Jump to content
Guest yakamozz

Kim? Nasıl Zayıflıyor?

Recommended Posts

aşık olun yeterli geliyor,o heyecan kilo verdiriyor,bi haftada 10 kilo gider ve geri gelmez,hemen aşık olun:rofl::rofl:

sarmaşık şimdi aşk mı arıyacaz

• Like 1

aşık olun yeterli geliyor,o heyecan kilo verdiriyor,bi haftada 10 kilo gider ve geri gelmez,hemen aşık olun:rofl::rofl:

sen öyle san o heyecan başta zapzayıf yapıyor okey tamam yüzüm bile öyle güzelleşmiştiki gözlerim resmen ışıldıyordu saçlarıma hergün bakım yapardım kıyafetlerime özen gösterirdim.sonra ne oluyo birliktelik eskiyo yada birliktelik bir şekilde yıpranıyo ama kalbindeki aşk dahada büyüyor olan oluyor ve çirkinleşiyorsun şişmanlamaya başlıyorsun mesela benim yüzümde sivilce olmazdı 3 aydır sivilceler var ya yada aknemi acayip bişeyler çıktı sonra gözlerimin feri söndü saçlarımmı dağınık darmadağın kalkıp tarayasım yok

pilates ve spor vazgecilmezim aksamlari da yesen sadece kalorili yemeklerden kacin kac ögün yersen ye kilo almasin ve basta baya bi kilo kaybedersin daha sonra kilonu korursun

sen öyle san o heyecan başta zapzayıf yapıyor okey tamam yüzüm bile öyle güzelleşmiştiki gözlerim resmen ışıldıyordu saçlarıma hergün bakım yapardım kıyafetlerime özen gösterirdim.sonra ne oluyo birliktelik eskiyo yada birliktelik bir şekilde yıpranıyo ama kalbindeki aşk dahada büyüyor olan oluyor ve çirkinleşiyorsun şişmanlamaya başlıyorsun mesela benim yüzümde sivilce olmazdı 3 aydır sivilceler var ya yada aknemi acayip bişeyler çıktı sonra gözlerimin feri söndü saçlarımmı dağınık darmadağın kalkıp tarayasım yok

yok beee,sırf karşındaki kişiye inadından daha güzel olmaya çalış,anlamıyorsun güzelim onlar çirkinleşmemiz için yıpratıyor bizi:derisive:

• Like 1

Guest *Wild*

Hiç komik değil kirve .

Ben aksam yemeklerini fazla yemezsem ve dikkat edersem yediklerime cok guzel kilo veriyorum.Yuruyus sart hergun 30 dk, yada haftada 3 gun en az, cok guzel kilo veriliyor bu saydiklarima dikkat edilirse..Tabii bol bol sebze, meyve yemeyi unutmamaliyiz... su icmek de sart!! bu kadarcik... :)

Maalesef tam tersi oluyor bende. Vücudum tamamen kilitliyor kendini şiştikçe şiştiğimi hissediyorum o tür durumlarda.

Guest yakamozz

Ben de çok su içiyorum normalde...Hatta işyerindeki arkadaşlar adımı sünger bob koymuşlar ;)

Guest Poetika

Sirkeyle 8 kilo vermiştim ben.