Jump to content
quardian

Illumınatı 2012'De Ne Yapacak İlginç Bir Vİdeo

Recommended Posts

Bu videoyu sonuna kadar mutlaka izleyin bence ,ilginç geldi :blink:.

Videoyu hazırlayan kişi haklı olabilirmi yoksa fazlamı hayalperest.

• Like 1

Guest luz_de_la_luna

illuminati dünyayı yöneten,köken mason,tapınak şövalyelerine dayanan,satanizm temelli ve tanıdığınız tüm ünlü liderlerden ,iş adamlarından,sanatçılara kadar üyesi olan en tehlikeli ve gizemli örgüt..savaş,terör,kanla besleniyor.Bu nedenle bu videoda anlatılanlar baştan sona kadar doğru..abartı yok..herşey kurgulu,planlı..çok önceden kararlar veriliyor ve uygulanıyor ne yazık ki..Bekleyip göreceğiz artık

ilginc:S

paylasim icin tsk kardesim.bence kim hazirlamisin dogru ve gzl hazirlamis.katiliyorum arkadasa

Şans eseri rastladım ve diğer kartların resimleri varmı diye arıyorum şimdi.

Onlardanda birşeyler çıkabilir diye düşünüyorum.:blink:

nasıl ınsanlar bunlar ben anlamadım....????????dunya onlar ıcın sankı oyuncak gıbı..sasırtıcı...

Bu adamların herşeyi önceden bildiği muhakkak. Bu ikiz kulelerin yıkılması japonya depremi Bizim 17 ağustos deprememimiz gibi olayların filmlerini olaylar olmadan önce yapıp dünyayla dalga geçiyorlar.

bu olaylarin basinda seytanin ta kendisi var ..gizliden gizliye birsürü insanlari nasil yöneltmeye

becerebiliyorlar sasiriyorum..

Guest luz_de_la_luna

dışardan bakıldığında hristiyan yada yahudi görünen sanatçılar,liderler vs aslında satanist ve bu örgüte bağlı..aldığımız nefesi bile kontrol ediyorlar...subliminal mesajlarla,şarkılarla,kliplerle..

çoğumuza bilim kurgu filmi gibi gelebilir tabikide ama ne yazıkki kanıtlara baktığınız zaman İlluminati,masonluk,bahomet v.b. gibi bir çok kavramla karşı karşıya kalıyorsunuz.Şeytanın insana savaşı bir başka boyutta değil tamamen bu dünya üzerinde dönüyor.

yazılması sayfalarca sürecek uzun bir konudur illuminati ve masonluk.Binlerce karmaşık bilgi yüzlerce yeni kelime anlatılır.

Güncel medya kuruluşlarının bir çoğu da bu örgütün uzantılarıdır.Rihanna,Lady Gaga,Britney Spears,Madonnadan tutun Jay-Z,zamanında eminem ve ismini sayamayacağımız kadar çok isim bu amaca hizmet etmektedir.

Dikkat ederseniz bu kliplerin bir çoğunda ritüel benzeri sözler olduğunuz duyarsınız.

Lady Gaganın Judas klibi:

Judas Hz.İsayı bir kaç gümüş paraya satan havarinin ismidir ve Gaga bu kişiye şarkı yapıyor nakalım neler diyor sözleri

I'll bring him down, bring him down, down

A king with no crown, king with no crown

yani taçsız kralı alaşağı edeceğim buradaki taçsız kral Hz.İsadır.

Evet aklımdakileri kustum, gözünüzde böyle aşağılık bir karıyım. Ama siz bilmiyorsunuz benim hangi dilde konuştuğumu. Judas, ya İsa'ya yaptığın gibi beni de öp (ve şeytanlara teslim et) ya da (bana) bir kulak prezervatifi tak (Bundan kastedilen şey, Şeytan'ın sizi ikna etmesi için onu dinlememeniz gerektiğidir. Yani ya İblis'e teslim olursunuz, ya da kulağınızı tıkar ve İblis'in dediklerini duymaz/dinlemezsiniz

şarkının sözleri bu şekilde uzar gider .....

bir başka konuda maskeleme (backmasking ) yöntemidir.Şarkıların tersten dinlenince başka anlamlara gelmesi bunlarda ritüellerin bir parçasıdır.nasıl bazı dualar yada arapça şifreler tersten okunduğunda ters etki yaparsa bu yöntem de benzerlik gösterir.

Bir çoğumuzun bildiği led zeppelin parçası olan stair way to heaven....

Stairway To Heaven (Whole Song Backwards) with lyrics...Cool - YouTube buda liki

tersten dinleyin bakalım özellikle ingilizcesi iyi derecede olan arkadaşlar anlayacaklardır .ben sözleride yazayım son kısmını da çevirip vereyim dilim döndüğünce

Hear why its sung,

here, oppositioner, Ohh..

He who should show

May make his show worthy,

To look, for us, odd.. sickly,

There's one chance - take his show.

Hold thy head,

Hear why its sung here. oppositioner.

Who owns this earth built below?

Oh sweet Israel...

meali:işte neden burada tersten okuyorum ohhhh,”O”gösterilmeye/tanıtılmaya layık olandır,tek şansı bize garip ve hastalıklı bakmak,onun showunu almalı,aşağıda inşa edilmiş bu dünyaya kim sahiptir,ohhh tatlı İsrail.

buda obamanın seçim parolası olan yes we can in tersten okunuşu buda süpriz olsun :)

kısaca konu çok uzun bilgiler kirli ve çok fazla.belki vaktim olursa konu hakkında ciddi bir başlık açabilirim

benim fikrim 2012 de bir şeyler olacak ve bu olacaklar cidden insanlık için iyi olmayacak.

• Like 1