Jump to content
Guest yakamozz

Kim? Nasıl Zayıflıyor?

Recommended Posts

bende dukan diyetine başladım umutluyum bakalım zamanla görecez

Guest yakamozz
bende dukan diyetine başladım umutluyum bakalım zamanla görecez

O da neymiş,dukan diyeti ???

Soda içmek nasıl bir işe yarıyor,sen kilo verdinmi birsır? Nasıl yaptın yani?

ben kilo vermek amaçlı değilde forum koruma amaçlı uyguluyorum yemek yedikten sonra yağları yaktığını duymuştum doktorumdan..

birde günlük sporumu yapıorum o kadar ama çok oburum :)

--- Sonraki mesaj ---

bir sir cim....... soda iciniz falan demissin ya:) almanyada tanidiklarin varsa soruver bakem biz burda su yerine ne icioruz tek sodaaaa baska su icmioz yane. su yerine soda kasa kasa alioruz ve tek onu tuketiorz ve ben soda manyagi olarak 2 bucuk litre soda icen insandim... yemekden sonra önce sussadigimda vs vs.... 100 kiloydum ama :) simdi 42 kilo verdimde rahatim allahima :)sodaya bakmior bence kesinlikle... almanyada cesme suyu falan icilmior tek soda (minerallwasser ) ama almanyaya bak obezite almis basini gitmis. ne sodaya ne baska birseye bakior bogazini tuttumu insan beynindede birseyler tikladi mi is bitmisdir :no::no::no:

ben almanya berlinde bir süre bulundum ama soda için istediğini yiyin demedim :)

bide ordaki gıda türleri gerçekten fena doğal beslenme olayı imkansız :(

O da neymiş,dukan diyeti ???

protein ağırlıklı besleniyorsun internetten araştırabilirsiniz önce araştırın kitabı da var yapmaya karar verirseniz kitabını alın okuyun zira sürekli kitaba bakmak zorunda olacaksınız benim bugün 1 hafta oldu 2 kilo kadar verdim

Guest yakamozz
ben kilo vermek amaçlı değilde forum koruma amaçlı uyguluyorum yemek yedikten sonra yağları yaktığını duymuştum doktorumdan..

birde günlük sporumu yapıorum o kadar ama çok oburum :)

--- Sonraki mesaj ---

ben almanya berlinde bir süre bulundum ama soda için istediğini yiyin demedim :)

bide ordaki gıda türleri gerçekten fena doğal beslenme olayı imkansız :(

Teşekkürler...

--- Sonraki mesaj ---

protein ağırlıklı besleniyorsun internetten araştırabilirsiniz önce araştırın kitabı da var yapmaya karar verirseniz kitabını alın okuyun zira sürekli kitaba bakmak zorunda olacaksınız benim bugün 1 hafta oldu 2 kilo kadar verdim

Teşekkürler...