Jump to content
Guest yakamozz

Kim? Nasıl Zayıflıyor?

Recommended Posts

bi kereye 1 litre suyu içmek başka bi de her saatbaşı 1 bardak (250 ml):) içmek başka.

--- Sonraki mesaj ---

Sirkeyle 8 kilo vermiştim ben.

elma sirkesiyle dimi? :)

Guest Poetika

Evet elma sirkesiyle

Guest Poetika

güzel düşün güzel olsun :):)

Haftada 4 gün yüzüyorum, korkunç sıkılaştım, kilo bırakmıyor zaten yüzmek, onun dışında yüzemiyorsanız haftada 4 gün 45 er dakika yürüyün akşam 6 dan sonra yemek yok, beyaz un şeker tuz patates pirinç makarna asitli içecekler kısıtlamasına gidin, birde biberiye çayı, günde 2 fincan, sonrada bana teşekkür edin ;)

• Like 1

Her şekilde kilo verilir önemli olan beyinde bitirip buna inanmak. Ama 15 günde benim gibi 10 kilo veren yoktur herhalde. Kilo vereceklere tek tavsiyem vermek için kısa bir zaman dilimi seçmeyin. Sonra dayanılmaz acılar çekebilirsiniz.

• Like 1

yok beee,sırf karşındaki kişiye inadından daha güzel olmaya çalış,anlamıyorsun güzelim onlar çirkinleşmemiz için yıpratıyor bizi:derisive:

yıpratsınlar bakalım kilomu tekrar kontrol altına alıcam saçıma başıma bakıcam yine ama şu yüzümdeki akneleri napıcam

Her şekilde kilo verilir önemli olan beyinde bitirip buna inanmak. Ama 15 günde benim gibi 10 kilo veren yoktur herhalde. Kilo vereceklere tek tavsiyem vermek için kısa bir zaman dilimi seçmeyin. Sonra dayanılmaz acılar çekebilirsiniz.

nasıl yaptınız bunu? verdiğiniz gibi tekrar kısa sürede geri aldınız öylemi :)

• Like 1

Hayır verdiğim kiloları geri almadım, sadece az yemek yemeye başladım ve kilo aldırıcı şeylerden kaçındım. Bir de mekik çekiyordum günde 3,4 defa. Böyle verdim kilolarımı. Ama ben kilo verme işini çok ciddiye aldığım için çok hızlı verdim ve bir sürü dayanılmaz karın ağrısı çektim, hatta ucuz kurtulduğumu düşünüyorum daha kötü olanlar varmış. Onun için de başta dediğim gibi hızlı kilo vermekten kaçının.

Önceleri sadece 3 öğün yemek yiyorum sanıyordum ama öğünler arası yediğim abur cuburlar o 3 öğünü geçiyormuş haberim yokmuş. Bir de yemeği çok öğün yemeli(gerekirse 5-6) ama az yemeli insan diye biliyorum.

• Like 1