Jump to content
Sign in to follow this  
lunaticman

Kafir Cinler Ezan Okununca Giderler mi?

Recommended Posts

Farizat söylediklerine harfi harfine katılıyorum ve evet gerçekten dışarıdan ahkam kesmek kolay oluyor bazıları için..dediklerin çok doğru,düşüncelerini merak etmiştim çünkü herkes kendi kafasına göre o kadar çok şey söylüyor ki..Ama senin burada dediklerine imzamı atabilirim,çok doğru söylüyorsun..:clapping:

----------------------------------

Bir arkadaşımız cinlerin sureti hakkında çok fazla şey söyleniyor kaynaklarda demişti.Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz ? Gerçekten bizim onların suretini görmemiz mümkün mü ?

....yatarken muhakkak zıkır cekerek uyumalıyız en guclusu la ılahe ıllahlallah ve allahu ekberdır

aslında cok yazılacak seyler varsa cok uzun surer anı uzuntu sevınc soklardan depresyondan uzak durmek gerekır cunkı bunlar beyının kapasıtesını kucultur ve enerjı acıgı meydana gelır enerjı acıgı oldugu her an cınler sıze rahatlıkla akar ıckı beynı uyusturan seyler onların ekmegıne yag bal surer sureklı beynı kontrol etmek sart

güncellemek adına..

teşekkürler...

3 sorum var.

1)Evde Kur'an-I Kerim varsa eve kafir cin girebilir mi?

2)Kafir cin eve girerse ezan okunduktan sonra tekrar gider mi?

3)Bu üçü bir çelişki midir?Bu üçünü istiyorum

3üncü şık çelişki olmakla birlikte birincisi evinizde kuran olması onu okumadığınız müddetçe negatif varlığı(kafir cinniyi) size yakın edebilecektir lütfen okuyun.

Lakin kuranı kerimin arapça lafzlı olanını okumak ve bulundurmakta fayda var, bulundurduğunuz ve okuduğunuz zaman yaydığı nuru ala sonucu o odaya musallat cin girememektedir,

neden kuranın mealini arapça kuran ile kıyasladın demeyiniz çünki, cennet dili arapça kodlanmış kuranı kerimin yaydığı frekans tam frekansdır ve has olan ham kurandır.

gelirsek ezanı muhammediyeye ezanla birlikte okunduğu bölgede kafir cinni mevcut olunmaz ezanı okuyan kişi okuduğu ezan nuruyla haneye melekler davet etmektedir bilali habeşinin hürmetine cenabı Allah ezanı muhammed icazetini tüm haneye bereket huzur ve ihlas yayması adına zuhur ettirmiştir.

ve size bir temizleme bilgisi;

Tüm hanedeki kafir cinleri kovmak için, vereceğim işlemin diğer günü tekrarlanması adına kuranı kerimi alınız ve niyet ediniz,

Allahın izniyle niyet ben falanca filanca hanemin ve bedenimin KURANI KERİM NURU ile tüm negatif olan enerjilerden korunması arındırılması ve berektlenmesi için okuyorum

diyip bakara-neml sureleri ve binaleyn Ali imran ayeti tavsiyemdir bu gibi ayeti kerimeleri (3-4 sayfa okunacak şekilde veya zammı sure ayetini ''kurandan olması, kuranı kerimin elinizde olarak okumanız şartı ile'' okuyunuz.

ve işiniz bittiğinde, mümkünse kuranı kerimi başınıza yakın bir bölgeye koyarak uyuyunuz herhangi bir kafi cinni ve yahut karabasan olayı icraat etmeyecektir biizzati tavsiyemdir.

ezandan daha guclu bır ayet söylemı bıraz yanlıs olur allahın her kelamı guctur suphesız fakat ayetın onların nazarında guclu kılan

ayet degıldır yanı onlar ayetten korkmaz ayetın tılsımıyla beraber ayetın guclu görevlılerının onları korkutmasıdır yanı cınlerın bıle korkulu kabusu görevlıler vardır huddamlar huddamın emrı altındakı hadımlar ve daha guclu velıler ıste onların kula yardımına gelmesınden tırsarlar

ıste onların ımdada geldıgını hıssettıklerı zaman kacarlar her zamn kaçmama sebebı bunlardır

sayın farizat güzel bir tesbitte bulunmuşsunuz:thumbsup:. zaten bunun ayrımına varıp farkını bilene cinler kolay kolay yaklaşmaz. genelde cinniler ayet okutmaz yani net olarak ağızdan cıkmasına izin vermezler ama esmaul husnadan birkaç ismi yurekten gelrek çağırırcasına okumak sorunu çözer:thumbsup:

--- Sonraki mesaj ---

Farizat söylediklerine harfi harfine katılıyorum ve evet gerçekten dışarıdan ahkam kesmek kolay oluyor bazıları için..dediklerin çok doğru,düşüncelerini merak etmiştim çünkü herkes kendi kafasına göre o kadar çok şey söylüyor ki..Ama senin burada dediklerine imzamı atabilirim,çok doğru söylüyorsun..:clapping:

----------------------------------

Bir arkadaşımız cinlerin sureti hakkında çok fazla şey söyleniyor kaynaklarda demişti.Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz ? Gerçekten bizim onların suretini görmemiz mümkün mü ?

cinler görünmek istediği gibi görünürler mesela musluman olanlar peygamber efendimiz sunneti uzerine giyinik gorunur yani sakallı sarıklı sahabiler gibi. ateşe tapanlar kafalarında ateş cıkarark geliyorlar hrıstıyanların uzerinde devamlı hac oluyo ancak bir kac defa havas kitaplarındakı gibi farklı gördum cok zayıf derisi kahve rengi boyları kısa bacakları ince ve ayakları farklı yonlere bakıyar sekilde sordugumda bu gercek şekilleri oldugunu soylediler.

Posted (edited)

Akşam ezanında dünyaya dönüp sabah ezanından giderler 

Edited by Cruzer93
Yanlış yazım

Posted (edited)

Ben bunu yaşadım sabah ezanından 30 dk önce kalkmıştım tıkırtılar geliyordu tak tak diye bazen de ayak sesleri geliyordu sabah ezanı okundu köpekler havlamaya başladı sonra ezandan 10 sn sonra fln  sesler kesildi

Edited by Cruzer93
Yanlış yazma