Jump to content
yakamozz

Kim? Nasıl Zayıflıyor?

Önerilen İletiler

bi kereye 1 litre suyu içmek başka bi de her saatbaşı 1 bardak (250 ml):) içmek başka.

--- Sonraki mesaj ---

Sirkeyle 8 kilo vermiştim ben.

elma sirkesiyle dimi? :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haftada 4 gün yüzüyorum, korkunç sıkılaştım, kilo bırakmıyor zaten yüzmek, onun dışında yüzemiyorsanız haftada 4 gün 45 er dakika yürüyün akşam 6 dan sonra yemek yok, beyaz un şeker tuz patates pirinç makarna asitli içecekler kısıtlamasına gidin, birde biberiye çayı, günde 2 fincan, sonrada bana teşekkür edin ;)

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her şekilde kilo verilir önemli olan beyinde bitirip buna inanmak. Ama 15 günde benim gibi 10 kilo veren yoktur herhalde. Kilo vereceklere tek tavsiyem vermek için kısa bir zaman dilimi seçmeyin. Sonra dayanılmaz acılar çekebilirsiniz.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yok beee,sırf karşındaki kişiye inadından daha güzel olmaya çalış,anlamıyorsun güzelim onlar çirkinleşmemiz için yıpratıyor bizi:derisive:

yıpratsınlar bakalım kilomu tekrar kontrol altına alıcam saçıma başıma bakıcam yine ama şu yüzümdeki akneleri napıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Her şekilde kilo verilir önemli olan beyinde bitirip buna inanmak. Ama 15 günde benim gibi 10 kilo veren yoktur herhalde. Kilo vereceklere tek tavsiyem vermek için kısa bir zaman dilimi seçmeyin. Sonra dayanılmaz acılar çekebilirsiniz.

nasıl yaptınız bunu? verdiğiniz gibi tekrar kısa sürede geri aldınız öylemi :)

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayır verdiğim kiloları geri almadım, sadece az yemek yemeye başladım ve kilo aldırıcı şeylerden kaçındım. Bir de mekik çekiyordum günde 3,4 defa. Böyle verdim kilolarımı. Ama ben kilo verme işini çok ciddiye aldığım için çok hızlı verdim ve bir sürü dayanılmaz karın ağrısı çektim, hatta ucuz kurtulduğumu düşünüyorum daha kötü olanlar varmış. Onun için de başta dediğim gibi hızlı kilo vermekten kaçının.

Önceleri sadece 3 öğün yemek yiyorum sanıyordum ama öğünler arası yediğim abur cuburlar o 3 öğünü geçiyormuş haberim yokmuş. Bir de yemeği çok öğün yemeli(gerekirse 5-6) ama az yemeli insan diye biliyorum.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap