ve çirkinleşiyorsun şişmanlamaya başlıyorsun mesela benim yüzümde sivilce olmazdı 3 aydır sivilceler var ya yada aknemi acayip bişeyler çıktı sonra gözlerimin feri söndü saçlarımmı dağınık darmadağın kalkıp tarayasım yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pilates ve spor vazgecilmezim aksamlari da yesen sadece kalorili yemeklerden kacin kac ögün yersen ye kilo almasin ve basta baya bi kilo kaybedersin daha sonra kilonu korursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sen öyle san o heyecan başta zapzayıf yapıyor okey tamam yüzüm bile öyle güzelleşmiştiki gözlerim resmen ışıldıyordu saçlarıma hergün bakım yapardım kıyafetlerime özen gösterirdim.sonra ne oluyo birliktelik eskiyo yada birliktelik bir şekilde yıpranıyo ama kalbindeki aşk dahada büyüyor olan oluyor ve çirkinleşiyorsun şişmanlamaya başlıyorsun mesela benim yüzümde sivilce olmazdı 3 aydır sivilceler var ya yada aknemi acayip bişeyler çıktı sonra gözlerimin feri söndü saçlarımmı dağınık darmadağın kalkıp tarayasım yok

yok beee,sırf karşındaki kişiye inadından daha güzel olmaya çalış,anlamıyorsun güzelim onlar çirkinleşmemiz için yıpratıyor bizi:derisive:

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
*Wild*

Hiç komik değil kirve .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben aksam yemeklerini fazla yemezsem ve dikkat edersem yediklerime cok guzel kilo veriyorum.Yuruyus sart hergun 30 dk, yada haftada 3 gun en az, cok guzel kilo veriliyor bu saydiklarima dikkat edilirse..Tabii bol bol sebze, meyve yemeyi unutmamaliyiz... su icmek de sart!! bu kadarcik... :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Maalesef tam tersi oluyor bende. Vücudum tamamen kilitliyor kendini şiştikçe şiştiğimi hissediyorum o tür durumlarda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yakamozz

Ben de çok su içiyorum normalde...Hatta işyerindeki arkadaşlar adımı sünger bob koymuşlar ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap