Jump to content
Guest yakamozz

Kim? Nasıl Zayıflıyor?

Recommended Posts

Guest yakamozz

Ya samed etkili oluyor,büyü bilmem...

çok güzel bi yöntem arkadaşım..ben de deneyeyim :) ama ramazandayız napcaz..

bitmesini bekleyeceksiniz:cool:

alayınız bu işleri geçin tamammı su içsem yarıyor bilmem ne falan geçin kardeşim yemek yemiösun yediinm şeyler kalorili mesela çaklıt ;) mesela sügır ;) ye ye sonra yemek yeme sonra kaloriyi al cepe sonra su içsem yarıo de sen biliömusun şekerli çikolatalı şeyler ne kadar kalori var.

hayir arkadaşım. her çikolata kilo yapmaz. şahsen doktor ÖZdende duydum programında. sütlü çikolata yerseniz tabiki kilo yapar. ama içeriğinde en az 70-80% kakao bulunan bitter çikolata asla yağ yapmaz aksine enerji verir ama göbek yağlarını erimesine yardımcı olur. her kalori yağa dönüşmüyor! mesela yumurta 70 kalori (haşlanmış) ama yağ yapmaz :no:

çikolata diyetleri mevcut. güne 100 gr. çikolata yiyorsun. 3 öğün. tabiiki bitter çikolata ;) ben sıkı diyette olduğum zaman bile çikolata yiyorum ;)

• Like 1

Guest yakamozz

Arkadaşlar günde 500 mekik çekerek kilo veren bir arkadaşıma rastladım,daha önce deneyen oldu mu?

Guest yakamozz
500 mekik çeksek bir daha ayağa kalkamayız sanırım :)

Kademeli olarak arttırmış ama süper fit olmuş...Aklıma takıldı ya...Bilsem kilo vericem,yaparım :)

günde 500 mekik değil ama belli hareketlerim var ve haftanın 6 günü yaparım.. ama asla üşenmemek gerek. bide yemek yedikten hemen sonra soda içiniz ..

Guest yakamozz
günde 500 mekik değil ama belli hareketlerim var ve haftanın 6 günü yaparım.. ama asla üşenmemek gerek. bide yemek yedikten hemen sonra soda içiniz ..

Soda içmek nasıl bir işe yarıyor,sen kilo verdinmi birsır? Nasıl yaptın yani?

bir sir cim....... soda iciniz falan demissin ya:) almanyada tanidiklarin varsa soruver bakem biz burda su yerine ne icioruz tek sodaaaa baska su icmioz yane. su yerine soda kasa kasa alioruz ve tek onu tuketiorz ve ben soda manyagi olarak 2 bucuk litre soda icen insandim... yemekden sonra önce sussadigimda vs vs.... 100 kiloydum ama :) simdi 42 kilo verdimde rahatim allahima :)sodaya bakmior bence kesinlikle... almanyada cesme suyu falan icilmior tek soda (minerallwasser ) ama almanyaya bak obezite almis basini gitmis. ne sodaya ne baska birseye bakior bogazini tuttumu insan beynindede birseyler tikladi mi is bitmisdir :no::no::no:

arkadaşlar herşeyden yiyerek zayıflayabilirsiniz...ama azar azar mesela bir porsiyon değil de yarım porsiyon halinde yiyebilirisiniz...ben herşeyden tadarım hiç birşeyi yememezlik yapmam ama yürüyüşümü yaparım suyumu da içerim bolca:cool: